<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-11-12 Plass : 3-11-12

1 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 2100 1 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Momarken Travbane - 21/6 - 07 / 5 2140 dg 457
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 10/5 - 01 / 3 2140 37,5 g 193
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 2 2000 42,0 g 307
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 08 / 7 2100 38,3 g 252
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane P 24/3 - 20 / 2 2140 38,7 P
2 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -26 280 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -73 000
Balder M.B. 2 Plass 99 280
5 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Biri Travbane P 24/7 - 20 / 4 2120 36,8 P
e. Høiby Solveig v. Steinsvad Eld D. Dalen Biri Travbane 04/9 - 22 / 6 2120 56,8 g B
Rolf Høyland-Anita Bratten H. Skiaker Biri Travbane 28/8 - 21 / 11 2120 57,1 B
K. Kvasnes Olaf Sæthre
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
3 2018: -14 -2 -2 -1 -4 -204 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 3 Plass 614 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 6 26/8 - 08 / 9 2100 36,1 g 199
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 12/8 - 09 / 8 2100 dg 52
Team Øst/Vest Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 4 2160 34,9 P
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 30/5 - 22 / 2 2100 51,2 g B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 23/5 - 22 / 2 2100 54,3 B
4 2018: -20 -1 -1 -1 -9 -70 454 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 4 Plass 120 442
6 år SVART HP v.Åsajerven P. Midtfjeld Biri Travbane 5 26/8 - 08 / 2 2100 36,0 542
e. Polar Pila v. Pilmin E. Høitomt Momarken Travbane P 12/7 - 20 / 2 2160 38,8 P
Stall Solbacka
O. Mikkelborg Frode Larsen
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
5 2018: -7 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -25 000
Grytting Knerten 5 Plass 63 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 20/6 - 07 / 6 2120 37,5 g 251
e. Grytting Vilma v. Rigel Jo B. Steinseth Magnor Travbane 8 01/5 - 01 / 4 2000 39,4 g 537
Leif Skogen /Vang På Hedmark T. Solberg Biri Travbane - 22/4 - 01 / 12 2120 dg 155
K. Johansen Leif Skogen T. Solberg Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 1 2100 39,6 g 282
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. B. Steinseth Biri Travbane 7 11/3 - 08 / 6 2100 38,4 g 129
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Sagen Idunn 6 Plass 24 000
6 år BRUN HP v.Bokli Balder V. Hop Drammen Travbane - 26/4 - 02 / 6 2100 dg 506
e. Brunahauglandsmarrå v. Røste Bo* (S) G. Grimsgård Leangen Travbane - 15/2 - 08 / 2 2140 dg 1447
Guri Grimsgård /Alvdal A. Nilsen Leangen Travbane 0 08/2 - 08 / 3 2140 42,0 g 268
G. Grimsgård J. Blekkan Leangen Travbane - 14/12 - 01 / 7 2140 dg 92
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer A. Nilsen Leangen Travbane 5 23/11 - 10 / 3 2140 43,0 g 102
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -5 -2 -0 -0 -0 -23 212
Sagen Frøya 7 Plass 45 712
6 år SVART HP v.Feseth Lynet T. Solberg Klosterskogen Travbane - 07/4 - 03 / 2 2100 dg 451
e. Lillann Stjerna v. Prins Vinter G. Grimsgård Leangen Travbane 7 21/3 - 07 / 9 2160 37,9 1079
Siv Beate Pedersen /Lena A. Nilsen Leangen Travbane 8 29/2 - 01 / 9 2160 41,4 g 770
A. Stensen Guri Grimsgård (T) A. Stensen Leangen Travbane 5 22/2 - 08 / 5 2160 36,8 g 199
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane - 15/2 - 08 / 6 2160 dg 463
8 2018: -19 -2 -4 -3 -3 -94 500 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000
Horgen Gaupa 8 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 12/8 - 01 / 5 2100 37,4 g 90
e. Horgen Lykke v. Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane P 17/7 - 20 / 3 2120 36,9 P
Stall Fire Kompiser O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/7 - 04 / 1 2100 dg 329
E. Høitomt Heidi Moen (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 7 2100 br g 787
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Drammen Travbane P 17/6 - 20 / 9 2120 41,5 g P
9 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -0 -0 -6 -13 000
Grindstad Elden 2120 1 Plass 25 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld G. Austevoll Biri Travbane 0 15/7 - 08 / 6 2120 34,3 342
e. Heidi Frøya v. Spikeld P. Roland Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 09 / 12 1620 35,6 g 1159
Pål Gøran Roland /Kolbu P. Roland Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 12 2120 35,1 386
G. Austevoll Pål Gøran Roland (A) P. Roland Biri Travbane 7 27/5 - 08 / 1 2100 34,1 296
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Roland Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 12 2040 39,3 g 1255
10 2018: -12 -2 -0 -1 -1 -39 000 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 2 Plass 125 212
9 år SVART V v.Spikeld D. Dalen Biri Travbane 2 26/8 - 08 / 7 2100 34,2 284
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten D. Dalen Biri Travbane P 15/7 - 23 / 1 2100 37,8 g P
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli
D. Dalen Tore Borgli
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -0 -1 -2 -8 -45 000
Komnes Martin 2140 1 Plass 119 000
7 år MØRKBR V v.Trø Faks B. Steinseth Biri Travbane 9 16/6 - 07 / 10 2120 33,4 38
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 2 27/5 - 09 / 7 2120 33,1 g 25
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Biri Travbane 5 22/4 - 06 / 7 2600 37,3 g 32
A. Stensen B. Steinseth Biri Travbane 5 08/4 - 08 / 11 2120 32,8 g 39
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 2 21/3 - 06 / 1 1640 32,2 18
12 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -1 -4 -17 500
Skjegge Balder 2 Plass 84 000
8 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/8 - 02 / 8 2100 32,1ag 46
e. Skjeggeblessa v. Braute Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 29/7 - 12 / 14 2120 34,3 g 341
Wenche Kristine Jostad /Lena L. Kolle Biri Travbane 2 15/7 - 08 / 9 2120 32,8 236
L. Kolle Tor A. Stordal (A) G. Austevoll Drammen Travbane 6 12/7 - 03 / 4 2100 34,7 g 421
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Drammen Travbane 7 21/6 - 03 / 3 2100 34,0 g 367