<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V65-4
V5-2
SPORTRAPP/POENG
SPORTRAPP / POENG
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 3-12-årige minst 30.001 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -4 000 2017: -9 -0 -0 -0 -3 -11 500
E.M. Hercules 1 Plass 231 000
11 år BRUN V v.More Chips (US) K. Kristoffersen Harstad Travpark 0 20/8 - 06 / 3 2040 21,1a 583
e. Sociro Joiner v. Victor Victor* (US) K. Kristoffersen Harstad Travpark 0 30/7 - 05 / 6 2040 17,4a 685
Kjetil Kristoffersen /Harstad K. Kristoffersen Harstad Travpark 0 08/5 - 04 / 12 2060 20,7 535
Kjetil Kristoffersen (A) B. Bjørnstad Harstad Travpark 0 09/4 - 04 / 10 2080 21,3 1128
lilla m/svart sk.stk. & stolpe. S. Eilertsen Harstad Travpark 0 21/2 - 02 / 8 2040 20,4a 576
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 000
O.K. Carrol 2 Plass 193 500
11 år RØD HP v.Brief Encounter (S) L. Kristiansen Harstad Travpark - 20/8 - 06 / 7 2040 dg a 409
e. Atena Hill v. Thackeray* (S) L. Kristiansen Harstad Travpark 0 30/7 - 02 / 1 2040 17,4a 188
Marie Bagstevold-Fritz Kristiansen L. Kristiansen Harstad Travpark 0 16/7 - 01 / 8 1600 16,2a 832
Linda Kristiansen (A) Fritz Kristiansen S. Eilertsen Olsborgmoen Travbane 0 09/7 - 05 / 5 1700 17,3 PK
Svart m/LK i gul kule,rosa ermring S. Pettersen Bodø Travbane 5 02/7 - 02 / 3 1620 16,7 357
3 2016: -19 -0 -0 -2 -7 -27 130 2015: -23 -1 -4 -1 -10 -37 084
S.S. Elit* (FI) 3 Plass 205 085
10 år MØRKBR HP v.Express It (US) J. Länsimäki Torneå 4 21/8 - 06 / 1 1600 14,8a 546
e. Ami Girl (FI) v. Barbeque* (US) H. Flink Rovaniemi 0 12/8 - 01 / 2 2100 16,5a 439
Finland H. Salminen Torneå 0 06/8 - 04 / 1 1600 17,3a 347
Henry Flink (A) H. Flink Harstad Travpark 4 16/7 - 01 / 1 1600 15,1a 161
Sølv/hvit H. Flink Sodankylä 0 02/7 - 09 / 1 2080 22,8 g 227
4 2017: -9 -2 -2 -1 -2 -55 440 2016: -14 -1 -3 -3 -2 -48 217
Truman Zet* (S) 4 Plass 211 344
6 år SVARTBRUN V v.Make It Happen (US) T. Koivurova Boden 5 12/8 - 08 / 1 2640 17,7a 341
e. Credit Player (S) v. Credit Winner* (US) V. Paavola Oulu 0 14/5 - 04 / 9 3120 18,5 g 718
Finland T. Koivurova Rovaniemi - 29/4 - 09 / 2 2100 dg a 92
Dag-Sveinung Dalen (T) Johanna Kauppila (A) V. Paavola Oulu 0 18/4 - 07 / 1 3120 20,0 g 246
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek N. Jokela Oulu 3 01/4 - 05 / 1 3120 19,1 174
5 2017: -13 -1 -2 -1 -6 -49 815 2016: -11 -1 -3 -0 -2 -37 000
Wild Masa* (FI) 5 Plass 263 243
8 år MØRKBR H v.Viking Masa Saito* (FI) J. Luusuaniemi Pasvik Travpark 2 13/8 - 05 / 2 1640 19,1 PK
e. Duranne (FI) v. Duran Hanover (US) J. Kariniemi Harstad Travpark 0 30/7 - 05 / 3 2040 17,0a 225
Finland M. Jauhola Harstad Travpark 0 16/7 - 01 / 6 1600 16,5a 18
Jouni Kariniemi (A) S. Antinkaapo Olsborgmoen Travbane 2 09/7 - 05 / 1 1700 16,5 PK
Rød/svart S. Antinkaapo Bodø Travbane - 25/6 - 06 / 1 2100 dg g PK
6 2018: -14 -3 -1 -3 -4 -71 046 2017: -22 -2 -3 -4 -6 -72 535
Mind Magic* (S) 6 Plass 308 387
7 år MØRKBR V v.Pine Chip* (US) H. Salminen Torneå 5 21/8 - 06 / 2 1600 14,9a 202
e. Enjoy My Face (S) v. Viking Kronos* (IT) H. Salminen Rovaniemi 6 12/8 - 05 / 1 2100 18,2a 47
