<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
KVAL. VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-3 Plass : 1-7-3

1 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -23 045 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 2100 1 Plass 715 488
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 11 1700 26,1a 330
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Östersund 4 27/7 - 04 / 5 2140 28,8a 423
Merete Viksås /Roa T. Solberg Östersund 3 17/7 - 07 / 1 2140 28,4ag 107
T. Solberg Merete Viksås E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 14 2160 29,4 g 696
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Lindqvist Romme 4 03/6 - 05 / 8 2160 29,3 181
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -4 000
Vesle Moi 2 Plass 67 033
6 år BRUN HP v.Frisli To Jo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 27/7 - 08 / 2 2140 29,6 210
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Årjäng 2 17/7 - 03 / 10 2640 30,9a 86
Stall We-Tan O. Østre Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 06 / 8 2120 30,2 126
O. Østre Marita H Tangen-Svindland O. Østre Bjerke Travbane 2 29/6 - 09 / 3 2100 31,3a 42
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane - 20/6 - 04 / 7 2100 dg 55
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -2 -0 -4 -4 -69 500
Baugeid 3 Plass 74 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 14/8 - 03 / 4 2660 30,7 44
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 09/8 - 03 / 5 2100 30,7a 22
Lise Hansen /Skien B. Refsdal Drammen Travbane 0 12/7 - 03 / 10 2120 br g 61
E. Høitomt Torfinn Rummelhof B. Refsdal Sørlandets Travpark 1 26/6 - 04 / 2 2140 30,9 284
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Refsdal Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 02 / 13 2120 34,7 g 83
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -2 -1 -2 -48 000
Torpa Otta 4 Plass 62 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder H. Holm Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 3 2140 dg 88
e. Torpa Hege v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane 7 03/8 - 05 / 6 2160 30,7 g 125
Stall Solbacka T. Solberg Bjerke Travbane - 13/7 - 02 / 1 2140 dg 80
Å. Tengsareid Martine O. Sørvik (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/5 - 09 / 1 2140 31,0 33
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Holtung Drammen Travbane 2 02/5 - 05 / 4 2100 31,8 34
5 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 5 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 6 31/8 - 02 / 8 2100 30,3a 931
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Kala Landbane 7 09/8 - 03 / 3 1900 33,7 g 85
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Momarken Travbane 7 12/7 - 03 / 1 1640 32,4 g 577
O. Kjenner Trond Solskau G. Austevoll Momarken Travbane 8 08/12 - 08 / 4 2140 37,0 g 226
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2160 36,5 241
6 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 6 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder K. Johansen Biri Travbane - 30/7 - 02 / 13 2120 dg 258
e. Smedjenta v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 5 24/7 - 04 / 6 2620 32,3 g 82
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 3 2160 32,8 g 176
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane - 14/5 - 04 / 3 2100 dg 125
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 03/5 - 02 / 5 2160 31,4 g 33
7 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 7 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 20/8 - 04 / 2 1700 25,8a 56
e. Bottem Støva v. Elding G. Flåten Östersund 2 27/7 - 04 / 3 2140 28,8a 255
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 07 / 2 2140 28,4a 30
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Hagmyren 5 04/7 - 09 / 9 2180 26,9 228
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 26/6 - 07 / 11 2160 26,7 385
8 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 8 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Östersund 0 27/7 - 04 / 2 2140 29,7ag 490
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Östersund 2 17/7 - 03 / 4 2140 28,3a 91
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 13 2160 30,0 g 388
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme - 03/6 - 05 / 14 2180 dg 144
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bergsåker 1 11/5 - 03 / 8 2160 28,8 115
9 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -1 -2 -3 -133 400
Kolnes Siv 9 Plass 157 342
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Weberg Åmål 0 25/8 - 04 / 5 2080 32,5 63
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten S. Weberg Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 9 1920 30,4 86
Sven Olav Weberg /Skiptvet S. Weberg Romme 5 03/6 - 05 / 3 2140 30,1 52
S. Weberg S. Weberg Färjestad 3 16/5 - 05 / 9 2180 28,3 139
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Momarken Travbane 3 03/5 - 02 / 3 2160 30,0 g 56