Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-1


Kaldblods 1700 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 70.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-7 Plass : 4-1-7

1 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 1700 1 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 6 2100 30,2 601
e. Rappblesa v. Pål Even G. Gundersen Biri Travbane 3 30/7 - 02 / 6 2120 29,8 391
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 3 2140 30,2 g 207
G. Gundersen Erik Løkken K. Malmin Biri Travbane - 02/7 - 02 / 3 2100 g0 g 624
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Biri Travbane 0 10/6 - 05 / 4 2100 33,1 g 135
2 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 2 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 2 2140 31,4ag 181
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 09/6 - 01 / 8 2100 31,5a 363
Wigdis Remme-Terje Remme L. Kolle Bjerke Travbane 5 12/5 - 02 / 6 2100 33,7a 174
S. Løvvold Terje Remme L. Kolle Sørlandets Travpark 0 10/4 - 02 / 7 1609 29,7ag 277
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl H. Kolle Drammen Travbane 0 04/4 - 03 / 1 2100 34,8 251
3 2019: -3 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 368
Ty Venn 3 Plass 242 868
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 12 2140 30,8 1251
e. Alm Robyn v. Braute N. Frøhaug Biri Travbane 3 16/6 - 02 / 8 2100 30,1a 408
Stall S & M G. Austevoll Biri Travbane 0 03/6 - 04 / 14 2120 31,5 g 222
G. Austevoll Nils-Ole Robøle G. Austevoll Biri Travbane 0 14/5 - 01 / 4 2120 30,9 77
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Wassberg Bergen Travpark 4 03/12 - 03 / 10 2120 33,3 21
4 2018: -10 -3 -0 -1 -0 -286 531 2017: -14 -5 -2 -2 -4 -294 996
Kaksen* 4 Plass 673 026
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) A. Heisholt Jarlsberg Travbane 1 19/8 - 04 / 15 2120 29,7 72
e. Viljefryd v. Dublan A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 05 / 4 2100 31,6 g 35
Sverige A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 9 2100 30,2 g 75
A. Heisholt A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/5 - 04 / 9 2100 29,2 28
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Sørlandets Travpark 1 23/4 - 02 / 1 2140 29,9 31
5 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 1720 1 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 02 / 2 2100 33,0 g 550
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Sørlandets Travpark 0 26/6 - 05 / 7 1609 31,1ag 277
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Sørlandets Travpark 0 05/6 - 03 / 4 2140 32,4 g 204
J. Drageset J. Drageset Bjerke Travbane - 25/5 - 04 / 10 2100 dg a 247
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Jarlsberg Travbane 7 13/5 - 06 / 9 2120 30,2 325
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 2 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Sørlandets Travpark 0 14/8 - 01 / 1 1640 br g 857
e. Nesstjerna v. Elding T. Borg Drammen Travbane 7 07/7 - 04 / 9 2100 30,1a 154
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Kjenner Bjerke Travbane 4 22/6 - 06 / 11 1609 28,1a 388
C. Kjenner Arne Petter Kynningrød O. Østre Årjäng 0 02/5 - 01 / 7 1660 30,2 305
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Bjerke Travbane 6 24/2 - 04 / 1 2140 32,7 855
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 3 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 02 / 6 2100 28,5 125
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 03 / 5 1609 27,1a 54
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 08 / 5 2640 29,5 98
K. Kvasnes Tom Bjølgerud G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 23/7 - 06 / 8 2160 27,2 921
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 2 12/7 - 05 / 7 2100 29,5 180
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 4 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Mikkelborg Åmål 6 14/8 - 05 / 9 2100 32,0 211
e. Vårlill v. Elding P. Sem Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 6 1609 31,8a 220
Knut Weum /Tyristrand P. Sem Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 7 1700 29,6a 173
P. Sem Knut Weum J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 06/4 - 09 / 3 1609 30,0a 510
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 5 2100 34,7a 465
9 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 5 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 01 / 1 2100 28,9 225
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Momarken Travbane 0 16/8 - 04 / 5 1640 29,3ag 141
Eivind Gravdal /Hof C. Hande Momarken Travbane 0 28/6 - 05 / 2 2160 30,4 g 157
C. Hande Eivind Gravdal (T) C. Hande Bjerke Travbane 3 22/6 - 06 / 9 1609 28,1a 126
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr C. Hande Bjerke Travbane 7 01/6 - 03 / 6 2160 31,3 g 184
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 6 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane - 26/5 - 03 / 4 2100 dg a 104
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Drammen Travbane 0 10/5 - 05 / 14 1720 34,5 g 627
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo F. Hansen Drammen Travbane - 12/4 - 01 / 8 1700 dg a 310
Å. Tengsareid Siv Johanne Ørstad F. Hansen Bjerke Travbane 0 02/3 - 04 / 8 2100 34,5ag 279
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam F. Hansen Momarken Travbane 0 16/2 - 06 / 5 2160 br g 273
11 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 7 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 1 2660 br 178
e. Revenka v. Mentor Mollyn L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 01 / 8 2120 29,8 g 122
Bjørn Birkeland /Nodeland Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 17/6 - 01 / 5 2060 28,3 172
L. Kolle Bjørn Birkeland T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 05 / 12 2120 30,0 102
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 4 12/3 - 02 / 8 2160 29,4 73
12 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 8 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Åmål 5 14/8 - 05 / 5 2100 30,7 296
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Bjerke Travbane 6 20/7 - 06 / 8 2160 29,5 g 2334
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 0 12/7 - 04 / 6 2140 32,9 g 325
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Arvika 8 26/6 - 05 / 8 2120 30,1 519
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Årjäng - 05/6 - 05 / 4 2640 dg 721
13 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 1740 1 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 7 11/8 - 05 / 14 2140 29,9 717
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 7 28/7 - 05 / 15 2140 29,5 900
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Momarken Travbane 6 12/7 - 04 / 8 2140 31,4 g 392
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Drammen Travbane - 29/5 - 04 / 15 2540 dg 1084
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Sørlandets Travpark 9 22/5 - 02 / 10 2680 31,6 g 104