<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 1640 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 575.001 kr., 40 m. ved 925.001 kr., 60 m. ved 1.355.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-13 Plass : 1-10-13

1 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 1640 1 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 6 18/8 - 01 / 8 2100 27,4ag 636
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2120 28,5 1185
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Sørlandets Travpark 0 31/7 - 06 / 11 1609 27,7a 751
E. Jensen Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Biri Travbane 0 15/7 - 05 / 9 1609 24,9a 348
Blå m/gull erm, blå mansj,gul søm,rek F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 02/3 - 02 / 10 2100 br a 540
2 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 03 / 8 1720 32,3 g 662
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten J. Eilertsen Sørlandets Travpark - 22/7 - 04 / 2 1640 dg 407
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen C. Hande Bjerke Travbane - 13/7 - 04 / 5 2160 dg 560
M. Kanstad Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Momarken Travbane 1 14/6 - 08 / 1 1640 28,1 23
Svart m/gull erm-&sidestriper,reklame C. Hande Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 08 / 12 2140 29,4 590
3 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000 2016: -8 -1 -1 -1 -1 -44 889
Nordby Sleipner 3 Plass 587 889
9 år SVART V v.Fakse* (S) M. Borge Arvika 3 08/7 - 05 / 9 2520 28,2 842
e. Frøken Sindy v. Elding G. Austevoll Biri Travbane 0 14/5 - 10 / 14 2620 27,9 408
Monica Borge-Knut-Erik Moe F. Hamre Sørlandets Travpark 6 23/4 - 10 / 13 2160 26,6 908
M. Borge E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/1 - 05 / 9 2100 dg a 99
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm M. Borge Bjerke Travbane - 13/1 - 06 / 8 2160 dg 44
4 2017: -14 -1 -1 -2 -6 -91 106 2016: -15 -2 -2 -0 -3 -91 843
Loke Faks 4 Plass 606 949
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) L. Trudvang Klosterskogen Travbane 5 11/8 - 03 / 13 1720 27,9 1244
e. Uni Pia v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 03/8 - 07 / 11 1609 27,1ag 437
Stall Ingen Aning Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/7 - 03 / 6 2140 27,3a 602
L. Trudvang Arthur Bø (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/4 - 04 / 9 1609 27,1a 1229
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek S. Løvvold Klosterskogen Travbane P 17/4 - 20 / 1 2100 39,8 P
5 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -0 -3 -5 -125 451
Hornmo Blessen 5 Plass 547 012
10 år BRUN H v.Alm Viktor B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 19/8 - 06 / 4 1609 23,4a 41
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* J. Øveraasen Biri Travbane 1 29/7 - 10 / 11 1620 25,2 86
Ole Eggen-Leif Harald Eggen B. Steinseth Biri Travbane 4 15/7 - 05 / 8 1609 24,5a 44
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) K. Frick Rättvik 4 25/6 - 07 / 12 1660 23,7 115
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek J. Øveraasen Biri Travbane P 27/5 - 21 / 2 2100 31,9 P
6 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 132 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Midgårdsormen* (S) 6 Plass 336 425
9 år FUKS V v.Bokli Eld U. Axelson Årjäng 6 01/8 - 09 / 1 2640 32,0 244
e. Heid (S) v. Troll Jahn H. Kolle Biri Travbane - 29/7 - 10 / 3 1600 dg 624
Sverige M. Lunde Arvika - 08/7 - 05 / 5 2500 dg g 772
M. Lunde Emelie Westlund M. Lunde Momarken Travbane 3 14/6 - 08 / 2 1640 29,1 215
Brun, grønne vinkler M. Lunde Färjestad 6 25/3 - 01 / 5 2140 29,4 440
7 2017: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000 2016: -18 -3 -0 -3 -5 -203 000
Bleke Huldra 7 Plass 501 443
7 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) I. Lamvik Leangen Travbane 3 15/8 - 04 / 6 2180 30,4 g 164
e. Bleke Stjerna v. Saje (S) R. Bjørnbeth Biri Travbane 6 29/7 - 10 / 1 1600 30,9 g 174
Erik Brækken /Melhus R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 11/7 - 07 / 10 1700 27,8 57
