<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-6
V5-3
DD-2
V4-1
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-5 Plass : 6-7-5

1 2019: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -17 -4 -2 -1 -4 -99 500
Scarlet Creation 2100 1 Plass 317 442
6 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) E. Høitomt Biri Travbane 5 17/7 - 03 / 1 2100 16,5a 80
e. One Creation v. Varenne* (IT) O. Goop Bjerke Travbane 7 22/6 - 02 / 9 2100 18,3ag 98
Stall Creation AB /Oslo O. Goop Biri Travbane 3 16/6 - 03 / 2 2100 16,7a 23
O. Goop Bjørn Goop (T) B. Goop Örebro 1 26/5 - 01 / 9 2140 18,8 15
Mörkblå, guldf. midjeb. & sömmar O. Goop Färjestad P 16/5 - 13 / 11 2160 18,0 P
2 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -24 -0 -2 -3 -10 -67 500
Ms. Quaker Force 2 Plass 326 500
6 år MELL.BR. HP v.Quaker Jet* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 24/8 - 03 / 1 2100 16,3a 59
e. Dilba Eson (S) v. Giant Force* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 03/8 - 02 / 11 2140 17,3 66
Stig Hulsund /Melhus P. Midtfjeld Biri Travbane 0 17/7 - 03 / 6 2100 17,1ag 143
P. Midtfjeld Bo Westergaard (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 02 / 3 2100 19,2a 130
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 7 16/6 - 03 / 3 2100 18,8ag 92
3 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Golden Loom 3 Plass 94 000
6 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 18/8 - 03 / 1 2100 16,6a 318
e. Cash On The Bar (US) v. Malabar Man* (US) K. Johansen Momarken Travbane 0 02/8 - 02 / 6 2140 20,6ag 523
Stall Pro Motion A. Eggen Bjerke Travbane 0 30/6 - 02 / 4 2100 br a 428
S. Wassberg Arild Eggen (T) A. Eggen Biri Travbane 8 16/6 - 03 / 5 2100 20,5a 954
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame A. Eggen Färjestad - 16/11 - 02 / 1 1640 dg 66
4 2018: -5 -0 -1 -0 -1 -35 000 2017: -19 -6 -1 -0 -2 -141 409
Freia Bonanza 4 Plass 204 409
5 år SVART HP v.Chocolatier* (US) S. Weberg Bjerke Travbane 2 17/8 - 01 / 2 2140 17,9 478
e. K.L.M. Blackbird v. Rockaroundtheclock* (US) S. Weberg Bjerke Travbane 6 10/8 - 09 / 7 2140 19,2 405
Julie Ann Gjerstad-Elisabeth Gjerstad S. Weberg Biri Travbane 7 15/7 - 07 / 7 2100 19,1 79
S. Weberg S. Weberg Momarken Travbane P 05/7 - 20 / 1 2140 20,4 P
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Momarken Travbane 07/7 - 22 / 3 2140 28,7 B
5 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -20 000 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 000
Rebella Mystic L. 5 Plass 385 500
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) J. Undem Drammen Travbane 0 20/8 - 06 / 8 2100 16,2a 264
e. Mystical News v. Super News (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 04 / 4 2100 19,4ag 29
Petter Hvistendahl-Birgit Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 05 / 3 2100 16,4a 58
H. Holm Petter Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 5 15/6 - 04 / 4 2100 16,6a 119
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Undem Drammen Travbane 2 29/5 - 02 / 1 2100 18,2 46
6 2018: -14 -0 -2 -4 -3 -138 601 2017: -9 -1 -0 -2 -2 -281 500
N.Y. Diamond In The Sky 6 Plass 881 253
5 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) F. Hamre Biri Travbane 2 30/7 - 06 / 2 2100 15,0a 19
e. Keyedup (S) v. Supergill* (US) F. Hamre Biri Travbane 1 17/7 - 02 / 4 2100 15,7a 14
Flaata Stable AS /Rjukan J. Juel Åby 4 30/6 - 05 / 8 2140 15,0a 150
G. Mikkelsen Peter Jensen (T) J. Juel Åby 2 16/6 - 07 / 7 2140 15,3a 31
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 24/5 - 07 / 7 2040 15,3 31
7 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -50 500 2018: -18 -0 -4 -3 -9 -99 000
Ubet 7 Plass 232 500
6 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 6 19/8 - 02 / 2 2100 17,3a 134
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Sørlandets Travpark 3 22/7 - 09 / 12 2140 16,7 202
Team Undone J. Undem Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 03 / 12 2100 18,5 75
J. Undem Petter Hvistendahl J. Undem Jarlsberg Travbane 3 20/6 - 08 / 9 2100 19,6 32
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane P 26/5 - 21 / 5 2100 18,5 P
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -7 -0 -0 -0 -4 -13 147
Canny G.T. 8 Plass 17 147
4 år BRUN HP v.Cantab Hall (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 18/8 - 03 / 6 2100 19,0ag 156
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) D. Aarum Färjestad 6 08/8 - 01 / 10 2140 19,2 41
Bjørnar Høgseth /Nyborg V. Hop Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 2 2140 20,4 P
V. Hop Arild Eggen (T) A. Eggen Bjerke Travbane 28/10 - 20 / 1 1640 24,6 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Eggen Bjerke Travbane 09/9 - 23 / 5 1640 29,0 B
9 2017: -11 -3 -0 -1 -6 -182 316 2016: -8 -1 -2 -0 -3 -57 332
Boulevard 9 Plass 273 530
4 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) J. Juel Skive 0 24/8 - 04 / 1 1600 15,5a 14
e. Noelle (DK) v. Daguet Rapide* (IT) J. Juel Aalborg 2 05/8 - 02 / 4 2140 17,9 26
Niels Juel J. Juel Halmstad 1 14/12 - 02 / 8 1640 15,9 42
J. Juel J. Juel Aalborg 2 04/12 - 01 / 1 2140 20,3 32
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek J. Juel Aalborg P 01/11 - 91 / 1 2180 21,9 P
10 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 250 2017: -6 -0 -0 -2 -4 -23 000
Moni Chanel 10 Plass 36 250
5 år BRUN HP v.Maharajah* (S) J. Lyng Biri Travbane 0 17/7 - 03 / 2 2100 19,0ag 1004
e. Moni Jet v. Coktail Jet (FR) J. Lyng Momarken Travbane 7 28/6 - 07 / 3 2140 21,2 73
Jan Lyng /Levanger O. Kjøsnes Leangen Travbane P 11/4 - 20 / 7 2140 23,1 g P
J. Lyng Fornavn Ukjent J. Lyng Leangen Travbane 29/11 - 20 / 1 1640 30,5 B
blå m/rødt skråbånd, stjerne & belte. J. Lyng Leangen Travbane - 21/9 - 20 / 3 1640 dgpp N
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -7 -3 -0 -3 -120 938
Babuszka Simoni 11 Plass 144 070
4 år MØRKBR HP v.San Pellegrino* (US) K. Johansen Biri Travbane 0 30/7 - 06 / 1 2100 18,3a 62
e. Staro Darling (S) v. Love You* (FR) K. Johansen Biri Travbane 1 17/7 - 03 / 7 2100 16,0a 65
Svend Bjerregaard K. Mønster Odense 5 01/7 - 04 / 1 1640 15,5a 64
K. Johansen Svend Bjerregaard (A) K. Mønster Billund 1 23/6 - 02 / 2 2020 16,4 43
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Mønster Aalborg 0 01/6 - 03 / 1 2140 16,1a 93