<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 44.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -49 000 2018: -18 -2 -5 -4 -4 -97 500
Gardin Trappa 1 Plass 315 819
8 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip D. Dalen Jarlsberg Travbane - 19/8 - 04 / 5 2100 dg 139
e. Sjefsseira v. Sjefen D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/7 - 03 / 2 2100 33,6 g 55
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 02/6 - 08 / 7 2100 31,9 131
Dag-Sveinung Dalen (T) Linda Neslow E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/5 - 04 / 3 2100 dg 151
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane 4 26/4 - 02 / 3 2100 33,3 115
2 2019: -8 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 2 Plass 310 713
8 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Austevoll Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 09 / 4 1600 34,6 g 111
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Momarken Travbane 7 21/6 - 07 / 11 2180 34,0 150
Gunnar Kværne /Sem O. Sagholen Momarken Travbane - 14/6 - 03 / 5 2140 g3 g 113
Odd Arne Sagholen (T) Gunnar Kværne O. Sagholen Momarken Travbane 4 31/5 - 07 / 11 2140 33,4 82
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åmål 3 28/4 - 08 / 6 2080 33,8 25
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 3 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane 0 12/4 - 03 / 9 2100 36,4 g 32
e. Id Elida v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 23/3 - 05 / 7 2140 dg 24
Stall Ida Christine Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 08/3 - 02 / 1 2100 dg a 16
Gunnar Austevoll (T) Per Gunnar Roos Å. Tengsareid Biri Travbane 1 26/2 - 01 / 10 2120 32,7 658
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Brenden Biri Travbane 4 12/2 - 07 / 7 2120 37,2 178
4 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -26 081 2018: -20 -7 -2 -4 -4 -210 583
Solkongen 4 Plass 410 276
6 år SVART V v.Alm Viktor J. Mjølnerød Kala Landbane 1 09/8 - 03 / 1 1900 31,6 21
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 15/6 - 01 / 6 2100 34,8 g 18
Terje Haglund /Mysen J. Mjølnerød Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 2 2160 35,1 P
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 08/9 - 24 / 6 2160 48,3 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 15/8 - 20 / 7 2160 50,6 B
5 2019: -5 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 1 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott F. Hansen Momarken Travbane 0 05/7 - 03 / 7 2160 br g 348
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 04 / 5 2100 32,4 563
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad F. Hansen Biri Travbane - 10/6 - 05 / 6 2100 dg 299
Frode Hansen (A) Siv Johanne Ørstad F. Hansen Jarlsberg Travbane 2 24/5 - 02 / 9 2100 31,7a 199
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Momarken Travbane 6 10/5 - 05 / 11 2660 32,4 g 181
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -2 -3 -22 500
Aasmann 2 Plass 40 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/8 - 04 / 1 2100 31,7a 53
e. Vasilissa v. Spang Best T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 09/8 - 03 / 3 2100 31,0a 41
Ronny Bakke-Kaj Christiansen E. Høitomt Momarken Travbane 3 02/8 - 01 / 8 2140 31,4a 26
Eirik Høitomt (T) Ronny Bakke E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 01/7 - 03 / 7 2120 33,8 35
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Drammen Travbane 2 12/4 - 03 / 5 2100 31,3 g 31
7 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 3 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 25/8 - 04 / 11 2100 31,4a 473
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 04 / 6 2100 31,6 190
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 09/8 - 03 / 1 2100 30,7ag 146
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 12 2100 30,5a 1679
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 5 1660 31,9 g 599