<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
FISKUM PLATE & SVEIS' HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 30.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-13-12 Plass : 15-13-12

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 2100 1 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber P. Sem Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 03 / 4 2120 33,6 111
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Drammen Travbane 2 28/8 - 08 / 7 2100 34,2 155
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen P. Sem Kala Landbane 4 09/8 - 07 / 14 1920 33,4 289
P. Sem Magnus Billing P. Sem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 03 / 5 2100 33,3 752
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek K. Johansen Biri Travbane 0 24/7 - 08 / 6 2100 35,5 g 89
2 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 2 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 26/8 - 04 / 2 2100 32,5 84
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 11 2100 31,7a 254
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 14/7 - 02 / 12 2100 31,9a 330
Ø. Ruttenborg Ola Rusten Ø. Ruttenborg Kongsvinger Travbane 7 06/7 - 09 / 8 1620 31,8 g 93
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2120 32,2 1309
3 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 3 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Drammen Travbane 4 28/8 - 08 / 5 2100 34,3 175
e. Schumina v. Schuvar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/8 - 09 / 2 2100 35,8 159
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Drammen Travbane 8 19/7 - 02 / 3 2100 37,8 g 163
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) A. Wright Momarken Travbane 5 12/7 - 08 / 3 2140 37,4 356
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Wright Drammen Travbane P 28/6 - 21 / 1 2100 40,8 P
4 2016: -4 -2 -0 -0 -1 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kongs Fjæra 4 Plass 29 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 12 2120 36,7 g 65
e. Kongs Svarta v. Lome Kongen L. Kolle Drammen Travbane 1 02/5 - 05 / 7 2100 31,8 36
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Sørlandets Travpark 4 10/4 - 07 / 6 2160 33,1 32
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 27/3 - 01 / 1 2140 33,1 28
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 1 2140 37,7 P
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -0 -0 -7 -23 000
Virvel 5 Plass 51 294
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld J. Kontio Romme 6 22/8 - 10 / 1 2140 34,5 52
e. Var v. Plugg H. Holm Momarken Travbane 0 02/8 - 01 / 3 2140 32,8a 215
Stall Troll Rappa´s Venner V. Hop Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 8 2120 35,1 204
V. Hop Merete Viksås V. Hop Biri Travbane 4 15/7 - 08 / 11 2120 33,1 92
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 09 / 15 1620 31,2 669
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 6 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 04 / 2 2100 31,9 523
e. Mari Snella v. Rolex K.* T. Solberg Bjerke Travbane 0 14/7 - 02 / 5 2100 33,9a 950
Hans Landsverk /Gransherad A. Heisholt Jarlsberg Travbane 7 01/7 - 03 / 2 2100 34,9 330
A. Heisholt Hans Landsverk A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 08 / 9 2120 33,9 563
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 04 / 12 2120 34,2 g 772
7 2018: -16 -0 -0 -1 -6 -24 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 7 Plass 130 500
8 år BRUN HP v.Skibber C. Hande Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 03 / 4 2100 33,1 68
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Biri Travbane 2 24/7 - 08 / 10 2120 32,4 136
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 3 19/7 - 02 / 8 2120 33,2 265
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane P 07/7 - 20 / 4 2120 39,6 P
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane N 28/6 - 21 / 2 2100 43,5 N
8 2016: -11 -0 -0 -1 -7 -19 044 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Guldfaksa 8 Plass 19 044
7 år RØD HP v.Frisli To Jo L. Kolle Kala Landbane 8 09/8 - 03 / 4 1900 34,3 208
e. Erle v. Perle Troll K. Frick Romme 0 29/7 - 12 / 11 1660 37,1 g 36
Helge Ludvigsen-Rolf M. Ludvigsen O. Sagholen Drammen Travbane 5 12/7 - 03 / 5 2100 34,2 391
K. Brenden Helge J. Ludvigsen O. Sagholen Kongsvinger Travbane 8 06/7 - 09 / 6 1600 33,2 g 227
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/6 - 03 / 13 2160 35,7 g 340
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Ness Tjo Jervo 2120 1 Plass 64 500
9 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Wassberg Forus Travbane 4 03/9 - 02 / 6 2060 30,7 154
e. Paja Stjerna v. Pajaprins P. Buer Bergen Travpark 0 21/8 - 06 / 4 2120 31,3 g 385
Suldal Hestesenter AS /Sand O. Wassberg Bergen Travpark 6 13/8 - 01 / 6 2100 32,2 616
T. Solberg John Ragnvald Ness O. Wassberg Forus Travbane P 19/7 - 20 / 2 2040 35,2 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Wassberg Forus Travbane N 17/6 - 20 / 8 2060 32,5 rg N
10 2018: -21 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2 Plass 220 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 34,8 g 776
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Biri Travbane 3 26/8 - 04 / 8 2120 30,8 543
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Bergen Travpark - 13/8 - 01 / 2 2100 dg 77
P. Arvesen P. Arvesen Kala Landbane 6 09/8 - 05 / 1 1900 31,3 g 594
rød m/grønn vinkel K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 11 2160 31,9 g 728
11 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 3 Plass 121 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott F. Hansen Momarken Travbane 0 30/8 - 03 / 5 2160 br g 298
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Momarken Travbane 0 05/7 - 03 / 7 2160 br g 348
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 04 / 5 2100 32,4 563
F. Hansen Siv Johanne Ørstad F. Hansen Biri Travbane - 10/6 - 05 / 6 2100 dg 299
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 02 / 9 2100 31,7a 199
12 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 4 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Drammen Travbane 5 28/8 - 08 / 12 2160 31,8 120
e. Toftetrolla v. Lauvin T. Borg Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 4 2140 dg 178
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 14/8 - 03 / 5 2660 30,7 240
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 11 2160 31,7 g 765
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 6 05/7 - 03 / 10 2160 32,4 118
13 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -20 -0 -2 -2 -4 -32 440
Stolt Elina 5 Plass 70 386
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 01/9 - 04 / 6 2100 32,8ag 60
e. Stolt Embla v. Lome Elden P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 16/8 - 01 / 9 2140 30,7a 269
Marte Solsvik Hansen /Fjell O. Sagholen Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 3 2100 30,8a 827
O. Sagholen O. Sagholen Årjäng 6 07/7 - 03 / 2 2140 31,7 g 714
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 0 03/6 - 04 / 5 2100 32,7 g 321
14 2018: -12 -1 -2 -2 -5 -68 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 6 Plass 150 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 0 31/8 - 05 / 11 1640 28,2 g 177
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 3 17/8 - 05 / 7 2140 30,7 49
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Bjerke Travbane 4 03/8 - 05 / 15 2160 30,3 325
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 4 2140 36,8 131
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 14 2120 30,2 160
15 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 2140 1 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 08 / 1 2100 29,3 107
e. Spik Løva* v. Spikeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 02 / 4 2100 29,5ag 181
Stall Lykka J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 19/8 - 22 / 4 2120 36,0 g P
D. Dalen D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/7 - 06 / 4 2140 31,3 181
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 02 / 3 2100 30,0 g 284