<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-15-årige høyest 24.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-10-13 Plass : 14-10-13

1 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -25 491 2017: -10 -0 -1 -2 -5 -31 000
Agaton Faks 2100 1 Plass 90 491
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 15/8 - 08 / 3 2140 38,4 g 636
e. Mia Maiken v. Lykke Gutten O. Kjøsnes Leangen Travbane 4 25/7 - 08 / 2 2140 34,9 376
Anne Kathrine Jøssing /Skaun E. Kristiansen Leangen Travbane 5 11/7 - 08 / 6 2140 34,8 178
H. Holm Anne Kathrine Jøssing A. Robertsen Leangen Travbane 0 16/5 - 01 / 7 2160 36,9 g 291
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Robertsen Leangen Travbane 7 30/4 - 09 / 7 2160 36,0 g 242
2 2018: -8 -2 -0 -1 -2 -44 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 2 Plass 126 850
5 år BRUN V v.Moe Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 08 / 5 2100 37,0 g 24
e. Haralds Linnea v. Lykkefot P. Midtfjeld Kala Landbane 2 09/8 - 07 / 2 1900 33,2 79
Stall AnBeRa P. Midtfjeld Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 3 2160 39,7 g P
P. Midtfjeld Ragnhild Benum A. Akselsen Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 12 2120 51,6 B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 29/5 - 20 / 8 2120 53,4 B
3 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -8 -3 -2 -1 -0 -58 000
Valle Oda 3 Plass 74 000
5 år BRUN HP v.Bork Odin M. Gundersen Momarken Travbane 2 30/8 - 08 / 7 2140 35,3 97
e. Valle Eldi v. Elding M. Gundersen Kala Landbane 5 09/8 - 07 / 5 1900 34,5 89
Stall Oda G. Gundersen Biri Travbane P 17/7 - 20 / 4 2120 36,8 P
M. Gundersen Per K. Rundén M. Gundersen Biri Travbane 04/9 - 23 / 7 2120 55,0 B
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 14/8 - 24 / 7 2120 55,9 g B
4 2017: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2016: -3 -0 -0 -2 -1 -10 500
Tekno Lykka 4 Plass 22 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 08 / 1 2100 36,0 99
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 12/8 - 01 / 3 2100 36,0 49
Kristian Hembre /Lier E. Høitomt Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 6 2160 35,4 P
E. Høitomt Kristian Hembre F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 08 / 1 2100 dist 609
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Hansen Jarlsberg Travbane - 13/3 - 08 / 10 2100 dg 532
5 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 5 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 25/8 - 07 / 1 2100 34,3 127
e. Tyrivinna v. Braute Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 05/8 - 03 / 3 2100 dg 340
Trond Søhoel Jensen /Hokksund E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/7 - 03 / 2 2100 34,8 55
Å. Tengsareid Trond Søhoel Jensen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 20/6 - 07 / 5 2120 37,2 g 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 8 31/5 - 07 / 2 2140 34,0 g 52
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 6 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 08 / 13 2120 35,0 1052
e. Lustra Tora v. Spang Best B. Steinseth Momarken Travbane - 31/5 - 07 / 10 2140 dg 446
Heidi Raaen-Amund Raaen D. Dalen Biri Travbane 0 12/2 - 07 / 9 2120 39,4 g 137
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) D. Dalen Drammen Travbane 2 01/2 - 08 / 1 2100 37,0 98
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Biri Travbane P 04/9 - 20 / 8 2120 37,7 g P
7 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 7 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin T. Lindbak Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 2 2100 35,5 704
e. Valle Lill v. Spikeld T. Lindbak Biri Travbane 7 15/7 - 08 / 1 2100 34,2 207
Bente Eliassen /Raufoss T. Lindbak Drammen Travbane 8 07/7 - 03 / 1 2100 35,7 g 156
O. Mikkelborg Trond Lindbak (T) T. Lindbak Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 8 2100 36,0ag 101
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Lindbak Biri Travbane 2 10/6 - 08 / 7 2100 35,7 527
