<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
DNT-REKRUTTEN - DISTANSEFORDEL HOPPER - GRUNNLAGSFORDEL HINGSTER/VALLAKER
DNT-REKRUTTEN - DISTANSEFORDEL HOPPER - GRUNNLAGSFORDEL HINGSTER/VALLAKER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige hopper høyest 4.000 kr. Også for 3-15-årige hingster og vallaker høyest 6.000 kr.
Premier: 8.000-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-4-8 Plass : 15-4-8

1 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lesja Edel 2100 1 Plass 9 000
4 år SVART HP v.Wik Stjernen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 08 / 4 2100 36,9 g 160
e. Alm Edel v. Lykke Gutten R. Halvorsen Bergen Travpark 4 01/5 - 09 / 3 2100 37,3 100
Mariann Therese Glemmestad /Dombås L. Hauge Bergen Travpark P 25/2 - 20 / 4 2120 42,2 P
Å. Tengsareid R. Halvorsen Bergen Travpark 11/6 - 21 / 2 1600 47,6 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Halvorsen Bergen Travpark 31/5 - 22 / 3 1600 51,8 B
2 2018: -27 -1 -4 -3 -12 -140 500 2017: -21 -0 -2 -5 -7 -61 027
S.G. Jerv Blesa 2 Plass 229 527
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Wessel Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 08 / 2 2100 36,5 335
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder K. Wessel Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 07 / 2 2100 35,8 g 465
Hans Gunnar Hansen /Haugesund K. Wessel Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 6 1900 39,9 g 365
K. Hasselgård K. Wessel Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 2 2160 39,7 P
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm C. Olsen Bergen Travpark 26/6 - 21 / 2 2100 57,8 B
3 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 3 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 7 26/8 - 08 / 4 2100 36,5 438
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Drammen Travbane P 08/8 - 20 / 6 2120 36,7 P
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 12/9 - 26 / 8 2120 59,8 B
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 29/8 - 21 / 12 2120 58,0 g B
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 20/7 - 21 / 10 2120 05,1 N
4 2018: -13 -0 -3 -4 -3 -60 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 4 Plass 169 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Biri Travbane - 24/7 - 08 / 3 2100 dg 66
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Biri Travbane 4 17/7 - 10 / 9 2100 36,3 50
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 3 2100 38,1 g 25
S. Ruud Monica Aurbekkholen S. Ruud Biri Travbane P 03/6 - 20 / 3 2120 34,6 P
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Magnor Travbane - 01/5 - 20 / 1 2000 dgpp N
5 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 5 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/8 - 20 / 9 2120 37,2 P
e. Børke Berta v. Lykke Gutten S. Weberg Bjerke Travbane 10/9 - 23 / 10 1660 53,7 B
Mona Syvertsen /Brandbu S. Weberg Bjerke Travbane 03/9 - 22 / 9 1660 57,0 B
Ø. Ruttenborg Mona Syvertsen
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
6 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -11 000
Lier Lykka 6 Plass 13 000
6 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen T. Lindbak Biri Travbane - 26/8 - 08 / 6 2100 dg 1021
e. Lier Dokka v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 5 2160 40,7 g P
Kristine Sørensen-Enok Antonsen B. Refsdal Klosterskogen Travbane 30/9 - 22 / 6 1720 57,8 B
D. Dalen Ingveig T. Faraasengen B. Refsdal Jarlsberg Travbane 13/9 - 24 / 13 2140 53,4 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kampens Tindra 7 Plass 4 000
8 år BRUN HP v.Fakse* (S) T. Nordvang Biri Travbane P 26/8 - 20 / 7 2120 38,2 g P
e. Smedjenta v. Elding
Gunn Carol Kampesveen-Terje Skogvang Olsen
K. Johansen Ove Kampesveen