Finland R. Lindgren FINLAND 6 28/5 - 05 / 2 2140 15,4a 617
Hemmi Salminen (A) Riku Salminen (A) R. Lindgren Torneå 1 21/5 - 09 / 1 1600 15,7a 59
Hvit/blå/gul R. Lindgren Oulu - 14/5 - 07 / 1 1600 dg a 556
7 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -7 -0 -1 -0 -4 -23 500
Moneybank L. 7 Plass 174 500
6 år BRUN H v.Coktail Jet (FR) H. Holm Harstad Travpark 3 20/8 - 07 / 5 2120 20,1 43
e. Time To Star (US) v. Credit Winner* (US) T. Nygård Bodø Travbane 0 06/8 - 06 / 2 2100 18,8a 87
Beate Bergly Løvsal /Harstad H. Holm Harstad Travpark 4 19/6 - 01 / 5 2120 18,8 16
Hans Chr. Holm (T) Yngve Pedersen J. Kontio Boden 0 01/6 - 03 / 8 2140 16,9a 116
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Harstad Travpark 1 23/4 - 04 / 12 1600 16,6a 22
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -36 750
Lady's Blue News 8 Plass 314 750
9 år MØRKBR V v.Super News (US) L. Trudvang Harstad Travpark 1 20/8 - 06 / 8 2040 18,7a 75
e. Lady In Blue v. Santana Lobell* (US) T. Nygård Harstad Travpark 6 30/7 - 05 / 9 2040 16,8ag 101
Hege Dahlbæck-Atle Tommy Nergård S. Pettersen Tromsø Travbane 1 23/7 - 04 / 4 2520 18,3 PK
Monica Lyngen (A) Hege Dahlbæck L. Trudvang Harstad Travpark - 16/7 - 04 / 4 3030 dg 617
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek M. Lyngen Olsborgmoen Travbane 5 09/7 - 04 / 7 1720 18,8 PK
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -4 000
Martine Frecel 9 Plass 193 500
8 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) M. Eggum Harstad Travpark 0 20/8 - 06 / 1 2040 21,9a 162
e. Pine Girl (US) v. Pine Chip* (US) M. Eggum Harstad Travpark 3 30/7 - 02 / 9 2040 16,7a 212
Oddmund Eggum /Harstad E. Høitomt Harstad Travpark 2 16/7 - 01 / 2 1600 14,9a 63
Mia Sandnes Eggum (A) Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 0 12/6 - 06 / 3 2040 17,6a 367
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek O. Eggum Harstad Travpark 6 08/5 - 04 / 8 2060 18,5 268
10 2017: -13 -3 -2 -0 -2 -68 470 2016: -19 -4 -1 -4 -5 -94 556
El Acid* (FI) 10 Plass 338 530
8 år SVART V v.Credit Winner* (US) J. Länsimäki Torneå 0 21/8 - 07 / 1 2100 15,5a 143
e. It's Made To Order (US) v. Garland Lobell (US) T. Koivurova Torneå 3 06/8 - 04 / 2 1600 16,8a 187
Finland S. Pettersen Harstad Travpark 3 30/7 - 05 / 1 2040 16,4a 52
Stian Pettersen (A) Johanna Kauppila (A) J. Østman Harstad Travpark 0 16/7 - 07 / 1 2040 17,8a 250
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Bodø Travbane 1 02/7 - 08 / 4 2100 15,9a 29
11 2017: -10 -0 -3 -3 -3 -56 500 2016: -21 -1 -2 -4 -4 -87 000
Cornelia B.R. 11 Plass 299 500
7 år MELL.BR. HP v.S.J.'s Photo* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 2 20/8 - 06 / 9 2040 18,8a 24
e. Tuscan Red (US) v. Striking Sahbra* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 1 30/7 - 05 / 4 2040 15,8a 74
Jack-Ivan Mikalsen-Grethe Mikalsen H. Holm Harstad Travpark 3 16/7 - 06 / 12 2040 17,2a 50
Mats Gunnar Ringberg (A) Jack-Ivan Mikalsen V. Hop Biri Travbane - 02/7 - 06 / 7 1609 dg a 284
blå m/MGR på hvitt skråbånd A. Stensen Leangen Travbane 3 24/6 - 09 / 2 1640 14,9 152