<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-11-1 Plass : 5-11-1

1 2018: -16 -0 -0 -1 -8 -33 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 2100 1 Plass 197 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 25/8 - 04 / 12 2100 31,2a 624
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 7 17/8 - 05 / 2 2140 30,9 1019
Lillian Engen /Ås Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 02/8 - 01 / 4 2140 31,7a 276
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 17/7 - 04 / 5 2100 32,8a 381
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 8 01/7 - 03 / 5 2120 34,0 g 448
2 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lynne Sokka 2 Plass 73 500
11 år RØD HP v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane 7 10/6 - 05 / 8 2100 31,0 g 283
e. Mørtvedt Fiksa v. Lapp Nils (S) A. Stensen Biri Travbane - 03/6 - 04 / 12 2120 dg 303
Iver Grinaker /Gran K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 13/5 - 06 / 1 2100 30,2 121
A. Stensen Haavel O. Stastad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 5 06/4 - 05 / 9 2160 32,0 109
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 3 18/3 - 04 / 9 2120 32,6 g 136
3 2018: -9 -2 -0 -1 -3 -108 803 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 3 Plass 292 683
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Biri Travbane 2 26/8 - 04 / 6 2100 30,8 69
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Østre Bjerke Travbane 0 17/8 - 05 / 1 2140 br g 104
Stall Pengebingen C. Jepson Årjäng 4 09/8 - 07 / 6 2140 31,4 295
V. Hop Severin Aarskog C. Jepson Årjäng 8 07/7 - 03 / 1 2140 32,1 g 224
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Bjerke Travbane - 01/6 - 09 / 8 2160 dg 96
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 4 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld C. Winge Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 02 / 10 2100 30,1ar 604
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 9 2120 33,4 964
Anne Kari Løvli /Skien E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 05 / 3 2100 34,5 g 662
G. Stenberg Anne Kari Løvli K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 5 2100 31,9 367
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/7 - 04 / 8 2620 31,9 415
5 2018: -13 -1 -1 -3 -6 -74 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 5 Plass 268 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Drammen Travbane 6 20/8 - 04 / 8 1700 25,9a 302
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 br g 37
Maria Johansen /Mogreina O. Østre Momarken Travbane 1 12/7 - 03 / 2 1640 27,9 37
O. Østre Ole Synstelien O. Østre Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 4 2100 30,2 389
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2120 32,2 184
6 2018: -27 -0 -0 -0 -7 -21 500 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 6 Plass 226 548
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 3 26/8 - 04 / 8 2120 30,8 543
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Bergen Travpark - 13/8 - 01 / 2 2100 dg 77
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Kala Landbane 6 09/8 - 05 / 1 1900 31,3 g 594
P. Arvesen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 11 2160 31,9 g 728
rød m/grønn vinkel T. Solberg Momarken Travbane 4 12/7 - 03 / 8 1660 29,9 g 295
7 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 2120 1 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Drammen Travbane 2 28/8 - 01 / 1 1700 28,2 g 97
e. Rappblesa v. Pål Even G. Gundersen Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 6 2100 30,2 601
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Biri Travbane 3 30/7 - 02 / 6 2120 29,8 391
K. Malmin Erik Løkken G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 3 2140 30,2 g 207
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane - 02/7 - 02 / 3 2100 g0 g 624
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -6 -25 500
Mo Ronja 2 Plass 120 750
9 år MØRKBR HP v.Slettvoll Rambo R. Hop Bergen Travpark 0 13/8 - 01 / 11 2120 32,8 g 154
e. Tori Jenta v. Alm Rigel R. Bjørnbeth Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 1 2100 29,4a 361
Stall 3 A. Solhus Leangen Travbane 2 18/7 - 05 / 1 2140 28,8a 220
D. Dalen Ivar Os (A) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 04/7 - 03 / 8 1640 30,7a 516
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 23/5 - 09 / 10 2160 32,9 639
9 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 3 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 12 2160 31,1 g 155
e. Romhus Lena v. Elding M. Gundersen Momarken Travbane 4 14/6 - 04 / 15 2160 28,5 382
Per Skjærseth /Aurskog Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 03/6 - 04 / 7 2120 30,2 425
M. Gundersen Per A. Skjærseth M. Gundersen Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 4 2100 32,4 104
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Drammen Travbane 2 02/5 - 03 / 6 2120 30,6 680
10 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 4 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy V. Hop Bjerke Travbane 2 17/8 - 05 / 14 2160 29,8 58
e. Vår Frøya v. Moe Odin J. Blekkan Östersund 0 27/7 - 04 / 11 2140 29,8ag 990
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Solberg Östersund 5 17/7 - 03 / 2 2140 29,3a 83
G. Gundersen Ola Engevold (B) G. Gundersen Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 02 / 12 1600 28,5ag 273
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 7 11/6 - 08 / 7 2120 28,4 226
11 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 5 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 6 17/8 - 05 / 10 2160 30,0 49
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 30/7 - 02 / 1 2100 30,4 94
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 2 17/7 - 04 / 2 2100 32,1a 19
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Drammen Travbane 6 28/6 - 03 / 9 2120 31,8 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 10/6 - 05 / 1 2100 30,1 24
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 6 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 9 2100 28,4 397
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/3 - 02 / 8 2160 35,3 rg 279
Steffen Berg /Mosvik T. Solberg Drammen Travbane 3 01/3 - 03 / 5 1700 31,1a 44
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) T. Solberg Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 4 1609 30,6a 210
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 2 2100 32,2a 477
13 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 7 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 4 2600 30,8 902
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 2 2140 33,4 g 1356
Sverige P. Thuresson Årjäng 0 16/7 - 12 / 7 1640 27,9a 185
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 0 12/7 - 04 / 1 2140 32,1 g 237
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Färjestad P 13/6 - 91 / 1 2160 37,9 P
14 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 8 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/8 - 01 / 6 2140 31,1 424
e. Bestfrøkna v. Spang Best D. Aarum Årjäng 6 09/8 - 07 / 9 2160 31,0 341
Ola Røise-Jorunn Røise T. Borg Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 9 2120 34,0 g 384
L. Kolle Ola Engevold (B) D. Aarum Årjäng - 17/7 - 03 / 9 2640 dg a 92
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Aarum Årjäng 3 07/7 - 03 / 10 2140 30,6 60