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
8 2018: -8 -2 -2 -2 -2 -74 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -51 500
Alm Norinda 8 Plass 138 500
6 år SVART HP v.Bork Odin J. Alm Biri Travbane P 24/7 - 20 / 5 2120 36,2 P
e. Alm Nora v. Nordli Svarten J. Alm Biri Travbane 28/11 - 22 / 5 2120 52,7 B
Jens Alm /Jaren J. Alm Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 8 1660 04,2 rg N
G. Austevoll Jens Alm (A) J. Alm Biri Travbane 29/8 - 23 / 8 2120 brp N
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
S.K.'s Spikmi 9 Plass 18 000
6 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 7 12/2 - 07 / 5 2100 39,0 rg 59
e. Demi v. Alm Silver A. Stensen Biri Travbane P 06/11 - 20 / 10 2120 38,6 P
Stall Frisli A. Stensen Biri Travbane 14/11 - 22 / 3 2120 53,7 g B
E. Høitomt Tor Opheim (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Elna 10 Plass 0
5 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gundersen Bjerke Travbane P 31/8 - 21 / 2 2160 38,6 g P
e. Holter Mia v. Høiby Kongen K. Johansen Biri Travbane 12/9 - 23 / 7 2120 00,3 g B
Kåre Riseth /Frosta
G. Gundersen Erik Killingmo (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
11 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Rato Luri 11 Plass 0
9 år BRUN HP v.Åkre Lurifax* (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane P 28/8 - 20 / 2 2120 35,1 g P
e. Rato Dally v. Rappfot Ø. Mathisen Biri Travbane 0 11/3 - 08 / 3 2100 br g 524
Hanne Stokkebryn /Slidre Å. Tengsareid Drammen Travbane - 01/2 - 08 / 2 2100 dg 293
O. Østre Hanne Stokkebryn Ø. Mathisen Biri Travbane - 13/12 - 08 / 2 2100 dg 588
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Ø. Mathisen Biri Travbane P 21/6 - 22 / 5 2100 40,9 g P
12 2018: -18 -2 -4 -3 -3 -94 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 12 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 7 02/9 - 08 / 8 2100 35,1 g 170
e. Horgen Lykke v. Moe Odin G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/8 - 01 / 5 2100 37,4 g 90
Stall Fire Kompiser O. Mikkelborg Biri Travbane P 17/7 - 20 / 3 2120 36,9 P
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/7 - 04 / 1 2100 dg 329
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 7 2100 br g 787
13 2018: -9 -0 -1 -0 -3 -14 000 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000
Høvding Snublefot 2120 1 Plass 24 000
6 år SVART V v.Feseth Lynet K. Mathisen Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 9 1920 34,7 g 512
e. Troll Rappa v. Åsrapp Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 24/7 - 20 / 6 2120 36,6 P
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Årjäng - 07/7 - 05 / 8 2160 brg 507
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Momarken Travbane - 21/6 - 07 / 2 2140 dg 413
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 20/5 - 08 / 12 2120 br g 412
14 2016: -4 -1 -0 -1 -2 -18 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Garborg Lynet 2 Plass 18 000
6 år BRUN V v.Neslands Loke A. Stensen Biri Travbane 3 26/8 - 08 / 10 2100 35,7 g 239
e. Memori Stjerna v. Frisli To Jo A. Stensen Biri Travbane P 17/7 - 20 / 6 2120 36,2 P
Arild Hauge-Emma Mølstad Hauge
A. Stensen Arild Hauge
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
15 2018: -8 -0 -2 -0 -3 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 3 Plass 75 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Skofsrud Momarken Travbane 8 30/8 - 08 / 3 2140 36,7 672
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 12/8 - 01 / 4 2100 37,8 g 144
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud T. Solberg Momarken Travbane 0 12/7 - 08 / 7 2140 38,1 g 110
T. Skofsrud E. Høitomt Momarken Travbane P 13/10 - 20 / 8 2160 47,8 g P
rød m/grønn kule & ermer. røde ermring T. Solberg Momarken Travbane 08/9 - 24 / 10 2160 49,2 B