I. Lamvik Kristin Brækken N. Brækken Leangen Travbane - 06/6 - 02 / 4 2160 dg 122
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek R. Bjørnbeth Leangen Travbane P 30/5 - 22 / 2 2160 28,6 P
8 2017: -20 -0 -0 -0 -6 -18 000 2016: -31 -0 -4 -3 -8 -130 771
Millionolga 1660 1 Plass 680 022
8 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten D. Dalen Årjäng 7 21/8 - 07 / 8 1660 23,8 263
e. Skjegge Lill v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 10/8 - 08 / 8 2160 26,8 257
Rune Wilberg-Trine Wilberg P. Sønsteby Biri Travbane 3 29/7 - 10 / 12 1620 27,8 235
S. Hogner Rune Wilberg C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 6 2120 26,4 105
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl C. Engebråthen Bjerke Travbane 2 29/6 - 05 / 2 2140 28,2 302
9 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 2 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen A. Valstad Klosterskogen Travbane - 18/8 - 01 / 9 2100 dg a 125
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten A. Valstad Biri Travbane 4 29/7 - 10 / 8 1620 28,3 71
Marthe Dybdahl Hoff /Askim A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 12 / 4 1609 22,7a 605
A. Valstad Marthe Hoff Dybdahl P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2160 26,6 g 188
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Momarken Travbane 1 14/6 - 01 / 10 1640 26,1a 50
10 2017: -8 -0 -2 -0 -2 -26 000 2016: -11 -1 -3 -1 -2 -76 000
Smedviktor 3 Plass 892 109
9 år MØRKBR H v.Alm Viktor E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 05 / 7 2120 27,8 170
e. Smedjenta v. Elding L. Pedersen Biri Travbane 2 29/7 - 10 / 9 1620 25,7 295
Torbjørn Smedsrud /Fåberg L. Pedersen Bjerke Travbane 0 13/1 - 06 / 11 2180 28,8 121
L. Pedersen Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/1 - 07 / 7 2160 29,3 169
Rød m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek L. Pedersen Biri Travbane 0 18/12 - 03 / 10 2160 29,6 175
11 2017: -9 -2 -0 -1 -5 -59 000 2016: -18 -7 -5 -0 -4 -454 665
Vassbø Fakse 4 Plass 758 165
9 år BRUN V v.Fakse* (S) C. Jepson Rättvik 2 06/8 - 03 / 3 1640 23,1 63
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten S. Løvvold Biri Travbane 5 29/7 - 10 / 5 1620 29,8 g 19
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen S. Løvvold Sørlandets Travpark 1 22/7 - 04 / 6 1660 23,9 14
S. Løvvold Erik Killingmo (T) G. Gundersen Hagmyren 2 05/7 - 03 / 1 1140 nc a 15
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl F. Hamre Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 1 2040 25,9 69
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 1680 1 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) N. Bergstrøm Arvika - 08/7 - 05 / 12 2540 dg 771
e. Ara Tulla v. Atom Vinter E. Høitomt Momarken Travbane 0 28/6 - 04 / 3 2140 27,0 565
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke H. Bye Momarken Travbane 4 14/6 - 08 / 9 1700 26,1 42
H. Bye Espen Johansen J. Undem Drammen Travbane 0 29/5 - 07 / 8 2120 30,1 562
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl J. Sjøqvist Bollnäs 5 07/5 - 02 / 11 2180 27,2 116
13 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 2 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/8 - 04 / 4 1609 23,3ag 241
e. Molanda v. Moe Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 10/8 - 08 / 14 2180 26,1 69
Morten Langli /Oslo E. Rennesvik Sørlandets Travpark - 23/7 - 04 / 9 2140 dg a 390
H. Kolle Andreas Opheim (T) J. Carre Arvika - 08/7 - 05 / 13 2540 dg 61
Mørkblå m/gull @, belte, mansj, krage S. Adolfsson Romme 1 16/4 - 02 / 14 2180 25,5 40
14 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 1700 1 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden T. Solberg Bergen Travpark 0 13/8 - 10 / 8 2120 24,8 524
e. Rokne Lill v. Haakesjur K. Kvasnes Sørlandets Travpark 4 31/7 - 06 / 9 1609 23,3a 70
Kristian Versto-Torill Grønhaug S. Wassberg Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 06 / 7 1609 22,8a 1804
K. Kvasnes Kristian Versto K. Kvasnes Klosterskogen Travbane P 09/6 - 22 / 4 2120 31,6 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 0 23/7 - 05 / 4 1700 24,5 53