<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:30 V65-5
V5-3
DD-1
AMATØRLØP
AMATØRLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -10 -1 -1 -3 -3 -61 000 2015: -9 -4 -2 -2 -1 -72 871
Nasdaq (DE) 1 Plass 142 092
5 år BRUN H v.Love You* (FR) G. Gundersen Sørlandets Travpark 3 27/8 - 04 / 1 3140 17,2 38
e. Noblesse Oblige (DE) v. Armbro Kaiser* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 04/8 - 05 / 6 1609 14,5a 57
Team All Time High G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 23/7 - 10 / 5 2640 15,6 804
Kenneth Brenden (A) Sigbjørn Kolnes (T) G. Gundersen Biri Travbane 3 17/7 - 06 / 3 1609 15,3a 356
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko G. Gundersen Åmål - 22/6 - 03 / 2 2480 dg 133
2 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2016: -21 -0 -0 -2 -7 -24 500
Jam Star O. 2 Plass 140 578
8 år BRUN V v.Gentle Son (S) L. Kolle Momarken Travbane 0 30/8 - 06 / 1 2640 20,2a 228
e. I'm Sassy Too (US) v. Striking Sahbra* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 03 / 10 1609 15,7a 252
Tor Øyvind Hansen-Karolina Johansson L. Kolle Kala Landbane 5 09/8 - 06 / 9 1900 17,1a 492
Arvid Bye (A) Jan-Arne Raab (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/7 - 02 / 10 2100 17,1a 310
blå m/hvite ermer og hvit sirkel N. Frøhaug Drammen Travbane 5 19/7 - 01 / 5 2100 16,5a 254
3 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 491
Sally Doc (S) 3 Plass 143 292
9 år BRUN HP v.Zerberus* (DE) M. Davidsen Bjerke Travbane - 11/8 - 02 / 9 2100 dg a 451
e. Scarlets Crown (S) v. Lindy's Crown (US) M. Davidsen Momarken Travbane 0 02/8 - 05 / 2 1640 20,0ag 124
Mikkel Davidsen /Eidsberg M. Davidsen Arvika 2 19/7 - 03 / 4 2100 16,8a 492
Mikkel Davidsen (A) M. Davidsen Arvika 6 08/7 - 10 / 9 2100 17,0a 760
Turkis m/limegrønne hestesko&mansj,rek M. Davidsen Drammen Travbane 3 28/6 - 04 / 2 2100 17,7a 392
4 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 4 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) E. Grohs Klosterskogen Travbane 6 28/7 - 02 / 10 2100 18,3a 350
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 05 / 3 2609 16,7a 731
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Drammen Travbane 4 21/6 - 05 / 7 2100 17,0a 140
Espen Grohs (A) Helge Ellefsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 09/6 - 05 / 6 2100 16,5ag 206
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme G. Kylen Jarlsberg Travbane 6 13/5 - 03 / 12 2100 18,0ag 246
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -29 000
Thunder Lins 5 Plass 256 461
8 år BRUN V v.Revenue* (S) O. Mikkelborg Årjäng 2 07/7 - 02 / 6 2640 15,9 37
e. Triola Sandy v. Speedy Tomali (US) O. Mikkelborg Färjestad 2 16/5 - 09 / 6 2140 14,2a 160
Pål Gisleberg-Hege Gisleberg E. Linn Drammen Travbane 2 02/5 - 07 / 3 2100 16,1a 64
Anette Frønes (A) Pål Gisleberg E. Linn Bjerke Travbane 3 20/4 - 06 / 6 2600 16,1a 130
Mørkblå m/burg. ermer, reklame E. Linn Drammen Travbane 1 12/4 - 04 / 8 2100 18,1a 70
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tina Invalley 6 Plass 131 941
7 år MØRKBR HP v.Thai Tanic T. Desserud Biri Travbane 0 29/7 - 06 / 8 2100 16,6a 684
e. Sara Invalley v. Deliberate Speed* (US) T. Desserud Momarken Travbane 5 05/7 - 05 / 7 2140 16,7a 348
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Drammen Travbane 6 21/6 - 05 / 10 2100 17,2a 384
Truls Desserud (A) T. Desserud Biri Travbane 0 03/6 - 01 / 5 1609 14,4a 413
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Färjestad 8 05/5 - 08 / 14 2140 15,7a 2800
7 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -16 000 2016: -12 -0 -0 -0 -3 -9 000
Zantana Transs R. (DE) 7 Plass 182 439
11 år MØRKBR HP v.General November (DE) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 18/8 - 06 / 2 2900 dg 887
e. La Mirage November (DE) v. Ideal Du Gazeau (FR) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 03/8 - 06 / 4 2100 16,3ag 468
Elsie Hafskjold /Stokke J. Eilertsen Sørlandets Travpark 9 31/7 - 02 / 14 2160 18,4 537
Robert Kruse (A) Elsie Hafskjold (A) E. Hafskjold Drammen Travbane P 12/7 - 20 / 1 2100 20,1 P
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/12 - 02 / 12 2100 20,4a 859
8 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -13 -0 -0 -3 -4 -28 500
Chip Va Bene 8 Plass 179 000
8 år BRUN HP v.Lindermann G.T. T. Borg Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 03 / 7 2609 18,2a 463
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 07 / 3 1700 17,5ag 612
Margit Rønningen /Siljan K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 07/4 - 06 / 2 1700 16,3a 425
Annika T. Espedal (R) Margit Rønningen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 03 / 2 2100 17,0a 485
Oransje m/svart underarmstr,belt,rek S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 03/3 - 07 / 4 2100 18,5a 73
9 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 9 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 06 / 1 2100 18,6a 41
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) V. Hop Klosterskogen Travbane 5 11/8 - 06 / 3 2100 17,0a 90
Stall Spenda Spirit L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 13 2160 16,3 296
Tommy Fløysand (A) Kåre Andersen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 09/6 - 05 / 7 2100 16,1a 74
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek L. Kolle Drammen Travbane 1 29/5 - 05 / 4 2100 18,4a 44
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Solliedox 10 Plass 232 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 06 / 5 2100 18,7a 123
e. Twisty v. Gunslinger Spur (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 06 / 9 2100 17,1ag 128
Asbjørn Lognvik-Eldbjørg Lognvik J. Undem Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 11 1609 15,7ag 483
Brede Øigarden Refsdal (A) Asbjørn Lognvik G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 22/7 - 06 / 10 2160 17,1 400
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 06 / 1 2609 17,3a 126