<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:25 V5-5
V4-3
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-10 Plass : 3-1-10

1 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 2100 1 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 20/8 - 06 / 6 2100 br ag 478
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/8 - 06 / 10 2100 17,8a 49
Team Zandra G. Austevoll Biri Travbane 2 29/7 - 09 / 4 2100 16,7a 345
T. Solberg Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Drammen Travbane 2 19/7 - 03 / 7 2100 17,7a 87
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Borg Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 03 / 1 2100 18,6 204
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -8 000
Zolita R.S. 2 Plass 104 000
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 2 23/8 - 01 / 8 2040 15,4a 43
e. Sea Bird Laday (S) v. Meadow Gallant* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 2 19/7 - 08 / 8 2060 16,6 29
Stall Cognac & Bjørn Salte G. Mikkelsen Bergen Travpark 2 30/6 - 05 / 5 2100 16,8a 114
G. Mikkelsen G. Mikkelsen Forus Travbane 2 17/6 - 02 / 1 2040 17,1a 272
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 6 06/5 - 01 / 4 2040 22,4 g 114
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -9 -7 -1 -0 -1 -714 000
Nice Eleven L. 3 Plass 1 214 491
5 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 19/8 - 02 / 3 2100 16,8a 16
e. Eight Eleven L. v. Lindy's Crown (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/8 - 04 / 12 2100 17,0a 26
Stall Nice Eleven G. Gundersen Sørlandets Travpark - 22/7 - 09 / 8 2140 g3 g 15
G. Gundersen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 09 / 3 2100 17,1 14
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 29/6 - 22 / 6 2140 17,4 P
4 2016: -10 -2 -0 -0 -4 -44 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mimi's Regatta 4 Plass 44 000
3 år MØRKBR HP v.L'Ideal Bricois (FR) A. Stensen Biri Travbane - 17/7 - 03 / 9 2100 dg a 637
e. Sorocaba v. Texas (US) A. Stensen Jarlsberg Travbane - 07/7 - 05 / 1 2100 dg a 487
Eina Avlssenter DA /Eina A. Stensen Bjerke Travbane 5 22/6 - 02 / 5 2100 16,2a 561
A. Stensen Jo Svenstad (T) A. Stensen Biri Travbane - 16/6 - 03 / 1 2100 g7 ag 57
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 6 08/6 - 01 / 8 2140 17,9 622
5 2019: -11 -0 -3 -2 -4 -54 500 2018: -28 -3 -5 -3 -11 -142 500
S.K.s Sagitta 5 Plass 381 645
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) J. Dahlgaard Drammen Travbane 0 20/8 - 06 / 5 2100 br ag 135
e. Tipsy Silvio (S) v. Lindy's Crown (US) J. Dahlgaard Biri Travbane 3 17/7 - 02 / 5 2100 16,0a 132
Torgeir Fagermo /Gol J. Dahlgaard Åby 3 30/6 - 01 / 4 2140 16,4a 276
J. Dahlgaard J. Dahlgaard Momarken Travbane 0 10/5 - 03 / 7 2140 17,8a 116
Grønn/ svart/ hvit J. Dahlgaard Charlottenlund 2 17/4 - 01 / 1 2000 18,6a 20
6 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Mirchi 6 Plass 104 000
6 år BRUN HP v.Raja Mirchi* (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 14/8 - 04 / 2 1609 15,8a 123
e. Angelica Goal v. Armbro Goal* (US) H. Tvedt Biri Travbane - 17/7 - 02 / 1 2100 g0 ag 719
Erik Korsvolla /Gran Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 02 / 5 2100 19,4a 322
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 17/6 - 02 / 9 2040 17,9a 104
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Drammen Travbane 0 29/5 - 02 / 10 2100 19,0 188
7 2017: -9 -0 -1 -2 -1 -21 000 2016: -14 -0 -1 -1 -6 -39 500
Amelie Division 7 Plass 60 500
4 år RØD HP v.L'Ideal Bricois (FR) L. Kolle Biri Travbane 0 30/7 - 06 / 7 2100 18,0a 687
e. Soquili v. Coktail Jet (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 17/7 - 02 / 8 2100 16,1a 895
Stall Amelie E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 09 / 10 2100 18,6 425
L. Kolle Jo Svenstad (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 08 / 6 2100 23,1 g 198
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Biri Travbane 0 10/6 - 07 / 6 2100 19,9 g 184
8 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -190 474 2018: -6 -2 -2 -1 -1 -216 118
Madelen L.T.C. 8 Plass 1 263 187
6 år SVART HP v.Thai Tanic G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 19/8 - 07 / 6 2100 15,8a 36
e. Thai Chillena v. Giant Chill* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 09/8 - 02 / 10 2100 16,3a 51
Stall Madelen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 27/7 - 09 / 12 2140 18,4 55
G. Austevoll Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 07 / 4 2100 18,2 71
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane P 29/5 - 20 / 3 2100 20,3 P
9 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -2 -1 -0 -0 -1 -40 000
Pretty Genius 9 Plass 44 000
3 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/8 - 04 / 10 1609 16,3a 485
e. Blushing Image (CA) v. Balanced Image (US) L. Kolle Biri Travbane 0 17/7 - 02 / 6 2100 16,7a 402
Øystein Ljosland /Nodeland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 05 / 5 2100 17,9a 208
Ö. Kihlström Øystein Tjomsland (T) J. Eriksen Bjerke Travbane 4 11/11 - 06 / 10 1609 18,5a 272
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit J. Eriksen Forus Travbane 1 20/10 - 01 / 2 1600 20,4 23
10 2018: -10 -1 -4 -1 -3 -92 500 2017: -3 -0 -0 -1 -2 -17 750
May Lane 10 Plass 301 250
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 6 20/8 - 06 / 7 2100 16,0a 111
e. Sassy Madame (US) v. Lindy Lane* (US) E. Høitomt Biri Travbane 4 30/7 - 06 / 4 2100 15,8a 161
Tina Fossan Låg-Lasse Hartz-Bruun E. Høitomt Biri Travbane 2 17/7 - 02 / 3 2100 16,0a 49
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 05 / 7 2100 16,6a 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 16/6 - 03 / 8 2100 16,7a 160