<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:30 V65-5
DD-1
V5-3
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for tid 1.29,0 og bedre, 40 m. for tid 1.27,5 og bedre, 60 m. for tid 1.26,0 og bedre, 80 m. for tid 1.24,5 og bedre.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -17 250 2017: -10 -0 -1 -0 -2 -17 500
Vertigo Scott 1 Plass 192 250
9 år MØRKBR V v.Tangen Scott T. Larsen Tromsø Travbane 4 23/7 - 03 / 4 2520 33,1 PK
e. Tiger Binna v. Elding T. Larsen Olsborgmoen Travbane 0 09/7 - 03 / 6 1720 33,3 PK
Trond Levi Larsen /Tomasjord T. Larsen Harstad Travpark 4 19/6 - 03 / 6 2610 35,9 525
Trond Levi Larsen (A) J. Eilertsen Harstad Travpark 0 21/11 - 02 / 1 2060 34,3 558
Brun m/blå ermer, brun ermring, rek O. Vekve Tromsø Travbane 3 04/7 - 01 / 4 2180 33,3 PK
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -1 -2 -6 -60 958
Tangen Stolt 1 Plass 369 562
11 år BRUN H v.Steinsvad Eld F. Johannessen Bodø Travbane 0 06/8 - 05 / 4 2120 29,9 904
e. Tangen Støva v. Røder S. Østman Bodø Travbane 4 02/7 - 04 / 2 3120 32,3 179
Fred Johannessen /Fauske F. Johannessen Bodø Travbane 4 25/6 - 05 / 1 2100 29,8 PK
Fred Johannessen (A) F. Johannessen Boden 0 18/6 - 14 / 9 2140 29,9 789
Mørkblå m/rødt skulderfelt F. Johannessen Bodø Travbane 6 04/6 - 04 / 7 2120 29,8 107
3 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -19 000 2016: -11 -2 -3 -0 -1 -49 000
Hogsta'n 2 Plass 225 500
10 år BRUN V v.H.G. Balder T. Lagesen Tromsø Travbane 1 23/7 - 03 / 3 2520 32,1 PK
e. Bratina v. Braute T. Lagesen Harstad Travpark 0 16/7 - 08 / 1 2040 30,8 g 134
Anders Henriksen-Jan Erik Lagesen T. Lagesen Bodø Travbane 2 25/6 - 03 / 3 2120 32,2 g PK
Tina Lagesen (A) T. Lagesen Harstad Travpark - 23/4 - 05 / 8 1600 dg a 95
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl M. Bustadmo Harstad Travpark - 06/3 - 03 / 1 2040 dg 16
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -1 -4 -13 000
Korli Eld 3 Plass 278 100
11 år MØRKBR V v.Bokli Eld A. Kristensen Tromsø Travbane 5 23/7 - 05 / 2 2500 31,7 g PK
e. Brønnlund Kora v. Korbest A. Kristensen Olsborgmoen Travbane 3 09/7 - 06 / 2 1700 29,0 PK
Terje Jensen /Sørvik M. Ringberg Bodø Travbane 0 04/6 - 04 / 9 2120 33,6 768
Astrid Kristensen (A) Terje Jensen (A) C. Kaasa Harstad Travpark 9 21/5 - 05 / 4 2040 29,2ag 588
Rød m/oransje seler/vinkel T. Jensen Harstad Travpark 5 08/5 - 07 / 2 2570 31,0 425
5 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -64 981 2017: -18 -3 -1 -2 -4 -99 498
Romleskaft* 4 Plass 415 476
8 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Vebostad Harstad Travpark 2 30/7 - 03 / 7 2100 29,6 56
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) E. Høitomt Harstad Travpark 2 16/7 - 05 / 6 2060 28,8 g 64
Sverige T. Mjøen Harstad Travpark 2 21/5 - 04 / 6 2590 30,2 196
Hans Chr. Holm (T) Jack-Ivan Mikalsen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/4 - 03 / 8 2100 30,8a 113
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Momarken Travbane - 19/4 - 05 / 4 1640 dg a 54
6 2017: -8 -0 -2 -1 -0 -28 000 2016: -13 -0 -1 -0 -4 -17 000
Gylden Kongen 1 Plass 352 500
10 år BRUN V v.Elding S. Eilertsen Bodø Travbane 0 06/8 - 05 / 5 2120 32,9 g 60
