<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-8 Plass : 4-7-8

1 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 2100 1 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 0 10/8 - 01 / 6 2100 29,5a 337
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Dannero 0 25/7 - 01 / 8 2140 30,2a 455
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 11 2120 31,8 224
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 03 / 8 2120 32,3 37
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 15/6 - 01 / 8 2140 32,7 180
2 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -55 272 2016: -9 -2 -2 -2 -3 -157 885
B.W.Sture* (S) 2 Plass 213 157
4 år BRUN H v.Moe Odin U. Eriksson Dannero 5 07/8 - 08 / 5 2140 28,9a 171
e. Gullan Fax* (S) v. Järvsöfaks (S) U. Eriksson Dannero 3 25/7 - 04 / 12 2140 27,7a 121
Sverige U. Eriksson Rättvik 3 11/7 - 02 / 4 2140 28,1a 96
U. Eriksson Jan-Olov Persson (T) U. Eriksson Östersund 2 10/6 - 01 / 6 2160 28,6 58
rød med mørkeblå stolpe. J. Persson Bollnäs 2 27/5 - 02 / 8 2160 29,8 13
3 2018: -8 -5 -2 -0 -0 -418 000 2017: -9 -6 -0 -2 -0 -481 000
Garli Moe Garlin 3 Plass 935 622
5 år SVART V v.Bokli Balder J. Blekkan Bjerke Travbane 3 17/8 - 02 / 6 2100 31,9ag 98
e. Moe Vår v. Järvsöfaks (S) H. Svensson Bergsåker 8 14/7 - 07 / 1 2140 nc g 113
Tor-Martin Moe-John Olav Hammer J. Blekkan Leangen Travbane 2 16/6 - 02 / 9 2160 31,1 57
J. Blekkan Carsten Høeg A. Stensen Leangen Travbane 4 23/5 - 01 / 4 2140 36,1 g 59
Blå m/rød ermstripe + rekl. A. Stensen Leangen Travbane 4 09/5 - 01 / 1 2140 35,0 120
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -8 -1 -1 -2 -1 -271 847
Tand Kraft* (S) 4 Plass 2 356 370
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Dannero 2 07/8 - 08 / 2 2140 28,6ag 12
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Persson Dannero 1 25/7 - 01 / 1 2140 27,9a 14
Sverige J. Persson Rättvik 1 11/7 - 02 / 1 2140 27,8a 13
J. Persson J. Persson Dannero 1 23/6 - 01 / 4 2140 27,1a 14
blå med gult kryss. J. Persson Östersund 1 10/6 - 01 / 5 2160 28,2 17
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -40 000
Rimtusse 5 Plass 40 000
4 år MØRKBR H v.Bravo Turbo T. Lindbak Sørlandets Travpark 0 23/7 - 01 / 2 2160 35,4 g 801
e. Min Alfa v. Eng Svarten T. Lindbak Jarlsberg Travbane - 07/7 - 04 / 6 2100 dg 2325
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Momarken Travbane 6 28/6 - 08 / 13 2180 34,4 g 414
D. Dalen Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 0 16/6 - 07 / 5 2100 35,6 g 581
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Lindbak Biri Travbane 7 27/5 - 01 / 7 2120 37,4 g 281
6 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -136 474 2018: -20 -4 -1 -3 -8 -207 000
Wellek 6 Plass 719 474
6 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 5 10/8 - 01 / 3 2100 29,2ag 98
e. Brødsjø Vilja v. Moe Odin K. Løvdal Sørlandets Travpark 3 23/7 - 01 / 4 2160 29,0 198
Stall Wellek K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 26/6 - 02 / 7 2160 30,5 50
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Jarlsberg Travbane 3 02/6 - 02 / 1 2100 31,6ag 94
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 26/5 - 04 / 1 2100 g4 g 17
7 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -71 000 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -18 473
Moe Tjalve 7 Plass 729 973
6 år BRUN H v.Voje Faks T. Solberg Bjerke Travbane 3 10/8 - 01 / 5 2100 28,0ag 42
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 04 / 4 2100 30,1 15
Morten Langli /Oslo T. Solberg Sørlandets Travpark 1 19/6 - 08 / 1 2140 30,9 54
T. Solberg Tor-Martin Moe M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 5 2120 37,0 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 17/7 - 22 / 3 1640 47,9 B
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 8 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 10/8 - 01 / 4 2100 27,6a 34
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 23/7 - 01 / 5 2180 27,9 30
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 11/6 - 02 / 9 2160 27,9 17
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 21/5 - 01 / 7 2120 28,6 12
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 01 / 3 2100 29,9 14
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 991
Bol Odin 9 Plass 354 709
6 år SVART V v.Moe Odin J. Mjølnerød Dannero 0 07/8 - 08 / 1 2140 30,0ag 273
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Dannero 2 25/7 - 04 / 9 2140 27,7a 245
Heine Bernhus-Lisbeth L. Bernhus O. Kjenner Hagmyren 0 04/7 - 04 / 1 1640 31,8 g 45
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme 1 03/6 - 01 / 4 2160 29,7 24
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 1 12/4 - 06 / 4 2140 35,8 12
10 2019: -8 -2 -2 -1 -0 -76 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 10 Plass 838 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Dannero 0 25/7 - 04 / 1 2140 31,0ag 137
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 7 2100 29,0a 19
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 4 11/6 - 02 / 11 2160 28,1 g 53
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 01 / 4 2120 28,7 40
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/4 - 01 / 11 2120 32,5 11