<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
FLÅ BIL OG TRAKTORS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-8 Plass : 1-2-8

1 2018: -12 -0 -2 -4 -2 -47 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -74 500
Trø Flax 2100 1 Plass 251 000
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane - 23/8 - 02 / 11 2100 g2 ag 68
e. Trø Flikka v. Bork Rigel Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 28/7 - 05 / 6 2100 31,2 g 54
Stall Andelshester.no L. Kolle Sørlandets Travpark P 26/6 - 20 / 4 2160 32,0 g P
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/5 - 07 / 6 2140 30,8 46
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 2 05/4 - 02 / 6 2140 29,8a 39
2 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 2 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 6 1640 dg 36
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 09/8 - 03 / 4 2100 29,9a 33
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 03/8 - 05 / 5 2140 29,9 566
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Biri Travbane 4 17/7 - 04 / 1 2100 32,5a 93
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane - 05/7 - 03 / 6 2160 dg 55
3 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 3 Plass 158 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/8 - 01 / 5 2140 30,3 83
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Kala Landbane 5 09/8 - 05 / 12 1920 30,0 79
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 27/7 - 03 / 5 2100 31,0a 21
V. Hop Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 06 / 2 2100 31,1 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Bergløf Årjäng 2 24/6 - 07 / 3 2140 31,2 20
4 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -10 -0 -2 -0 -4 -31 000
Spiktrollet 4 Plass 108 200
6 år BORKET V v.Horgen Tore B. Steinseth Bjerke Travbane 1 31/8 - 02 / 6 2100 29,0a 81
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 2 25/8 - 04 / 4 2100 30,1a 109
Synnøve Struck /Rendalen B. Steinseth Bjerke Travbane - 20/4 - 09 / 3 2140 dg 327
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Leangen Travbane 3 02/4 - 01 / 2 2140 32,9 21
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/3 - 05 / 2 2140 31,1 128
5 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -1 -1 -5 -43 552
Mollystjerna 5 Plass 68 552
7 år MELL.BR. HP v.Tangen Scott O. Østre Årjäng 2 09/8 - 07 / 4 2140 30,4 46
e. Vikan Brauta v. Braute O. Østre Bjerke Travbane 6 03/8 - 05 / 9 2160 30,4 g 103
Trygve Raa /Rådal O. Østre Årjäng 1 25/7 - 03 / 4 2160 29,8 52
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 3 05/7 - 03 / 3 2140 31,5 38
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Arvika 4 17/6 - 03 / 4 2100 32,5 g 64
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 2120 1 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Biri Travbane 0 27/5 - 05 / 9 2120 31,3 g 240
e. Atlina v. Elding G. Stenberg Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 03 / 3 2100 28,2a 59
Trond Elton /Svelvik G. Stenberg Bjerke Travbane 2 27/4 - 03 / 11 2100 30,2a 142
O. Kjenner Trond Elton G. Stenberg Klosterskogen Travbane 5 17/4 - 06 / 3 1700 29,1a 82
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 04 / 5 2100 33,2 57
7 2018: -12 -3 -3 -2 -3 -130 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 2 Plass 392 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 12 2160 31,0 51
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 1 24/7 - 04 / 12 2640 29,4 34
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 5 15/7 - 02 / 4 2100 28,7a 76
A. Stensen Tore Martinsen O. Østre Kongsvinger Travbane 1 06/7 - 02 / 2 1600 28,1a 74
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Østre Bjerke Travbane 4 01/6 - 02 / 6 2640 29,0 216
8 2018: -17 -0 -1 -0 -4 -22 000 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 3 Plass 354 000
9 år SVART HP v.Engli Svarten K. Malmin Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 3 2140 29,7ag 137
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Momarken Travbane 1 28/6 - 01 / 11 2160 29,7 40
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/6 - 03 / 1 2600 34,2ag 665
K. Malmin Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Bjerke Travbane 2 26/5 - 03 / 3 2100 28,1a 92
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 04/5 - 08 / 14 2160 29,0 944
9 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 4 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 06 / 5 2600 30,3 g 50
e. Løng Håpe v. Ilmin K. Mathisen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 2 2620 29,5 g 54
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll K. Mathisen Biri Travbane 3 24/7 - 04 / 13 2640 30,6 g 398
K. Mathisen Brynjulf Bjørge K. Johansen Biri Travbane - 02/7 - 02 / 6 2120 dg 281
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek B. Steinseth Biri Travbane 0 16/6 - 06 / 6 2600 br ag 376
10 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 5 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 03 / 9 2120 28,1 211
e. Eigelands Frøkna v. Braute G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 12/8 - 03 / 1 1609 27,8ag 174
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson G. Stenberg Drammen Travbane - 07/7 - 04 / 10 2100 g7 ag 140
E. Gravdal Glenn Kramer Stenberg (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 4 2660 30,6 g 131
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/4 - 09 / 8 1609 32,5ag 20
11 2018: -22 -10 -1 -3 -3 -225 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 6 Plass 614 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 05 / 6 2520 29,1 20
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 11/8 - 05 / 8 2120 29,6 g 30
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Sørlandets Travpark 1 22/7 - 05 / 5 2660 27,6 g 31
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Biri Travbane 5 02/7 - 04 / 7 2120 28,6 g 112
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 04 / 7 2520 29,4 21
12 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 7 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld S. Løvvold Biri Travbane 1 30/7 - 05 / 2 2100 28,4a 165
e. Smedblesa v. Spang Best D. Dalen Biri Travbane 2 24/7 - 04 / 14 2640 29,8 166
Marion Skoglund /Follebu D. Dalen Biri Travbane 6 15/7 - 02 / 1 2100 28,8a 328
S. Løvvold Marion Skoglund D. Dalen Biri Travbane 5 02/7 - 02 / 11 2120 30,4 343
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 28/6 - 01 / 1 2140 30,6 34
13 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 8 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 02 / 1 1609 26,6a 82
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 23/8 - 02 / 7 2100 28,3a 181
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 5 1920 30,5 g 112
G. Flåten D. Dalen Biri Travbane - 13/12 - 01 / 10 2100 dg a 464
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 8 28/11 - 02 / 14 2160 35,0 178
14 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -7 500 2017: -18 -0 -3 -4 -7 -71 000
Spang Kongen 9 Plass 178 000
7 år LYSBRUN V v.Lome Kongen E. Høitomt Biri Travbane 3 26/8 - 06 / 3 2600 30,0 119
e. Frisli Eldi v. Elding T. Solberg Bergen Travpark 0 13/8 - 08 / 10 2100 br g 194
Marlen Øvergaard /Brøstadbotn T. Solberg Biri Travbane 2 30/7 - 02 / 14 2120 29,6 195
E. Høitomt Heidi Moen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 5 20/7 - 06 / 6 2140 30,0 192
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Bjerke Travbane P 13/7 - 23 / 1 2100 35,4a P
15 2017: -8 -2 -2 -0 -3 -87 500 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Kossar 10 Plass 177 000
7 år MØRKBR H v.H.G. Elessar H. Holm Bjerke Travbane 4 31/8 - 05 / 7 1640 27,3 49
e. Troll Kosa v. Kos Knekten H. Holm Momarken Travbane 2 12/7 - 04 / 7 2140 30,5 45
Pål Roger Skog /Lierskogen H. Holm Bjerke Travbane 0 16/12 - 04 / 2 2140 31,7 71
H. Holm Pål Roger Skog H. Holm Biri Travbane 0 14/11 - 01 / 8 2120 33,1 91
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 07/10 - 03 / 11 2140 29,7 62