Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-8 Plass : 6-9-8

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -8 -53 500
Alm Vinta 2100 1 Plass 79 122
5 år BRUNSVART HP v.Moe Odin L. Kolle Årjäng 6 21/8 - 02 / 1 2140 34,5 200
e. Alm Tara v. Rigel Jo Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 01 / 8 2100 36,0 229
Knut Alm /Jaren S. Wassberg Biri Travbane 7 29/7 - 01 / 4 2100 38,1 g 344
Å. Tengsareid Renate Aarlie (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 08 / 1 2100 37,4 832
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 07 / 2 2100 41,3 g 504
2 2018: -14 -0 -3 -0 -5 -63 000 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 2 Plass 177 554
5 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Årjäng 1 21/8 - 02 / 9 2160 30,4 17
e. Lygna Larsi v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 1 2140 32,2 g 37
Stall Lygnasæter G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/7 - 02 / 8 2100 31,8a 16
G. Gundersen G. Gundersen Kongsvinger Travbane 3 06/7 - 09 / 7 1620 31,1 g 28
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Årjäng 1 05/6 - 02 / 6 2140 33,5 21
3 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -4 -2 -5 -239 000
Alve Frøkna 3 Plass 242 000
4 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 6 2140 31,6 g 168
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Sørlandets Travpark 5 23/7 - 01 / 3 2160 30,0 184
Martine Wessel /Stokke D. Dalen Bjerke Travbane 3 13/7 - 02 / 2 2140 31,5 g 49
D. Dalen Martine Wessel (T) T. Fløysand Biri Travbane 6 10/6 - 05 / 3 2100 30,7 g 87
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 21/5 - 01 / 3 2100 33,6 g 98
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -2 -3 -9 -57 500
Stumne Flinka 4 Plass 100 800
5 år SVART HP v.H.G. Balder M. Høitomt Bjerke Travbane 2 11/5 - 01 / 1 2140 33,6 206
e. Stumne Ronja v. Moe Odin M. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/4 - 01 / 8 2160 33,5 108
Hjørdis Hadland /Klepp Stasjon M. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 01 / 9 2120 33,3 515
Ö. Kihlström Øystein Tjomsland (T) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 9 2100 38,0 g 691
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 08 / 3 2100 37,0 g 181
5 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -24 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Pia 5 Plass 24 000
4 år BORKET HP v.Bork Odin A. Stensen Orkdal Tråvpark P 07/8 - 21 / 6 2120 36,5 P
e. Torpa Hege v. Spikeld A. Stensen Leangen Travbane 08/6 - 20 / 8 1660 47,3 g B
Tormod Eggen-Jan Sigmund Eggen A. Stensen Leangen Travbane 25/5 - 20 / 6 1660 48,0 B
A. Stensen Tormod Eggen
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
6 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 6 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Årjäng 8 09/8 - 07 / 2 2140 32,3 41
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 03/8 - 05 / 4 2140 30,0 30
Team Tekno Lotta G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 03 / 3 2100 31,3 47
G. Flåten G. Flåten Sørlandets Travpark 2 05/6 - 07 / 3 2140 31,7 20
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 08 / 8 2100 32,1 25
7 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 7 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 5 2100 30,5 111
e. Alva Bausa v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 26/6 - 02 / 2 2140 31,6 36
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 05/6 - 07 / 2 2140 32,4 g 20
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/5 - 20 / 7 2160 31,9 P
mørkblå m/sølv reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 21/6 - 21 / 5 2120 55,0 g B
8 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -17 503 2016: -12 -4 -1 -4 -1 -323 319
Sirifaxa* (S) 8 Plass 340 822
4 år SVART HP v.Moe Odin U. Ohlsson Dannero 2 07/8 - 04 / 1 2140 30,0a 32
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Dannero 1 25/7 - 06 / 6 2140 30,6a 19
Sverige U. Ohlsson Hagmyren 3 15/7 - 07 / 2 2140 30,4 41
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Östersund 1 19/4 - 01 / 4 1660 33,1 17
svart med hvite seler, todelte ermer J. Persson Bergsåker 1 07/4 - 08 / 3 1640 33,7 14
9 2018: -11 -0 -2 -5 -4 -60 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 9 Plass 133 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/8 - 07 / 3 2100 32,5 19
e. Rinde Elda v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 14/8 - 07 / 2 2140 31,1 52
Birger Heimdal /Treungen E. Høitomt Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 6 2160 32,7 P
E. Høitomt Birger Heimdal S. Heimdal Klosterskogen Travbane 28/5 - 22 / 4 1720 55,7 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Heimdal Klosterskogen Travbane 14/5 - 22 / 4 1720 55,9 B