<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 26.001 kr.
For 3-15-årige høyest 44.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -22 -0 -2 -3 -7 -38 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.M. Nordwest 1 Plass 40 000
6 år BRUN V v.Norne C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 03 / 5 2100 35,0 g 131
e. Korbra v. Korbest E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/7 - 04 / 1 2100 33,4 58
Geir Nordbotten /Stokke E. Høitomt Bjerke Travbane 4 23/6 - 02 / 4 2100 32,9ag 145
Tom Erik Solberg (T) Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 04 / 6 2120 36,7 g 798
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Nordbotten Sørlandets Travpark 0 15/5 - 01 / 12 2180 32,8 729
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -1 -4 -37 000
Miefaks 2 Plass 77 000
6 år MØRKBR V v.Voje Faks K. Løvdal Sørlandets Travpark 3 14/8 - 07 / 14 2160 30,2 58
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 4 31/7 - 07 / 13 2180 33,2 g 59
Julie Marie Hamnes-Uno Gjerstad K. Løvdal Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 2 2140 32,1 P
Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 18/10 - 01 / 10 2160 br 273
blå m/grå ermer & l. K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 07/6 - 08 / 4 2140 33,2 g 102
3 2018: -15 -1 -4 -3 -2 -78 500 2017: -12 -1 -1 -0 -5 -48 000
Hommes Ferrari 3 Plass 176 500
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 8 17/8 - 02 / 10 2100 33,1a 207
e. Kremtrolla v. Krembest A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 09/8 - 03 / 8 2100 31,5ag 95
Stall Hommes Ferrari A. Akselsen Dannero 0 25/7 - 04 / 11 2140 31,1a 1480
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 3 2100 31,5 g 723
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Sørlandets Travpark 7 26/6 - 02 / 8 2160 32,9 g 200
4 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 4 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Roe Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 08 / 8 2120 34,3 g 610
e. Rigel Edda v. Alm Rigel T. Solberg Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 9 2100 dg 498
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes K. Roe Jarlsberg Travbane 6 01/7 - 04 / 4 2100 34,3 g 794
Kjetil Roe (T) Odd Arne Aaland J. Bjerring Drammen Travbane 0 21/6 - 03 / 13 2120 35,0 g 358
Rød m/svart stolpe & krage J. Bjerring Klosterskogen Travbane 8 09/6 - 02 / 10 2120 33,3 g 621
5 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -41 000 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 5 Plass 136 500
7 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 11/8 - 08 / 13 2120 31,9 75
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 03 / 13 2120 31,0 407
Wenche Hole-Svein Hole D. Dalen Biri Travbane 5 15/7 - 08 / 7 2120 33,1 127
Dag-Sveinung Dalen (T) Harald Martinsen (B) D. Dalen Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 7 2100 34,2 g 488
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane - 28/7 - 02 / 5 2100 dg 128
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -20 000
Fjellkos Jenta 6 Plass 63 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 9 2120 34,8 67
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel K. Johansen Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 8 2100 34,3 g 148
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen E. Høitomt Momarken Travbane 2 14/6 - 03 / 15 2160 31,8 60
Lars Anvar Kolle (T) Jan Wilhelmsen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 02/6 - 08 / 3 2100 32,1 66
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 29/4 - 07 / 15 2120 34,5 224
7 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 7 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 18/8 - 02 / 9 2120 34,6 202
e. Lila v. Bokli Balder A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 11 2120 33,0 951
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad A. Akselsen Drammen Travbane 7 19/7 - 02 / 9 2120 35,5 345
Josefine Eilertsen (S) Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 21/6 - 07 / 15 2180 36,0 g 276
Skrådelt svart/gull, hvit kant T. Solberg Jarlsberg Travbane - 02/6 - 08 / 10 2120 dg 424
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -2 -0 -43 000
