<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 1 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 05/8 - 03 / 3 2100 dg 340
e. Tyrivinna v. Braute E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/7 - 03 / 2 2100 34,8 55
Trond Søhoel Jensen /Hokksund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 20/6 - 07 / 5 2120 37,2 g 21
Gunnar Austevoll (T) Trond Søhoel Jensen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 8 31/5 - 07 / 2 2140 34,0 g 52
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 24/4 - 20 / 11 2120 37,0 g P
2 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -108 500 2017: -21 -0 -2 -5 -7 -61 027
S.G. Jerv Blesa 2 Plass 197 527
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Wessel Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 6 1900 39,9 g 365
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder K. Wessel Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 2 2160 39,7 P
Hans Gunnar Hansen /Haugesund C. Olsen Bergen Travpark 26/6 - 21 / 2 2100 57,8 B
Karianne Hasselgård (A) C. Olsen Bergen Travpark 19/6 - 22 / 2 1620 59,0 g B
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm
3 2018: -14 -1 -2 -5 -6 -91 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 3 Plass 164 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 14/8 - 07 / 2 2140 31,1 52
e. Rinde Elda v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 6 2160 32,7 P
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Klosterskogen Travbane 28/5 - 22 / 4 1720 55,7 B
Eirik Høitomt (T) Birger Heimdal S. Heimdal Klosterskogen Travbane 14/5 - 22 / 4 1720 55,9 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2017: -11 -0 -1 -0 -1 -8 500 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -9 000
Turbo Tantra 4 Plass 18 700
6 år BRUN V v.Wiking Blesen J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 01 / 1 2100 39,1 g 245
e. Lodsby Mor v. Rappfot J. Hansen Jarlsberg Travbane P 05/8 - 20 / 7 2120 36,7 P
Madelen H. Vonheim & Ragne Hallingrød /Åsgårdstrand B. Larsen Klosterskogen Travbane 6 28/5 - 10 / 2 2100 38,0 893
Joakim Hansen (S) Madelen Lykke Hallingrød E. Rennesvik Jarlsberg Travbane P 08/5 - 21 / 1 2100 41,7 g P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek B. Larsen Jarlsberg Travbane 27/9 - 20 / 10 2120 49,1 B
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 5 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 09 / 4 2100 32,3 28
e. Lille Pernille v. Spang Best K. Ødegaard Momarken Travbane P 08/9 - 20 / 6 2160 33,4 P
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 25/8 - 22 / 3 1640 57,9 g B
Knut Arne Ødegaard (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 19/7 - 24 / 4 1660 54,5 B
blå m/rød bunn.
6 2018: -16 -6 -2 -4 -0 -533 731 2017: -21 -8 -3 -1 -6 -989 066
Brenne Blissi 6 Plass 1 651 498
5 år BRUN HP v.Lome Elden K. Widell Romme 8 16/8 - 09 / 3 2140 36,1 g 38
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Kala Landbane 3 09/8 - 07 / 3 1900 34,2 197
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen K. Kvasnes Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 4 2140 41,5 P
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 11 1680 51,9 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Brenne Momarken Travbane 05/5 - 22 / 2 2140 53,1 B
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -1 -1 -7 000
Bjønnum Teddy 7 Plass 7 000
4 år SVART V v.Dotterud Teddy L. Bø Sørlandets Travpark 7 06/12 - 07 / 3 2140 40,0 g 264
e. Brødsjø Terna v. Elding K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 22/11 - 08 / 4 2140 35,8 191
Stall Frivold E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 27/9 - 01 / 6 2140 br 153
Margrethe Nilsen (A) A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 06/7 - 01 / 7 2100 dist rg 175
Tredelt blå/gull/hvit, blå/gull ermer A. Frønes Sørlandets Travpark P 16/6 - 20 / 1 2140 36,8 P
8 2018: -19 -0 -0 -3 -7 -37 500 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 8 Plass 101 500
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 12/8 - 01 / 11 2120 36,4 713
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 08 / 1 2100 36,6 80
Eivind Gravdal /Hof C. Hande Jarlsberg Travbane P 15/6 - 22 / 8 2120 41,1 P
Eivind Gravdal (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 29/11 - 20 / 8 1720 02,2 N
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl H. Eggen Jarlsberg Travbane 01/9 - 20 / 10 2120 dgpp N
9 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Karolita 9 Plass 11 000
8 år BRUN HP v.Prins Vinter V. Hop Jarlsberg Travbane 8 12/8 - 09 / 11 2120 36,3 284
e. Ålsfrøkna v. Mentor Mollyn V. Hop Drammen Travbane 8 10/5 - 02 / 4 2100 35,7 g 118
Inger Lise Solheim Engen /Reistad V. Hop Jarlsberg Travbane P 29/4 - 20 / 7 2120 37,9 P
Ole-Christian Kjenner (S) Veronica Karo C. Engebråthen Drammen Travbane 0 16/11 - 01 / 12 2100 41,3 535
Svart m/oransje stolpe,rekl. M. Helland Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 10 2100 40,4 534
10 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Garp Blesa 10 Plass 5 000
7 år RØD HP v.Garp Troll M. Helland Drammen Travbane - 26/4 - 02 / 10 2100 dg 982
e. Kongerød Jenta v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 03/3 - 08 / 11 2120 39,7 307
Tom Grohs /Skien L. Kolle Momarken Travbane 0 16/2 - 03 / 4 2140 37,3 g 217
Magnus Helland (T) Tom Grohs V. Hop Klosterskogen Travbane 4 04/2 - 01 / 4 2100 38,6 g 115
gul m/svart h og ermstriper L. Kolle Jarlsberg Travbane - 22/1 - 08 / 4 2100 dg 214
11 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 11 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Kala Landbane 7 09/8 - 07 / 10 1920 34,1 g 274
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 5 20/7 - 09 / 5 2140 35,1 102
May-Liss Moe /Barkåker G. Flåten Momarken Travbane 7 28/6 - 08 / 4 2140 36,8 103
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 7 2120 38,4 g P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 18/9 - 21 / 10 2120 53,4 g B
12 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -4 200
Bare Martine 1 Plass 7 200
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks V. Hop Klosterskogen Travbane 8 26/5 - 03 / 3 2100 35,0 rg 301
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane 3 20/12 - 08 / 7 2100 38,7 r 53
Thomas Tvedt-Marit Bø L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 29/10 - 03 / 5 2100 37,2 g 331
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 29/6 - 01 / 4 2100 br g 324
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Jarlsberg Travbane P 08/5 - 21 / 11 2120 37,9 P
13 2017: -13 -0 -2 -1 -2 -29 000 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -32 500
H.G. Mode 2 Plass 61 500
6 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) K. Hauge Drammen Travbane 4 19/7 - 02 / 5 2100 34,7 g 38
e. H.G. Celin v. Elding K. Hauge Sørlandets Travpark 3 03/7 - 08 / 7 2160 34,3 g 33
Ronny Mørland /Oslo K. Hauge Sørlandets Travpark 4 19/6 - 08 / 7 2180 32,1 193
Karin Hauge (A) Kim-Reidar Blankenberg J. Eriksen Forus Travbane 0 24/5 - 08 / 6 2060 36,2 g 268
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark P 06/12 - 20 / 2 2160 40,2 g P