Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
ROLF GROHS AS

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 1.000.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -17 -0 -0 -0 -5 -21 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 1 Plass 780 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Kala Landbane - 09/8 - 04 / 9 1940 dg 392
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 2 2600 27,7 672
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 08 / 10 1620 24,6 g 777
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 15/5 - 04 / 5 2180 25,9 136
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 12 1620 27,4 g 142
2 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 2 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 05 / 10 2120 27,9 133
e. Snedig v. Minpil O. Østre Sørlandets Travpark 2 31/7 - 03 / 4 1609 25,3a 204
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 13/7 - 08 / 6 2100 28,4a 300
Dag-Sveinung Dalen (T) Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 9 2140 29,1 g 471
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Kruse Biri Travbane 0 10/6 - 03 / 4 1609 26,2ag 162
3 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -40 500 2017: -18 -0 -4 -0 -9 -79 500
Tøffe Toft 3 Plass 1 098 450
13 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Sørlandets Travpark 6 31/7 - 03 / 7 1609 25,7ag 265
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Leangen Travbane 0 25/6 - 09 / 4 2140 26,9a 797
Arild Berås /Tveit A. Berås Biri Travbane 4 10/6 - 03 / 3 1609 25,8a 153
Arild Berås (T) A. Berås Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 8 2100 25,5a 464
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Drammen Travbane 3 02/5 - 02 / 2 1700 24,5a 66
4 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Argr G. 4 Plass 640 116
11 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 0 14/8 - 05 / 9 2160 29,4 g 548
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 9 1609 26,1ag 187
Kari Anne Knutsen /Birkeland G. Gundersen Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 3 2140 26,5 P
Kristian Malmin (T) Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane N 09/6 - 21 / 6 2120 30,1 r N
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Eriksen Sørlandets Travpark N 22/5 - 20 / 4 2160 28,4 rg N
5 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 5 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 05 / 6 2120 28,2 89
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Sørlandets Travpark 0 23/7 - 04 / 10 2140 24,9a 932
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 5 11/5 - 06 / 5 2140 24,8 326
Thor Borg (T) Berit Garstad T. Borg Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 9 2160 27,8 g 403
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 2 23/3 - 08 / 9 2160 26,7 99
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 6 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 5 29/6 - 05 / 4 2140 28,4 62
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten Å. Tengsareid Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 6 2040 br g 124
Team Haugland Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 25/5 - 07 / 7 2100 24,9a 77
Tom Erik Solberg (T) Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/5 - 06 / 7 2140 24,6 195
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 01 / 10 2120 26,7 50
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Røyns Skatt 7 Plass 891 944
12 år SVARTBRUN V v.Lome Elden E. Høitomt Bergen Travpark 0 13/8 - 10 / 3 2100 25,3 539
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 29/5 - 07 / 1 2100 27,3 336
Linn Stryken /Solbergmoen G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/5 - 02 / 7 2140 25,2ag 208
Eirik Høitomt (T) Linn Stryken D. Dalen Drammen Travbane 0 02/5 - 02 / 12 1700 25,4ag 673
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 17/6 - 07 / 6 2100 26,1 546
8 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 8 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2120 28,5 1185
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Sørlandets Travpark 0 31/7 - 06 / 11 1609 27,7a 751
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Biri Travbane 0 15/7 - 05 / 9 1609 24,9a 348
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 02/3 - 02 / 10 2100 br a 540
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 08/12 - 05 / 1 1640 28,9ag 602
9 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 9 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen A. Valstad Biri Travbane 4 29/7 - 10 / 8 1620 28,3 71
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 12 / 4 1609 22,7a 605
Marthe Dybdahl Hoff /Askim P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2160 26,6 g 188
Anita Valstad (S) Marthe Hoff Dybdahl O. Østre Momarken Travbane 1 14/6 - 01 / 10 1640 26,1a 50
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Leangen Travbane 4 16/5 - 08 / 14 1700 25,9 79