Jærvsø Troll 8 Plass 109 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 11/8 - 08 / 3 2100 32,3 51
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 31/7 - 07 / 9 2160 33,1 646
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 08 / 3 2100 35,4 99
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 19/6 - 08 / 4 2140 35,1 g 262
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane P 04/2 - 20 / 2 2100 41,4 P
9 2018: -14 -1 -1 -3 -5 -55 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 1 Plass 189 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 10/8 - 05 / 3 2140 31,6 294
e. Bakkmo Fuksa v. Braute Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 03 / 11 2120 33,0 64
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 01/7 - 03 / 6 2120 32,6 114
Åsbjørn Tengsareid (T) Per Gottling (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 26/6 - 04 / 7 2160 31,9 g 111
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Momarken Travbane 4 14/6 - 03 / 11 2160 32,5 86
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -20 000
Børke Bertine 2 Plass 80 360
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 8 2100 31,6 184
e. Børke Berta v. Lykke Gutten M. Gundersen Årjäng - 07/7 - 03 / 9 2140 dg 404
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen V. Hop Jarlsberg Travbane - 20/6 - 04 / 1 2100 dg 98
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 09/6 - 01 / 9 2100 30,8a 165
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 24/5 - 02 / 6 2100 32,3a 154
11 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 3 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 2 2140 33,6 g 746
e. Bø Rene v. Alm Hellin O. Østre Sørlandets Travpark 0 26/6 - 04 / 8 2160 32,3 g 473
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen O. Østre Sørlandets Travpark 0 23/4 - 02 / 9 2160 br g 725
Magnus Helland (T) Kari Anne Knutsen (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 08 / 5 2100 33,9 g 134
gul m/svart h og ermstriper O. Østre Bjerke Travbane 4 06/4 - 05 / 5 2140 32,8 396
12 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 4 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin U. Eriksson Dannero 0 07/8 - 04 / 11 2140 31,0ag 691
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel Ø. Kihlstrøm Dannero 5 25/7 - 06 / 4 2140 31,3a 65
Stall Bilbo U. Eriksson Hagmyren 3 24/6 - 01 / 1 2140 31,2 103
Geir Vegard Gundersen (T) Martine O. Sørvik (T) K. Johansen Drammen Travbane 2 29/5 - 01 / 2 2100 33,1 202
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Biri Travbane 4 20/5 - 08 / 2 2100 35,5 g 43
13 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 5 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 01 / 8 1609 33,6a 525
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten T. Borg Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 04 / 4 2100 34,0 228
Maria Andreassen /Larvik T. Borg Bjerke Travbane 6 02/6 - 04 / 4 1609 29,7ag 587
Ole Johan Østre (T) Maria Andreassen (A) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 7 2100 34,6 g 626
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/4 - 08 / 8 2120 33,3 212
14 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 491 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -53 000
Frivoll Borken 6 Plass 140 491
5 år BORKET V v.Bork Odin T. Haugen Sørlandets Travpark 0 23/7 - 01 / 1 2160 br rg 111
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 04 / 13 2120 30,6 124
Margrethe Nilsen-Tor Engh E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 4 2140 29,4 91
Eirik Høitomt (T) Margrethe Nilsen (A) E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 01 / 5 2100 30,3 53
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/4 - 01 / 3 2140 33,7 24
15 2017: -9 -0 -1 -0 -6 -29 500 2016: -13 -0 -1 -1 -5 -23 500
Mine Svarten 7 Plass 70 000
8 år MØRKBR V v.Vinning Kos D. Dalen Drammen Travbane 4 12/7 - 03 / 11 2120 33,1 g 387
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 12 2120 33,7 788
Andres Hegna /Bø I Telemark K. Roe Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 08 / 7 2120 33,7 g 396
Knut Robin Dalsbotten (A) Andres Hegna K. Roe Klosterskogen Travbane 0 03/3 - 04 / 7 2100 br rg 349
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Roe Bjerke Travbane 8 17/2 - 09 / 9 2160 33,9 54