8 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 8 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Biri Travbane 4 02/9 - 08 / 1 2100 33,5 642
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane - 21/6 - 07 / 5 2140 dg 457
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 10/5 - 01 / 3 2140 37,5 g 193
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 2 2000 42,0 g 307
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 08 / 7 2100 38,3 g 252
9 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -10 -3 -1 -0 -2 -75 000
Fløya 2120 1 Plass 112 000
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Drammen Travbane 6 28/8 - 08 / 11 2120 33,6 g 21
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Gundersen Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 6 2100 31,6 55
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Momarken Travbane 1 14/6 - 03 / 9 2140 32,5 62
G. Gundersen Toril Hansen G. Gundersen Momarken Travbane 3 31/5 - 07 / 7 2140 33,1 34
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 7 2160 35,8 P
10 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 2 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen V. Hop Drammen Travbane 3 28/8 - 08 / 9 2120 33,4 108
e. Tinixi v. Ravn Jahn B. Steinseth Bjerke Travbane 7 18/8 - 02 / 11 2100 31,8a 167
Stall Tuxi B. Steinseth Biri Travbane 5 24/7 - 08 / 8 2120 33,1 259
O. Østre Bjørn Steinseth (T) O. Østre Drammen Travbane 7 12/7 - 03 / 8 2100 34,9 g 786
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 5 2140 34,5 1038
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -11 000
Troll Jerken 3 Plass 23 200
8 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld T. Nordvang Bjerke Travbane 8 18/8 - 02 / 3 2100 31,9a 316
e. Stjerne Trolla v. Tand Troll* (S) T. Solberg Biri Travbane 6 24/7 - 08 / 13 2120 33,3 39
Tor Kristian Nordvang-Iver Nordvang T. Nordvang Biri Travbane - 04/3 - 05 / 1 2100 dg 222
T. Nordvang T. Nordvang Biri Travbane 6 29/1 - 03 / 8 2120 38,2 165
Skrådelt hvit/grønn, hvite ermfelt T. Nordvang Biri Travbane 5 18/12 - 08 / 6 2100 35,5 251
12 2018: -9 -1 -3 -2 -2 -62 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 4 Plass 102 000
9 år SVART V v.Tangen Scott G. Gundersen Biri Travbane 7 16/6 - 07 / 12 2120 32,5 g 54
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Biri Travbane 1 03/6 - 07 / 5 2100 32,6 45
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Biri Travbane - 27/5 - 08 / 5 2100 g0 g 30
G. Austevoll Toril Hansen G. Gundersen Momarken Travbane P 03/5 - 20 / 3 2160 33,8 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 5 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Årjäng 1 28/8 - 02 / 5 2140 31,4 20
e. Lille Pernille v. Spang Best K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 07 / 5 2100 32,9 33
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 09 / 4 2100 32,3 28
K. Ødegaard K. Ødegaard Momarken Travbane P 08/9 - 20 / 6 2160 33,4 P
blå m/rød bunn. Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 25/8 - 22 / 3 1640 57,9 g B
14 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -2 -3 -3 -70 385
Hvatt Birk 6 Plass 109 385
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Bjerke Travbane 7 17/8 - 02 / 5 2100 32,9ag 143
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Biri Travbane 6 29/7 - 12 / 3 2100 35,0 24
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 2 20/7 - 09 / 8 2160 32,7 24
P. Hvattum P. Hvattum Momarken Travbane 2 28/6 - 08 / 8 2140 34,5 20
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane P 10/6 - 20 / 5 2120 32,9 P
15 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000 2016: -14 -0 -1 -2 -5 -28 000
Nito Fina 7 Plass 39 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) S. Nervik Biri Travbane 0 26/8 - 04 / 7 2100 33,4 264
e. Finmi v. Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 5 18/8 - 02 / 7 2100 31,7ag 144
Lars Robert Røberg Stomlien /Dokka S. Nervik Biri Travbane 7 29/7 - 12 / 5 2100 35,1 394
K. Johansen Lars Robert Stomlien K. Johansen Biri Travbane 3 15/7 - 08 / 2 2100 33,9 39
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 11 2100 36,3ag 95