<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 12.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-9 Plass : 1-7-9

1 2018: -17 -0 -0 -3 -7 -37 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 2100 1 Plass 146 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 7 12/8 - 09 / 10 2120 36,0 89
e. Høgda Vesla v. Elding B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 07 / 8 2100 35,9 144
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 07 / 4 2100 37,2 331
E. Høitomt Bjørn Gustavsen (A) B. Gustavsen Jarlsberg Travbane P 20/6 - 22 / 4 2120 38,1 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 11/6 - 23 / 7 2120 57,8 B
2 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 2 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 12/8 - 01 / 6 2100 35,5 141
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Biri Travbane P 17/7 - 20 / 5 2120 36,2 P
Stall Ida Christine K. Johansen Bjerke Travbane 13/11 - 20 / 9 1660 50,5 B
B. Steinseth K. Johansen Drammen Travbane 12/9 - 21 / 7 1720 03,3 B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
3 2016: -3 -0 -0 -1 -1 -5 622 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lysjö Wilda* (S) 3 Plass 5 622
4 år GUL BORKET HP v.Tangen Scott K. Larsson Årjäng 3 01/8 - 01 / 4 2140 35,7 339
e. Lysjö Docka* (S) v. Braute K. Larsson Biri Travbane 0 24/7 - 08 / 7 2100 37,8 g 326
Sverige K. Larsson Åmål 6 06/7 - 01 / 1 2080 39,0 g 99
K. Larsson K. Larsson Färjestad P 30/5 - 13 / 12 2180 37,5 P
blå med hvit rombe på grått bånd. M. Hultman Färjestad - 28/9 - 10 / 2 2140 dg g 994
4 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -11 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 4 Plass 88 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven L. Kolle Klosterskogen Travbane - 18/8 - 02 / 7 2120 dg 230
e. Vikenmai v. Spang Best L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 03 / 7 2100 33,3 1283
Bjørn Jensen /Maura J. Blekkan Biri Travbane 0 15/7 - 08 / 4 2100 35,5 g 279
L. Kolle Bjørn Jensen L. Kolle Drammen Travbane 7 07/7 - 03 / 8 2100 35,6 g 389
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Drammen Travbane 0 21/6 - 03 / 5 2100 35,4 g 208
5 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 5 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/8 - 09 / 2 2100 35,8 159
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Drammen Travbane 8 19/7 - 02 / 3 2100 37,8 g 163
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Momarken Travbane 5 12/7 - 08 / 3 2140 37,4 356
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) A. Wright Drammen Travbane P 28/6 - 21 / 1 2100 40,8 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Tandberg Drammen Travbane 16/11 - 20 / 3 1720 55,9 B
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -0 -0 -3 -70 400
Rokne Oda 6 Plass 152 510
6 år BRUN HP v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane 1 24/7 - 08 / 1 2100 31,9 34
e. Veiset Mina v. Lome Kongen M. Gundersen Bjerke Travbane P 13/7 - 22 / 9 2160 35,8 P
Ola Anders Opheim-Brit Opheim G. Gundersen Drammen Travbane 17/6 - 21 / 1 1700 50,5 B
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Biri Travbane 13/6 - 24 / 1 2100 54,0 g B
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 7 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber P. Sem Kala Landbane 4 09/8 - 07 / 14 1920 33,4 289
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 03 / 5 2100 33,3 752
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen K. Johansen Biri Travbane 0 24/7 - 08 / 6 2100 35,5 g 89
P. Sem Magnus Billing O. Østre Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 01 / 9 2100 35,6 g 24
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Midtfjeld Kala Landbane 5 11/8 - 01 / 10 1920 33,0 225
8 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 063 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -4 842
Bjørnli Ine 8 Plass 28 305
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Solhus Leangen Travbane 0 15/8 - 08 / 6 2140 37,5 g 325
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 8 15/7 - 08 / 3 2100 35,0 511
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Momarken Travbane 6 12/7 - 08 / 14 2160 36,7 416
D. Dalen Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Momarken Travbane - 14/6 - 03 / 2 2140 dg 556
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Drammen Travbane 5 29/5 - 08 / 7 2120 37,1 106
9 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 2120 1 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen B. Steinseth Bjerke Travbane 7 18/8 - 02 / 11 2100 31,8a 167
e. Tinixi v. Ravn Jahn B. Steinseth Biri Travbane 5 24/7 - 08 / 8 2120 33,1 259
Stall Tuxi O. Østre Drammen Travbane 7 12/7 - 03 / 8 2100 34,9 g 786
V. Hop Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 5 2140 34,5 1038
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 5 2100 35,6 g 645
10 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -22 -1 -2 -1 -2 -54 000
Vestpol Hebe 2 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Hauge Klosterskogen Travbane - 18/8 - 02 / 6 2120 dg 93
e. Spang Pila v. Lome Elden K. Hauge Forus Travbane 7 05/7 - 07 / 11 2080 34,2 325
Karin Hauge-Espen Edvardsen T. Erga Forus Travbane 0 06/5 - 05 / 4 2040 33,1 g 620
K. Hauge T. Erga Forus Travbane 0 26/4 - 08 / 8 2060 34,6 g 785
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl J. Bjaanes Forus Travbane 0 24/11 - 09 / 2 2040 br g 1096
11 2018: -6 -3 -0 -1 -0 -67 000 2017: -10 -3 -1 -0 -2 -75 000
Fløya 3 Plass 172 000
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 6 2100 31,6 55
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Gundersen Momarken Travbane 1 14/6 - 03 / 9 2140 32,5 62
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Momarken Travbane 3 31/5 - 07 / 7 2140 33,1 34
G. Gundersen Toril Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 7 2160 35,8 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
12 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2160 1 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten T. Borg Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 4 2140 dg 178
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 14/8 - 03 / 5 2660 30,7 240
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 11 2160 31,7 g 765
J. Gaustad J. Gaustad Momarken Travbane 6 05/7 - 03 / 10 2160 32,4 118
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 26/6 - 04 / 9 2160 31,3 320