<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
For 3-15-årige høyest 66.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-11-7 Plass : 15-11-7

1 2018: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -17 -1 -2 -1 -7 -91 000
Alm Elden 2100 1 Plass 160 000
5 år SVART V v.Lome Elden A. Akselsen Dannero 0 25/7 - 01 / 5 2140 31,5a 730
e. Alm Nora v. Nordli Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 04 / 7 2120 30,2 707
Kristian Versto-Ånond Versto T. Solberg Sørlandets Travpark 4 26/6 - 02 / 6 2160 31,0 116
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 01 / 11 2140 33,4 g 33
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 02 / 3 2100 31,3a 186
2 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 2 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen G. Austevoll Kala Landbane 6 09/8 - 03 / 9 1920 32,0 149
e. Engset Pila v. Pilmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 03 / 11 2120 br g 474
Stall 76-2 G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 9 2100 33,9a 96
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Biri Travbane 3 16/6 - 07 / 2 2100 33,0 123
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 12 2120 br g 98
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -2 -3 -8 -56 000
Viktoria U.N. 3 Plass 107 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Undem Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 03 / 10 2120 32,3 99
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Drammen Travbane 7 28/6 - 03 / 10 2120 32,4 107
Anstein Ølmheim-Marianne Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 15 2120 40,1 63
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 4 28/4 - 01 / 8 2120 31,7 41
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 1 07/4 - 03 / 5 2100 34,6 17
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -24 -0 -2 -4 -10 -68 500
Dag Modin 4 Plass 146 950
7 år SVART V v.Moe Odin M. Pedersen Biri Travbane 4 29/7 - 12 / 7 2120 34,0 g 169
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Pedersen Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 11 2100 33,4ag 521
Stall Lutelaget M. Pedersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 1 2100 32,5 182
M. Pedersen P. Midtfjeld Momarken Travbane - 19/4 - 03 / 9 2140 dg a 101
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Biri Travbane 9 18/3 - 03 / 10 2120 35,4 g 108
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -2 -5 -4 -4 -97 500
Gardin Trappa 5 Plass 269 819
8 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/7 - 03 / 2 2100 33,6 g 55
e. Sjefsseira v. Sjefen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 02/6 - 08 / 7 2100 31,9 131
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/5 - 04 / 3 2100 dg 151
D. Dalen Linda Neslow E. Høitomt Drammen Travbane 4 26/4 - 02 / 3 2100 33,3 115
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane P 12/4 - 20 / 4 2120 35,5 P
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 6 Plass 139 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 09/8 - 03 / 1 2100 30,7ag 146
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 12 2100 30,5a 1679
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 5 1660 31,9 g 599
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 4 28/6 - 03 / 15 2120 31,6 1436
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 2 2140 32,5 g 654
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 2120 1 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Bjerke Travbane 2 27/7 - 03 / 7 2100 31,0ag 51
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Drammen Travbane 1 12/7 - 03 / 12 2120 32,5 g 243
Stall Kjønnerød J. Undem Jarlsberg Travbane 5 01/7 - 04 / 6 2120 33,0 g 105
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 6 09/6 - 02 / 11 2120 32,5 30
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Bjerke Travbane 5 01/6 - 09 / 2 2140 32,0 30
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 2 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 2 1609 30,6ag 1253
e. Jotrolla v. Troll Jahn K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 1 2620 34,3 g 521
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 4 2140 31,6 g 627
J. Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 0 12/7 - 04 / 9 2140 34,1 g 604
Oransje m/svart ruter og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 28/6 - 01 / 3 2140 33,9 g 168
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 3 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 05 / 3 2100 34,5 g 662
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 5 2100 31,9 367
Anne Kari Løvli /Skien Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/7 - 04 / 8 2620 31,9 415
E. Gravdal Anne Kari Løvli T. Borg Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 2 2100 29,7a 1242
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl M. Berås Sørlandets Travpark 0 03/7 - 02 / 2 2140 32,9 790
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -17 -1 -1 -3 -7 -70 000
Nebbenes Friggi 4 Plass 214 000
9 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 9 2160 31,1 734
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Klosterskogen Travbane 7 28/7 - 03 / 14 2120 32,6 1084
Rune Guddal-Arnt Mikkelsen A. Christensen Klosterskogen Travbane P 09/6 - 21 / 7 2120 39,1 P
A. Christensen T. Solberg Bergen Travpark 0 05/7 - 01 / 13 2120 br 491
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem J. Undem Bjerke Travbane 0 18/6 - 08 / 13 2160 dist 1032
11 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -37 000 2018: -18 -4 -2 -1 -5 -109 000
Lyn Victor 5 Plass 456 500
7 år GRÅ V v.Alm Viktor H. Tvedt Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 1 2140 31,5 110
e. Åsblesa v. Bokli Balder H. Tvedt Bjerke Travbane 3 28/7 - 04 / 7 2100 29,5a 118
Mikael H. Nordh-Jan Erik Svensson H. Tvedt Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 06 / 7 2120 30,7 161
V. Hop Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bergen Travpark 3 30/6 - 06 / 10 2120 30,8 182
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Tvedt Bergen Travpark 6 14/6 - 02 / 5 2100 31,9a 80
12 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 6 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden T. Borg Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 10 2160 br g 304
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 04 / 5 2120 32,2 30
Arne Jørgensen /Barkåker T. Borg Bjerke Travbane 1 23/6 - 02 / 12 2100 31,9a 39
T. Borg Geir Halvor Jørgensen T. Borg Biri Travbane 3 03/6 - 07 / 7 2120 32,3 135
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 5 26/5 - 04 / 13 2120 31,7 193
13 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 7 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 4 2100 br ag 28
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Årjäng 3 17/7 - 03 / 2 2640 30,9ag 109
Truls Knive /Åmot P. Sem Kongsvinger Travbane - 06/7 - 02 / 3 1600 dg a 546
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 1 29/6 - 09 / 5 2100 31,3a 117
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek T. Knive Biri Travbane 0 16/6 - 02 / 10 2100 31,2ag 817
14 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 8 Plass 164 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 16/8 - 01 / 7 2140 30,9a 177
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen K. Bjørnerød Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 13 1920 31,4 g 314
Carina Simonsen-Ronny Simonsen T. Wassberg Bergen Travpark 7 26/7 - 02 / 3 1600 30,1a 320
O. Østre Carina Simonsen K. Bjørnerød Årjäng 5 17/7 - 03 / 1 2640 31,6a 851
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Bjørnerød Åmål 0 30/6 - 01 / 1 2080 33,2 g 90
15 2018: -10 -3 -0 -1 -0 -286 531 2017: -14 -5 -2 -2 -4 -294 996
Kaksen* 9 Plass 673 026
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 05 / 4 2100 31,6 g 35
e. Viljefryd v. Dublan A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 9 2100 30,2 g 75
Sverige A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/5 - 04 / 9 2100 29,2 28
A. Heisholt A. Heisholt Sørlandets Travpark 1 23/4 - 02 / 1 2140 29,9 31
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Sørlandets Travpark 1 03/4 - 07 / 6 2160 32,2 g 69