<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 120.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -12 -2 -0 -2 -2 -53 000 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -15 000
Kvalitet 1 Plass 117 000
7 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane - 20/7 - 06 / 10 2160 dg 45
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 01 / 5 2120 br g 46
Lene Olsen /Vear G. Flåten Sørlandets Travpark 1 19/6 - 01 / 6 2140 27,6 g 283
Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/4 - 02 / 4 2140 29,7 g 56
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bergen Travpark 4 09/4 - 05 / 14 2120 29,2 g 167
2 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 2 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 9 2640 30,0 g 58
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 05 / 12 2120 29,7 73
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen G. Flåten Bjerke Travbane 3 20/7 - 03 / 9 2160 28,9 373
Joakim Hansen (S) Nils Johansen H. Kolle Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 08 / 6 2120 br g 212
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek Å. Tengsareid Biri Travbane - 16/6 - 06 / 2 2600 dg a 484
3 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 3 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 11/8 - 05 / 5 2120 30,5 331
e. Haaga Borga v. Bork Rigel D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/7 - 05 / 14 2120 30,4 448
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 04 / 3 1700 27,5a 610
Dag-Sveinung Dalen (T) Thorbjørn Ask H. Holm Drammen Travbane - 12/7 - 05 / 6 2100 dg 138
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 01 / 6 2120 29,5 g 485
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 4 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen T. Borg Klosterskogen Travbane 7 18/8 - 05 / 2 2500 29,2 530
e. Rust Mari v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 11/8 - 05 / 6 2120 30,1 223
Stall Langaard G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 19/6 - 04 / 7 2160 28,5 461
Thor Borg (T) Halvor Bø Langaard T. Borg Klosterskogen Travbane 7 09/6 - 04 / 13 2540 30,2 g 750
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 05 / 4 2100 30,0 1062
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -1 -4 -58 000
Mollyn 5 Plass 196 500
7 år BRUN H v.Kasper Mollyn A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 05 / 5 2520 32,7 385
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 08 / 7 2640 29,7 269
Lars O. Romtveit /Skoppum P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 7 23/7 - 06 / 11 2160 27,1 g 804
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 13/7 - 01 / 1 2600 31,7a 294
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 29/6 - 02 / 2 2640 31,7 433
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 6 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 03 / 5 1609 27,1a 54
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 08 / 5 2640 29,5 98
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 23/7 - 06 / 8 2160 27,2 921
Gunnar Austevoll (T) Tom Bjølgerud G. Austevoll Drammen Travbane 2 12/7 - 05 / 7 2100 29,5 180
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 02 / 8 2120 31,5 g 517
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 1 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 02 / 7 2100 27,0a 24
e. Voje Lykka v. Lykkebron* K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 03/7 - 04 / 1 2140 dg 63
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 05 / 11 2120 30,7 g 102
Tom Erik Solberg (T) Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Romme - 03/6 - 06 / 4 1640 dg 32
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark - 22/5 - 01 / 2 2140 dg 12
8 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eos Marinka 2 Plass 302 529
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Sørvik Momarken Travbane 5 16/8 - 04 / 8 1640 27,9ag 216
e. Atom Lilja v. Åsrapp M. Sørvik Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 8 2160 30,1 P
Tone Rasmussen /Vestfossen E. Nedrelid Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 7 2100 dg a 1172
Martine O. Sørvik (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/4 - 01 / 11 2100 32,1ag 204
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek D. Aarum Färjestad 6 23/3 - 07 / 1 2640 30,3 g 467
9 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 3 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber C. Hande Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 01 / 8 2120 27,3 114
e. Eira v. Hof Lundin G. Austevoll Drammen Travbane 7 08/8 - 04 / 7 1700 29,2a 69
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle C. Hande Bjerke Travbane 5 27/7 - 04 / 4 2100 28,4a 214
Christina A. Hande (S) Eivind Gravdal (T) C. Hande Drammen Travbane 5 12/7 - 05 / 12 2120 29,5 112
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 10 1609 25,6a 369
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Brage Mollyn 4 Plass 208 500
11 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Bjerke Travbane 0 10/3 - 05 / 8 1609 30,1ag 131
e. Emmy Mollyn v. Lappe Troll* J. Undem Sørlandets Travpark 0 14/2 - 03 / 4 2140 30,4ag 386
Lene Gravklev Wiik /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 3 04/2 - 07 / 2 1700 28,5a 123
Johan Herbjørn Undem (T) Lene Gravklev Wiik T. Borg Bjerke Travbane 0 06/1 - 05 / 6 1609 29,1a 88
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 4 23/12 - 03 / 1 1609 28,9ag 458
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 5 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip M. Poulsen Klosterskogen Travbane 4 11/8 - 02 / 9 1700 27,4a 48
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 22/7 - 05 / 9 2680 27,0 54
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 01 / 4 1609 25,3a 71
Eirik Høitomt (T) Alf Laupsa G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 26/6 - 07 / 6 2160 26,3 78
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 15/5 - 04 / 2 2140 26,5 82
12 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 6 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Momarken Travbane 6 06/8 - 04 / 14 2660 29,1 309
e. Schumina v. Schuvar V. Hop Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 01 / 4 2100 27,2a 229
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare V. Hop Momarken Travbane 2 12/7 - 01 / 6 2140 28,0a 45
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 12 2140 30,4 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 2 04/5 - 05 / 12 2100 26,6a 101
13 2019: -5 -0 -2 -0 -2 -28 738 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -26 192
Mjølner Spik 7 Plass 614 815
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Bollnäs 4 12/8 - 08 / 7 1640 23,9a 117
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Östersund - 17/7 - 04 / 6 2140 dp a 21
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Rättvik 1 25/6 - 03 / 3 2160 25,2 20
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Biri Travbane 1 16/6 - 06 / 1 2600 28,0a 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 01/6 - 02 / 14 2660 27,8 40