<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr.
For 3-12-årige høyest 16.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-10 Plass : 2-7-10

1 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -34 000
Dame Amok (S) 2100 1 Plass 55 647
7 år BRUN HP v.Sam Bourbon (FR) E. Høitomt Momarken Travbane P 16/8 - 20 / 3 2140 21,0 P
e. Amour Amok (S) v. Love You* (FR) A. Gøstasson Örebro P 19/10 - 21 / 1 2140 34,4 g P
Tom Forkerud /Skotterud
G. Austevoll Tom Forkerud (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
2 2018: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2017: -12 -3 -2 -0 -4 -86 000
Chere 2 Plass 133 000
5 år BRUN HP v.Gift Kronos* (IT) B. Steinseth Drammen Travbane 3 08/8 - 07 / 1 2100 20,4 53
e. Diva's Photo (S) v. S.J.'s Photo* (US) B. Steinseth Biri Travbane P 24/7 - 20 / 2 2100 20,3 P
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Drammen Travbane - 21/6 - 20 / 3 2100 dgpp N
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 05/6 - 22 / 1 2100 28,6 g B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 22/5 - 22 / 1 2100 28,8 B
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -3 -1 -0 -2 -66 000
Diamond Yankee 3 Plass 79 500
5 år SVARTBRUN V v.Muscles Yankee* (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 17/8 - 22 / 2 2140 19,1 P
e. Lalita Sas (IT) v. Diamond Way (DE) K. Malmin Bjerke Travbane 25/11 - 20 / 6 1660 28,8 B
Stall 10 A
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
4 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2016: -6 -0 -1 -0 -2 -10 633
Zetanese 4 Plass 14 633
7 år MØRKBR HP v.Americanese (US) G. Gundersen Drammen Travbane 4 08/8 - 07 / 6 2100 21,1 269
e. Zeta Jones v. Recourse (US) G. Gundersen Magnor Travbane 0 01/5 - 02 / 3 2000 24,6 41
Karoline Sofie Hagenes /Breistein L. Kolle Momarken Travbane P 19/4 - 20 / 1 2140 21,7 P
G. Gundersen Tom Forkerud (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 21/11 - 22 / 1 1640 32,1 N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Bjerke Travbane 07/11 - 20 / 4 1640 33,0 N
5 2018: -11 -1 -1 -0 -4 -34 500 2017: -18 -2 -3 -1 -6 -71 000
Plas Teg 5 Plass 110 500
6 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 03/8 - 01 / 5 2140 20,5 g 90
e. Here Comes Zena (S) v. Donerail* (US) P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 01/9 - 05 / 10 2100 29,8ag 2157
Bjørn Steine /Norheimsund P. Sønsteby Bjerke Travbane 5 19/8 - 10 / 4 2140 17,9 47
P. Sønsteby Truls Sønsteby P. Sønsteby Bjerke Travbane - 05/8 - 10 / 9 2140 g2 g 65
Mørkblå,gull/hv sidef,ermr&brystf, rek J. Juel Biri Travbane 0 24/7 - 06 / 9 2100 18,8ag 144
6 2018: -11 -0 -2 -1 -3 -33 500 2017: -13 -0 -4 -2 -4 -62 500
Extreme Hangover 6 Plass 126 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) V. Hop Sørlandets Travpark 0 22/7 - 09 / 5 2140 br g 357
e. Eternal O. v. Dream Vacation* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 07 / 8 2100 20,4 g 129
Stall Rubin E.H. V. Hop Biri Travbane P 10/6 - 20 / 3 2100 20,8 g P
L. Kolle Geir Kihle (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Mr. Chippendale 2120 1 Plass 44 556
7 år BRUN V v.Chipmate* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 19/8 - 08 / 11 2100 19,3 174
e. Occitane Phedo (FR) v. Franc Jeu (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 6 09/8 - 02 / 9 2100 17,6a 228
Rune Gammelsether /Mjøndalen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 27/7 - 09 / 11 2140 18,9 423
E. Høitomt Rune Gammelsether E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/7 - 07 / 3 2100 19,2 72
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 20/1 - 03 / 10 2140 21,9 g 488
8 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -3 -42 500
Sunny Cru 2 Plass 95 544
6 år MØRKBR H v.Americanese (US) K. Lindberg Årjäng 8 01/8 - 08 / 11 2140 20,6 g 318
e. Splendid Sprinter (US) v. Muscles Yankee* (US) O. Østre Biri Travbane P 24/7 - 20 / 1 2100 22,0 P
Dag Terje Kisen /Matrand O. Østre Biri Travbane - 20/5 - 01 / 14 2120 dp 739
O. Østre Dag Terje Kisen H. Holm Bjerke Travbane - 11/5 - 09 / 8 2160 dg 1081
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Eggen Magnor Travbane - 01/5 - 02 / 8 2020 dg 88
9 2018: -10 -2 -5 -0 -2 -79 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brother Tuck (S) 3 Plass 101 769
5 år BRUN H v.Pastor Stephen (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 8 17/8 - 01 / 8 2140 18,7 214
e. Ninja Zet (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Årjäng 0 07/7 - 07 / 2 2140 18,8 151
Eirik Djuve /Sola U. Eriksson Romme 7 10/4 - 01 / 4 2140 19,4 g 45
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) D. Reden Solvalla 6 09/3 - 01 / 5 2140 18,5 95
marineblå m/hvit og rød søm + reklame D. Reden Solvalla P 03/2 - 13 / 3 2140 19,9 P
10 2017: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -9 000
Belem Va Bene 4 Plass 25 000
6 år BRUN V v.Diablo Va Bene M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/8 - 04 / 3 2100 18,0ag 842
e. Becky's Goldenheart v. Staro Showbiz (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 03/8 - 01 / 10 2160 18,2 g 375
Merethe Formo /Svingvoll G. Gundersen Biri Travbane 6 15/7 - 07 / 11 2120 18,3 g 708
Ø. Ruttenborg Ann-Christin Davanger T. Solberg Bjerke Travbane 0 23/6 - 03 / 1 2100 18,3ag 306
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame I. Melby Leangen Travbane 0 07/7 - 02 / 8 2160 br g 52
11 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -6 -0 -1 -0 -4 -16 000
Arrow Marsh 5 Plass 18 000
5 år MØRKBR H v.Mr. Commissioner (US) A. Sjoner Leangen Travbane 6 30/5 - 07 / 6 2140 18,4 78
e. Feedbag v. Shan Rags A. Sjoner Leangen Travbane 0 09/5 - 03 / 5 2140 22,8 g 49
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Leangen Travbane 2 25/4 - 07 / 3 2140 19,8 132
A. Sjoner Olav Aune A. Sjoner Leangen Travbane P 23/11 - 21 / 4 2140 22,2 P
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 11/8 - 20 / 5 1660 28,0 B