<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -5 000
Burmas Yankee 2100 1 Plass 781 140
12 år BRUN H v.More Chips (US) S. Gulbrandsen Biri Travbane 0 15/5 - 03 / 8 2100 br ag 399
e. B.B.S. Yankee (S) v. Big Spender (S) K. Skrugstad Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 12 2020 18,5 g 335
Kåre Skrugstad /Vingrom K. Skrugstad Biri Travbane 0 02/8 - 09 / 3 2600 16,2a 910
K. Skrugstad K. Skrugstad Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 6 2100 14,9a 683
lysblå m/gullseler K. Skrugstad Åmål 0 09/7 - 07 / 2 1680 14,5a 462
2 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -6 -3 -0 -0 -3 -78 290
Red Mile Font (IT) 2 Plass 539 158
6 år MØRKBR H v.C.C.'s Chuckie T. (US) E. Høitomt Kongsvinger Travbane 5 01/7 - 02 / 9 3040 16,8 41
e. Remarkable Victory (US) v. Incredible Abe* (US) B. Goop Örebro 1 11/6 - 06 / 1 2680 14,7 20
Tom Forkerud /Skotterud E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 28/5 - 03 / 4 2100 14,3a 18
E. Høitomt Tom Forkerud (T) E. Høitomt Färjestad 4 18/5 - 09 / 1 2640 15,0 173
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 5 28/4 - 06 / 12 2140 14,9ag 31
3 2018: -7 -1 -1 -1 -1 -29 000 2017: -13 -0 -0 -2 -6 -31 000
Corsa d'Amour (DE) 3 Plass 137 827
6 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) R. Bot Berlin-Mariendorf 9 01/8 - 05 / 1 1900 15,6a 703
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) R. Hulskath Berlin-Mariendorf 2 25/7 - 07 / 1 1900 16,8a 268
Tom Forkerud /Skotterud R. Hulskath Berlin-Mariendorf 3 05/7 - 08 / 1 1900 16,6a 219
G. Austevoll Tom Forkerud (T) A. Posthumus Bahrenfeld 5 04/6 - 02 / 1 2200 17,0a 686
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Hulskath Bahrenfeld - 14/5 - 10 / 1 2200 dg a 190
4 2016: -3 -0 -0 -2 -1 -9 500 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør Frøkna 2120 1 Plass 9 500
3 år BRUN HP v.Rapp Best B. Steinseth Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 13 1680 58,1 g B
e. Frøken Kia v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 14/8 - 24 / 3 2100 56,7 B
Ole Bjørn Erik Fosshaug /Arneberg
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Prins Union 2 Plass 60 500
7 år BRUN V v.Grindstad Jahn E. Holm Drammen Travbane - 10/6 - 05 / 5 1700 dg a 23
e. Moe Fenja v. Moe Odin E. Holm Biri Travbane 3 30/5 - 06 / 4 1609 27,3ag 92
Tone Ambjør /Gjøvik E. Holm Biri Travbane 3 23/5 - 09 / 6 1600 29,4 g 48
E. Holm E. Holm Bjerke Travbane - 03/4 - 04 / 6 2100 dg a 36
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Bjerke Travbane 2 20/3 - 04 / 2 2100 30,4ag 79
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -1 -0 -4 -27 403
Järvsögutten* (S) 3 Plass 940 631
8 år M.BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Jansson Gävle 4 22/8 - 01 / 6 2140 25,3ag 271
e. Bro Twiggy* (S) v. Sarpen U. Ohlsson Bollnäs 0 30/6 - 04 / 2 1140 nc a 178
Sverige J. Persson Rättvik 4 09/6 - 04 / 13 2160 25,0 179
D. Dalen Morten M. Ottersen (T) J. Persson Solänget 2 01/6 - 01 / 7 2148 27,7 146
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Persson Hagmyren - 20/4 - 03 / 2 2140 br g 403
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kampens Tindra 4 Plass 4 000
8 år BRUN HP v.Fakse* (S)
e. Smedjenta v. Elding
Gunn Carol Kampesveen-Terje Skogvang Olsen
T. Nordvang Ove Kampesveen
Skrådelt hvit/grønn, hvite ermfelt
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vinnie Elden 5 Plass 139 000
11 år SVART V v.Bokli Eld P. Johansen Biri Travbane 0 23/5 - 05 / 8 2100 30,3a 1870
e. Ihle Vinnie v. Vinnikvikken G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/3 - 03 / 6 2100 31,2ag 55
Inger Hilde Johansen /Reinsvoll G. Gundersen Biri Travbane 6 28/2 - 02 / 4 1609 30,4ag 139
P. Johansen P. Johansen Biri Travbane P 14/2 - 20 / 7 2120 34,8 P
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 3 2640 30,0 g 946
9 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 6 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven S. Weberg Bjerke Travbane 10/9 - 23 / 10 1660 53,7 B
e. Børke Berta v. Lykke Gutten S. Weberg Bjerke Travbane 03/9 - 22 / 9 1660 57,0 B
Mona Syvertsen /Brandbu
Ø. Ruttenborg Mona Syvertsen
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -0 -2 -4 -26 500
Elises Håp 7 Plass 30 500
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 06/2 - 09 / 9 2120 br 199
e. Gomnes Håp v. Elding H. Holm Drammen Travbane 0 25/10 - 09 / 1 2100 br 231
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud K. Malmin Klosterskogen Travbane 8 09/10 - 01 / 9 2100 37,9 211
A. Stensen K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 04/9 - 07 / 6 2100 37,5 336
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 21/8 - 09 / 1 2100 36,8 404
11 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000
Trollanne 8 Plass 7 000
11 år BRUN HP v.Sokna Troll
e. Eld Riga v. Elding
Gudbrand O. Skiaker /Jaren
M. Gundersen Gudbrand O. Skiaker
marineblå m/hvit og rød søm + reklame