<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
FELLESKJØPETS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 275.001 kr.
For 3-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
11. Løp
Orange Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-2 Plass : 1-12-2

1 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 2100 1 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin G. Flåten Drammen Travbane 4 20/8 - 09 / 1 2900 26,7 85
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Drammen Travbane 3 08/8 - 03 / 1 2900 27,4 g 137
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 09 / 14 2120 27,1 64
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 20/6 - 04 / 14 2120 28,9 28
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 8 2100 29,6 154
2 2016: -4 -0 -1 -1 -0 -32 889 2015: -14 -2 -1 -2 -7 -85 934
Mankell 2 Plass 276 724
9 år MELL.BR. H v.Lome Elden S. Røste Solänget 0 16/8 - 06 / 2 2148 29,0 g 220
e. Vikan Brauta v. Braute V. Hop Leangen Travbane 0 25/6 - 06 / 4 2140 27,0 135
Roar Walsøe /Bjugn A. Sjoner Östersund 2 10/6 - 10 / 12 2140 27,1a 197
A. Stensen Roar Walsøe (T) E. Kristiansen Leangen Travbane - 16/11 - 08 / 6 2140 dg a 67
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam R. Walsøe Leangen Travbane 3 09/11 - 09 / 9 2180 28,9 76
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 3 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 7 2120 br g 48
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 02 / 7 2100 27,0a 24
Helena Regina Dybesland /Høvåg K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 03/7 - 04 / 1 2140 dg 63
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 05 / 11 2120 30,7 g 102
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Romme - 03/6 - 06 / 4 1640 dg 32
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 4 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 11 2640 29,5 g 32
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Årjäng 1 09/8 - 04 / 1 2140 26,6 49
Stall Rotnes E. Schem Åmål 0 31/7 - 06 / 8 2480 30,6ag 24
E. Schem E. Schem Biri Travbane 3 15/7 - 01 / 2 2100 27,2a 19
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Jarlsberg Travbane 4 27/6 - 01 / 12 2140 27,0 162
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 2120 1 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 06 / 10 1609 24,8a 1355
e. Kos Jenta v. Troll Jahn E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 3 2100 29,3 328
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/4 - 04 / 10 1609 26,3a 200
M. Sørvik Jo Oxhovd Svalesen K. Malmin Bjerke Travbane 3 06/4 - 07 / 11 2100 27,0a 601
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 06 / 8 2100 27,6a 380
6 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 2 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 14/8 - 05 / 3 2140 25,9 21
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Sørlandets Travpark 2 23/7 - 03 / 7 2140 26,0a 39
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 4 13/7 - 08 / 11 2100 27,1a 58
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Momarken Travbane 5 21/6 - 02 / 4 2140 24,9a 147
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Sørlandets Travpark 5 05/6 - 01 / 8 2160 25,8 199
7 2019: -11 -1 -0 -3 -5 -63 000 2018: -23 -2 -2 -6 -7 -128 494
Jardar 3 Plass 941 311
8 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 1 29/8 - 02 / 12 2180 28,4 92
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Östersund 0 20/8 - 06 / 14 2180 27,2 26
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Östersund 1 09/8 - 07 / 8 2160 26,4 55
A. Nilsen A. Nilsen Oviken 1 26/7 - 02 / 2 2100 29,2a 30
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Hoting 1 15/7 - 02 / 14 2080 27,1 40
8 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 4 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen G. Austevoll Drammen Travbane 6 20/8 - 09 / 7 2940 26,0 486
e. Lykkevinna v. Vinningblesen G. Austevoll Drammen Travbane 4 08/8 - 01 / 5 2940 27,1 117
Johan P. Dyring-Trygve Plassen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 01 / 6 2100 27,1ag 13
G. Gundersen Trygve Plassen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 6 1609 23,7a 21
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/6 - 01 / 6 2600 28,9a 32
9 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 5 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 02/9 - 01 / 3 1609 23,4a 17
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 1 26/8 - 01 / 5 2100 25,9 61
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Kvikstad Momarken Travbane 0 06/8 - 04 / 11 2660 30,2 g 48
E. Høitomt Roger Moe J. Kvikstad Biri Travbane 7 30/7 - 10 / 7 1600 25,5 g 85
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 20/7 - 01 / 5 2600 26,2ag 302
10 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 6 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 3 26/8 - 01 / 7 2120 25,6 15
e. Sunnmørsjenta v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/8 - 06 / 12 1609 23,1a 31
Morten Lien /Begna G. Austevoll Bjerke Travbane 1 03/8 - 07 / 1 1609 24,7a 25
G. Austevoll Brynjulf Bjørge K. Johansen Biri Travbane 6 02/7 - 09 / 11 2100 27,0a 48
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Momarken Travbane 2 21/6 - 02 / 1 2140 24,5a 22
11 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 7 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 01 / 3 2100 27,5 42
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Drammen Travbane 0 28/8 - 05 / 11 1720 27,1 g 45
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 06 / 6 1609 23,6a 138
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 03/8 - 07 / 4 1609 25,5a 31
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 4 27/7 - 06 / 7 2100 26,0a 211
12 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -12 -4 -3 -0 -2 -313 783
Søndre Jerkeld 8 Plass 1 085 283
10 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Sørlandets Travpark 0 27/8 - 10 / 9 2160 25,6 203
e. Søndre Lill v. Atom Vinter E. Høitomt Biri Travbane 0 30/7 - 10 / 14 1620 24,8 297
Stall Søndre E. Høitomt Bergen Travpark 3 04/6 - 08 / 8 2140 25,0 52
K. Malmin Jan-Eirik Bergesen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 21/5 - 06 / 1 1609 24,2a 77
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Forus Travbane 5 07/5 - 06 / 3 2040 25,0a 55
13 2018: -8 -1 -0 -0 -4 -30 000 2017: -11 -0 -0 -1 -4 -21 000
Ramsjerven 9 Plass 503 250
10 år BRUN H v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 0 04/8 - 05 / 5 2120 26,2 g 36
e. Ramsklara v. Alm Rigel L. Hauge Bergen Travpark 2 14/7 - 04 / 3 2100 26,2 39
Geir Soltvedt /Fyllingsdalen L. Hauge Leangen Travbane 0 25/6 - 06 / 11 2160 br g 63
L. Hauge L. Hauge Bergen Travpark 1 04/6 - 08 / 10 2140 25,0 78
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Bergen Travpark 1 19/5 - 06 / 8 2640 27,5 20
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -4 -2 -4 -8 -156 500
Eigelands Jokeren 10 Plass 641 032
8 år MØRKBR H v.Lome Kongen L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 01 / 1 2100 27,4 43
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 19/8 - 06 / 8 1609 24,0a 210
Jorunn Svensson-Tom Svensson L. Kolle Sørlandets Travpark 3 23/7 - 03 / 9 2140 26,4a 40
L. Kolle Arthur Bø (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 03/7 - 04 / 8 2180 26,9 147
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 4 19/6 - 05 / 2 2140 26,2 g 141
15 2019: -6 -1 -0 -1 -2 -36 000 2018: -16 -3 -3 -3 -3 -124 000
Lille Jerkeld 11 Plass 1 031 000
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Wassberg Bergen Travpark 1 30/8 - 01 / 6 2120 25,8 37
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Wassberg Forus Travbane 5 23/8 - 05 / 1 2040 25,8 177
Sissel Paulsen /Kolltveit O. Wassberg Haugaland Travpark 4 16/8 - 01 / 4 1800 25,6 164
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark 0 13/8 - 10 / 6 2100 25,5 g 654
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 3 04/8 - 05 / 7 2120 25,8 97