e. Gylden Perla v. Pajaprins L. Kristiansen Harstad Travpark P 30/7 - 21 / 1 2040 31,0 P
Uno Gjerstad /Harstad S. Eilertsen Tromsø Travbane 2 23/7 - 05 / 5 2520 29,0 PK
Louise V. Trudvang (S) Stian Eilefsen (T) L. Trudvang Drammen Travbane - 28/6 - 01 / 3 1700 dg a 254
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Momarken Travbane P 21/6 - 20 / 3 2160 32,8 P
7 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -46 422 2015: -14 -2 -3 -1 -4 -73 000
Gregor Mollyn* 2 Plass 228 922
9 år BRUN V v.Lome Elden O. Lindqvist Skellefteå 3 11/8 - 02 / 8 1660 26,7 83
e. Pia Mollyn v. Pilmin J. Østman Harstad Travpark 6 16/7 - 08 / 4 2040 30,4 104
Sverige O. Lindqvist Boden 2 03/7 - 06 / 10 1660 26,6 49
Mathis Ailu Eira Meløy (A) Karina Karlsen M. Kanstad Harstad Travpark 4 19/6 - 05 / 2 2040 31,8 46
Delt blå/rød,gult & grønt skråbånd,rek M. Meløy Harstad Travpark 1 12/6 - 02 / 10 2080 28,6 632
8 2018: -18 -4 -0 -4 -5 -124 491 2017: -15 -6 -4 -2 -1 -218 000
Polar Northug 3 Plass 956 093
7 år BRUN V v.H.G. Balder S. Pettersen Bodø Travbane 1 06/8 - 05 / 6 2140 26,4 29
e. Polar Snella v. Ilmin D. Dalen Harstad Travpark 3 16/7 - 10 / 3 2040 26,3 78
Gunnar Andersen /Røkland J. Eriksson Skellefteå 0 25/6 - 08 / 7 1640 26,6a 43
Stian Pettersen (A) Alf-Einar Jørgensen (T) S. Pettersen Harstad Travpark 3 12/6 - 03 / 8 2080 26,6 27
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 1 21/5 - 05 / 8 2040 27,0a 21
9 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -19 000 2016: -8 -1 -1 -2 -1 -35 000
Ildfaksen 4 Plass 505 000
14 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bodø Travbane 4 06/8 - 03 / 1 1600 26,5 250
e. Vy Hellina v. Alm Hellin M. Ringberg Harstad Travpark 0 16/7 - 10 / 2 2040 29,1 235
Marianne Dalhaug Leivseth-Mads Arne Leivseth M. Ringberg Olsborgmoen Travbane 2 09/7 - 06 / 8 1720 27,7 PK
Mats Gunnar Ringberg (A) Marianne Dalhaug Leivseth H. Holm Harstad Travpark 3 21/2 - 01 / 12 2080 27,4 61
blå m/MGR på hvitt skråbånd H. Holm Harstad Travpark 1 07/2 - 03 / 5 2040 29,5a 40
10 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -23 000 2018: -25 -3 -5 -3 -7 -146 991
Hugo 1 Plass 535 044
10 år BRUN V v.Spikeld M. Carlsen Harstad Travpark 0 16/7 - 08 / 15 2060 30,9 g 383
e. Hugina v. Ulfrigg A. Dahle Harstad Travpark 2 19/6 - 05 / 4 2060 29,8 49
Kent Ove Stenberg /Svelvik M. Eggum Harstad Travpark 4 12/6 - 03 / 3 2060 28,3 44
Mia Sandnes Eggum (A) Oddmund Eggum (T) M. Melander Boden 0 19/5 - 06 / 6 1640 28,6a 50
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek A. Dahle Harstad Travpark 1 08/5 - 02 / 3 2040 29,0 34
11 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500 2016: -22 -3 -2 -3 -5 -91 500
Torpa Egon 1 Plass 1 390 401
15 år LYSBRUN V v.Lome Elden S. Pettersen Harstad Travpark 2 30/7 - 01 / 7 2040 26,7a 285
e. Balerina v. Barry (S) S. Pettersen Harstad Travpark 0 16/7 - 10 / 15 2080 29,1 291
Oddny Bakkland /Harstad M. Bagstevold Harstad Travpark 5 19/6 - 05 / 6 2100 29,5 17
Jan Martin Bjerring (T) Oddny Bakkland M. Ringberg Harstad Travpark 3 12/6 - 05 / 6 2100 24,5 43
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl M. Ringberg Harstad Travpark 4 21/5 - 07 / 9 1640 23,5 37