<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 9.001 kr.
For 3-12-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-4 Plass : 6-1-4

1 2018: -11 -0 -2 -1 -3 -33 500 2017: -13 -0 -4 -2 -4 -62 500
Extreme Hangover 2100 1 Plass 126 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Biri Travbane 4 26/8 - 07 / 6 2100 20,2 105
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) V. Hop Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 5 2140 br g 357
Stall Rubin E.H. V. Hop Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 07 / 8 2100 20,4 g 129
V. Hop Geir Kihle (T) V. Hop Biri Travbane P 10/6 - 20 / 3 2100 20,8 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -27 991 2017: -18 -2 -3 -1 -7 -110 000
Russel Street 2 Plass 160 653
5 år BRUN V v.Russel November* (DE) G. Haugstad Estland 2 04/6 - 04 / 1 2100 21,1a -
e. Alva Olympia v. Alv Richcrop (S) A. Wolden Estland P 23/4 - 91 / 1 2100 24,1a P
Morten D. Draveng-Arne Dretvik
M. Pedersen
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl.
3 2018: -11 -1 -1 -0 -4 -34 500 2017: -18 -2 -3 -1 -6 -71 000
Plas Teg 3 Plass 110 500
6 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) P. Sønsteby Biri Travbane 6 26/8 - 07 / 5 2100 20,4 124
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 03/8 - 01 / 5 2140 20,5 g 90
Bjørn Steine /Norheimsund P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 01/9 - 05 / 10 2100 29,8ag 2157
P. Sønsteby Truls Sønsteby P. Sønsteby Bjerke Travbane 5 19/8 - 10 / 4 2140 17,9 47
Mørkblå,gull/hv sidef,ermr&brystf, rek P. Sønsteby Bjerke Travbane - 05/8 - 10 / 9 2140 g2 g 65
4 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -12 -0 -0 -3 -6 -28 000
Hot Dancer 2120 1 Plass 40 000
7 år BRUN V v.Hot Chili Pepper M. Valstad Leangen Travbane N 22/8 - 22 / 3 2140 24,0 N
e. Devil's Dance v. Little Devil (US) G. Grimsgård Orkdal Tråvpark 0 07/8 - 03 / 7 2100 22,0 363
Grete-Marie Høstad /Børsa G. Gundersen Leangen Travbane 8 25/6 - 01 / 5 2140 18,9a 252
J. Kvikstad Guri Grimsgård (T) S. Aftret Leangen Travbane 0 16/6 - 04 / 11 1640 18,8a 280
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler G. Grimsgård Leangen Travbane 5 30/5 - 07 / 7 2140 18,3 421
5 2017: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -9 000
Belem Va Bene 2 Plass 25 000
6 år BRUN V v.Diablo Va Bene Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 26/8 - 07 / 10 2120 19,3 385
e. Becky's Goldenheart v. Staro Showbiz (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/8 - 04 / 3 2100 18,0ag 842
Merethe Formo /Svingvoll M. Gundersen Bjerke Travbane 6 03/8 - 01 / 10 2160 18,2 g 375
Ø. Ruttenborg Ann-Christin Davanger G. Gundersen Biri Travbane 6 15/7 - 07 / 11 2120 18,3 g 708
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 23/6 - 03 / 1 2100 18,3ag 306
6 2018: -7 -2 -1 -1 -1 -120 500 2017: -9 -2 -1 -1 -1 -60 000
Annie's Boy 3 Plass 246 500
6 år MØRKBR H v.Make It Happen (US) A. Stensen Bjerke Travbane 0 17/8 - 03 / 9 2100 16,6ag 158
e. Awesome Annie v. Super Arnie* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 1 13/7 - 09 / 6 2140 19,2 35
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen A. Stensen Bjerke Travbane 2 23/6 - 03 / 2 2100 17,3a 44
A. Stensen Trond Lindbak (T) A. Stensen Biri Travbane 0 10/6 - 07 / 11 2100 19,1 43
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 5 01/6 - 01 / 7 2140 17,0 491
7 2017: -13 -0 -4 -0 -5 -48 000 2016: -13 -1 -1 -3 -3 -38 000
Omaha Hero Decoy 4 Plass 98 000
8 år SVART H v.Herr Jægermeister* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 03 / 2 2100 20,1a 100
e. Worthy Way v. Oki Way (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/4 - 03 / 7 2140 19,3a 363
Stall Decoy G. Austevoll Biri Travbane 6 18/3 - 08 / 7 2120 20,9 g 51
G. Austevoll Tom Forkerud (T) G. Austevoll Momarken Travbane 3 23/2 - 03 / 4 2140 19,4a 40
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane - 16/2 - 08 / 10 2160 dg 50
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Mariasboy 5 Plass 38 000
6 år BRUN H v.Viking S.S.* (S) L. Kolle Drammen Travbane 0 28/8 - 04 / 6 2100 19,4a 54
e. Annastina v. Peace On Earth* (S) L. Kolle Drammen Travbane 1 07/7 - 02 / 3 2100 17,8a 32
Maria Mathiesen /Borgenhaugen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 7 2100 18,8a 433
L. Kolle Jens Kristian Brenne (T) O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 28/4 - 09 / 6 2100 21,3a 80
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 04/4 - 08 / 5 2100 20,6 74
9 2018: -10 -2 -5 -0 -2 -79 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brother Tuck (S) 6 Plass 101 769
5 år BRUN H v.Pastor Stephen (US) M. Gundersen Biri Travbane 5 26/8 - 07 / 9 2120 19,4 103
e. Ninja Zet (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 8 17/8 - 01 / 8 2140 18,7 214
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Årjäng 0 07/7 - 07 / 2 2140 18,8 151
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) U. Eriksson Romme 7 10/4 - 01 / 4 2140 19,4 g 45
marineblå m/hvit og rød søm + reklame D. Reden Solvalla 6 09/3 - 01 / 5 2140 18,5 95