<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
GUTTORM BREKKES POKALLØP
GUTTORM BREKKES POKALLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-2 Plass : 5-1-2

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 1700 1 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 11 2160 30,2 62
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Bjerke Travbane 2 11/6 - 08 / 9 2140 27,0 77
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Momarken Travbane 1 31/5 - 04 / 5 2160 28,0 74
P. Hvattum P. Hvattum Jarlsberg Travbane 2 13/5 - 06 / 14 2120 28,6 44
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Momarken Travbane 2 03/5 - 02 / 9 2180 28,8 43
2 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 2 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen G. Flåten Östersund 2 27/7 - 04 / 3 2140 28,8a 255
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 07 / 2 2140 28,4a 30
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Hagmyren 5 04/7 - 09 / 9 2180 26,9 228
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 26/6 - 07 / 11 2160 26,7 385
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 11 2160 27,4 1029
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -2 -0 -4 -91 000
Homme Hera 3 Plass 317 500
7 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 2 10/8 - 05 / 5 2160 27,8 59
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane - 03/8 - 05 / 14 2160 dg 37
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland V. Hop Sørlandets Travpark 5 23/7 - 06 / 4 2140 27,4 137
V. Hop Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 3 1660 dg 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 8 2160 dg 44
4 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 4 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 05 / 13 2120 31,9 57
e. Risla v. Slogum Jørn T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 05 / 2 2100 30,1 142
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 10 2120 30,7 191
O. Mikkelborg Toni Alexander Aasen T. Solberg Sørlandets Travpark 7 03/4 - 04 / 7 2140 31,9a 61
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 03 / 11 2100 33,6a 61
5 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 5 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Hagmyren 7 04/7 - 09 / 10 2180 27,1 g 32
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Momarken Travbane 2 31/5 - 04 / 9 2200 26,7 88
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Biri Travbane 3 14/5 - 04 / 7 2120 28,9 53
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 05 / 2 2120 27,8 g 54
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/2 - 07 / 10 2100 28,1a 135
6 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -37 000
Hage Loma 6 Plass 143 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 14/8 - 03 / 8 2680 30,0 g 126
e. Torpa Fia v. Krembest G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 31/7 - 04 / 13 2160 31,0 226
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 02 / 5 2100 29,6 232
M. Høitomt Anders Heggland M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 26/6 - 05 / 4 1609 28,6a 29
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 19/6 - 04 / 3 2140 29,3 258
7 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -2 -3 -3 -2 -250 562
Lodins Madelen 7 Plass 256 562
4 år GUL HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Gävle 4 13/12 - 04 / 6 1660 27,7 345
e. Lodins Merradonna v. Atom Vinter O. Kjenner Biri Travbane 0 14/11 - 05 / 4 2100 34,1a 246
Lundestad Ole-Runa Haugen Strømnes O. Kjenner Momarken Travbane 6 17/10 - 06 / 4 2140 29,5a 233
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 06/10 - 01 / 2 2140 29,7a 78
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane 2 13/9 - 01 / 3 2100 28,3a 107
8 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 8 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 br g 37
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Momarken Travbane 1 12/7 - 03 / 2 1640 27,9 37
Maria Johansen /Mogreina O. Østre Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 4 2100 30,2 389
O. Østre Ole Synstelien O. Østre Biri Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2120 32,2 184
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Biri Travbane 6 27/5 - 08 / 10 2120 33,3 61
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -15 212 2018: -9 -1 -0 -1 -4 -130 599
Bjørnemyr Texa 9 Plass 524 311
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/8 - 05 / 10 2160 29,6 113
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 3 07/12 - 04 / 10 2120 32,0 28
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Momarken Travbane 2 17/11 - 07 / 7 2160 33,0 47
E. Høitomt Ida-Therese Skaane O. Kjenner Drammen Travbane 1 31/10 - 09 / 2 2100 32,3 19
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 03/10 - 08 / 1 2100 33,5 20
10 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -3 -2 -0 -4 -350 500
Karmland Siv 10 Plass 413 500
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) S. Wassberg Forus Travbane 0 05/7 - 01 / 6 2080 29,3 49
e. Tangen Mi v. Alm Svarten S. Wassberg Bjerke Travbane 1 11/6 - 08 / 8 2140 26,9 59
Stall Karmland S. Wassberg Forus Travbane 1 31/5 - 04 / 12 2080 28,1 81
S. Wassberg John I. Naustvik S. Wassberg Forus Travbane 1 24/5 - 01 / 6 2040 27,5 220
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 06 / 11 2120 29,9 89
11 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 11 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Östersund 4 27/7 - 04 / 5 2140 28,8a 423
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Östersund 3 17/7 - 07 / 1 2140 28,4ag 107
Merete Viksås /Roa E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 14 2160 29,4 g 696
T. Solberg Merete Viksås O. Lindqvist Romme 4 03/6 - 05 / 8 2160 29,3 181
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Biri Travbane 2 14/5 - 04 / 2 2100 29,6 133
12 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 12 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/6 - 08 / 15 2180 25,5 23
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Momarken Travbane 4 31/5 - 04 / 8 2200 27,1 g 13
Stall Solvika L. Kolle Biri Travbane 1 14/5 - 04 / 5 2120 27,9 11
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Bjerke Travbane 2 20/4 - 04 / 1 2100 25,8a 178
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 05 / 5 2120 26,7 65