<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:46 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 161 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
T.B.'s Trøll Scott 2100 1 Plass 7 161
4 år BORKET V v.Tangen Scott
e. Nordby Katla v. Spang Best
Eli-Mina Antonsen-Tore Bakken
K. Lunde Eli-Mina Antonsen
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Stilig 2 Plass 0
4 år SVART H v.Moe Odin
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn
Inger Hilde Johansen-Per Johansen
P. Johansen
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -30 764
Mynte Rasmus 3 Plass 30 764
4 år SVART H v.Åsajerven
e. Myklejenta v. Nordli Svarten
Sverre Skrugstad /Arneberg
S. Skrugstad
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame
4 2018: -9 -3 -2 -3 -0 -92 500 2017: -4 -0 -1 -2 -1 -38 000
Valle Grim 4 Plass 130 500
4 år SVART V v.Tekno Odin T. Lindbak Biri Travbane 26/8 - 22 / 6 2120 53,9 B
e. Sunnmørsjenta v. Elding
Vidar Rugsveen /Biri
A. Stensen Vidar Rugsveen
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grytting Mavi 5 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 02/9 - 23 / 5 2100 00,6 g B
e. Stjerneina v. Järvsöfaks (S)
Leif Skogen /Vang På Hedmark
T. Bronken Bjørn Steinseth (T)
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Knekten 6 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Joker Elden
e. Spang Rosa v. Eng Svarten
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu
O. Østre Bjørn Steinseth (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
7 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kringlers Tor 2120 1 Plass 3 500
4 år SVART V v.Järvsöviking* (S) H. Skiaker Biri Travbane 02/9 - 23 / 2 2100 56,8 B
e. Vikenmai v. Spang Best
Elin Andersgård Helle-Terje Helle
H. Skiaker Elin Andersgård Helle
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alm Elita 2 Plass 0
2 år SVART HP v.Wik Stjernen
e. Alm Prinsessa v. Atom Vinter
Anita Johansen /Jevnaker
G. Austevoll Anita Johansen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Arverud B.E.T. 3 Plass 7 000
4 år BRUN HP v.Tangen Scott
e. Brendli Stjerna v. Eng Svarten
Vibeke Trondsen /Fenstad
E. Høitomt Vibeke Trondsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Granli Scott 4 Plass 0
4 år BORKET V v.Tangen Scott
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden
Finn Gjems /Granli
K. Johansen Finn Gjems
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
11 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -7 482 2017: -10 -0 -0 -1 -6 -39 860
Finnskog Diva 5 Plass 47 342
4 år SVART HP v.Bork Odin
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Birk Philip 6 Plass 0
2 år LYSBRUN H v.Briskeby Philip
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten
Glenn Kramer Stenberg /Svelvik
P. Sønsteby Glenn Kramer Stenberg (T)
Mørkblå,gull/hv sidef,ermr&brystf, rek