<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
KVAL. FINN TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-7-8 Plass : 9-7-8

1 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -41 635 2017: -13 -2 -2 -1 -6 -328 522
Viggjerva 2100 1 Plass 457 001
5 år MELL.BR. HP v.Järvsöviking* (S) T. Mjøen Dannero 0 07/8 - 04 / 9 2140 34,1ag 59
e. Viggmina v. Braute T. Mjøen Dannero 2 25/7 - 06 / 10 2140 31,0ag 49
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen T. Mjøen Östersund 3 10/6 - 01 / 2 2140 30,1 48
T. Mjøen John Wiggen T. Mjøen Leangen Travbane 1 23/5 - 01 / 5 2160 32,8 16
hvit m/rød m og ermringer, reklame T. Mjøen Leangen Travbane 1 09/5 - 01 / 6 2140 34,3 24
2 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 2 Plass 182 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Biri Travbane 8 26/8 - 08 / 15 2120 35,6 248
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 3 12/8 - 09 / 3 2100 34,8 91
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Bjerke Travbane P 04/5 - 21 / 5 2160 37,5 P
O. Østre Nina Dahl O. Østre Momarken Travbane 27/10 - 22 / 3 2160 52,3 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 3 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen M. Høitomt Dannero 0 07/8 - 04 / 7 2140 31,2a 470
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin M. Høitomt Dannero 5 25/7 - 08 / 9 2140 31,8a 222
Ernst Karlsen /Birkeland M. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 04 / 15 2120 30,4 597
K. Malmin Ernst Karlsen K. Malmin Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 8 2140 32,1 g 551
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 02 / 2 2100 31,6ag 46
4 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -9 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sedna G.L. 4 Plass 90 000
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin S. Wassberg Forus Travbane 3 02/8 - 07 / 6 2060 32,0 63
e. Sjefslill v. Sjefen Å. Tengsareid Forus Travbane 1 19/7 - 07 / 2 2040 32,2 34
Sigfred Gotheim /Kvinesdal S. Wassberg Bergen Travpark 3 30/6 - 02 / 2 2100 34,2 101
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane P 17/6 - 23 / 2 2060 35,9 P
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 22/9 - 22 / 6 2060 48,8 g B
5 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -44 404 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 5 Plass 210 526
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin D. Dalen Årjäng 8 21/8 - 02 / 4 2140 36,5 363
e. Jilly v. Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 09 / 6 2100 38,7 g 214
Trine Wilberg-Rune Wilberg C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 07 / 9 2100 46,0 g 136
D. Dalen Rune Wilberg C. Engebråthen Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 4 2160 38,4 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Bjerke Travbane - 25/11 - 20 / 11 1680 dgpp N
6 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -99 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 6 Plass 209 778
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Holm Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 9 2120 32,9 g 1385
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Holm Momarken Travbane 1 21/6 - 07 / 8 2140 34,4 542
Terje Limoseth /Bybrua J. Kontio Bollnäs - 27/5 - 02 / 9 2160 dg 378
K. Johansen Erland Holm (T) P. Linderoth Östersund 4 19/4 - 01 / 2 1640 36,7 g 116
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Holm Klosterskogen Travbane 8 07/4 - 01 / 9 2120 36,7 g 432
7 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 7 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Hagmyren 1 24/6 - 01 / 6 2140 29,8 15
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 29/5 - 01 / 5 2100 34,0 g 13
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 07 / 1 2140 31,2 12
Ø. Tjomsland J. Eriksen Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 2 2140 32,9 P
mørkblå m/sølv reklame S. Wassberg Forus Travbane 30/6 - 22 / 6 2060 53,3 B
8 2018: -14 -1 -2 -1 -8 -67 500 2017: -11 -0 -2 -0 -4 -34 000
Jerkla O.K. 8 Plass 210 500
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 02/8 - 07 / 8 2060 32,1 26
e. Torpa Kry v. Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 01 / 10 2140 30,6a 267
John Arne Degnes /Grimstad Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 08 / 3 2100 33,9 54
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 26/6 - 20 / 5 2160 34,8 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 8 1660 46,4 B
9 2017: -8 -2 -1 -2 -2 -580 013 2016: -16 -7 -4 -1 -2 -912 859
Uggla i Mossen* (S) 9 Plass 1 492 872
4 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Dannero 1 07/8 - 04 / 2 2140 29,9ag 17
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin Ø. Kihlstrøm Dannero 1 25/7 - 08 / 5 2140 30,5a 14
Sverige J. Persson Hagmyren 0 04/7 - 09 / 3 2140 28,9 g 115
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) R. Skoglund Hagmyren 2 06/6 - 05 / 7 2180 29,4 90
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit U. Eriksson Romme 3 13/5 - 01 / 4 2160 30,3 -