<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 53.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 95.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-7 Plass : 11-14-7

1 2018: -9 -2 -0 -1 -3 -108 803 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 2140 1 Plass 292 683
7 år SVART HP v.Bokli Balder C. Jepson Årjäng 4 09/8 - 07 / 6 2140 31,4 295
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* C. Jepson Årjäng 8 07/7 - 03 / 1 2140 32,1 g 224
Stall Pengebingen H. Holm Bjerke Travbane - 01/6 - 09 / 8 2160 dg 96
O. Østre Severin Aarskog H. Holm Bjerke Travbane 3 18/5 - 03 / 3 2140 32,1 144
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Holm Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 4 2140 34,8 g 28
2 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 2 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 02/8 - 01 / 4 2140 31,7a 276
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 17/7 - 04 / 5 2100 32,8a 381
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 8 01/7 - 03 / 5 2120 34,0 g 448
Ø. Ruttenborg S. Ruud Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 10 2160 32,7 g 461
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 01/4 - 20 / 3 2120 35,5 P
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Otta 3 Plass 62 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder H. Holm Bjerke Travbane 7 03/8 - 05 / 6 2160 30,7 g 125
e. Torpa Hege v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane - 13/7 - 02 / 1 2140 dg 80
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark G. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/5 - 09 / 1 2140 31,0 33
H. Holm Martine O. Sørvik (T) P. Holtung Drammen Travbane 2 02/5 - 05 / 4 2100 31,8 34
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Bjerke Travbane - 11/11 - 09 / 6 2140 dg 40
4 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 4 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 14/8 - 03 / 5 2660 30,7 240
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 11 2160 31,7 g 765
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Momarken Travbane 6 05/7 - 03 / 10 2160 32,4 118
T. Borg Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 26/6 - 04 / 9 2160 31,3 320
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 08 / 15 2160 31,8 664
5 2018: -16 -0 -1 -4 -6 -43 500 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 5 Plass 154 636
6 år SVART HP v.Tin Tveiten K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 12 2160 31,5 g 623
e. Sør Svarta v. Pål Even K. Johansen Bjerke Travbane 4 27/7 - 03 / 4 2100 31,2a 301
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk K. Johansen Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 3 2600 34,2 618
O. Mikkelborg Grim Amrud O. Mikkelborg Biri Travbane 6 17/7 - 04 / 10 2100 33,0a 406
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Malmin Momarken Travbane - 07/6 - 03 / 1 2140 dg 102
6 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -13 000 2016: -16 -1 -0 -4 -3 -62 500
Skeie Borka 6 Plass 116 548
5 år SVART HP v.Bork Odin M. Fremstad Bjerke Travbane 5 03/8 - 05 / 8 2160 30,4 1614
e. Gam Garbo v. Elding R. Fremstad Leangen Travbane 0 18/7 - 07 / 5 2140 31,1a 175
Alf-Einar Jørgensen /Harstad R. Fremstad Leangen Travbane 0 06/6 - 08 / 6 2160 34,4 g 179
R. Fremstad M. Fremstad Leangen Travbane 0 09/5 - 04 / 3 2140 31,7 1183
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane 6 18/4 - 08 / 5 1640 31,5a 577
7 2018: -12 -1 -2 -2 -5 -68 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 7 Plass 150 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 4 03/8 - 05 / 15 2160 30,3 325
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 4 2140 36,8 131
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 14 2120 30,2 160
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 3 15/6 - 03 / 7 2100 30,7 169
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 2 03/6 - 07 / 14 2120 31,8 529
8 2016: -7 -0 -1 -1 -3 -40 000 2015: -6 -2 -1 -0 -1 -32 200
Lavendel 2160 1 Plass 72 200
4 år SVART HP v.Norheim Faksen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 1 2140 30,6 57
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin G. Austevoll Kongsvinger Travbane 6 06/7 - 02 / 10 1600 28,5a 260
Nina Eilen Vartianen /Gan O. Sagholen Årjäng - 24/4 - 05 / 4 1640 dg 66
G. Austevoll Nina Eilen Vartiainen O. Sagholen Biri Travbane 4 08/4 - 06 / 5 2100 30,1a 82
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 2 02/3 - 05 / 3 2140 31,1 53
9 2018: -17 -2 -3 -1 -3 -84 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 2 Plass 282 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 08 / 3 2620 29,9 240
e. Neslykka v. Krembest L. Kolle Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 1 2140 31,5 P
Arne Geir Jensen /Tjodalyng E. Høitomt Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 4 1660 g4 g 300
L. Kolle Arne Geir Jensen D. Dalen Jarlsberg Travbane - 13/5 - 06 / 8 2120 dg 432
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 28/4 - 05 / 11 2120 dg 130
10 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 3 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 30/7 - 02 / 1 2100 30,4 94
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 2 17/7 - 04 / 2 2100 32,1a 19
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Drammen Travbane 6 28/6 - 03 / 9 2120 31,8 45
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 4 10/6 - 05 / 1 2100 30,1 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 08 / 9 2120 31,4 38
11 2018: -11 -0 -1 -3 -3 -69 280 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 4 Plass 267 202
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Hultman Årjäng 3 09/8 - 07 / 10 2160 30,3 127
e. Prinsessa v. Røder L. Kolle Bjerke Travbane 4 27/7 - 08 / 3 2140 29,1 170
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik L. Kolle Jarlsberg Travbane - 08/7 - 02 / 4 2100 dg 53
K. Johansen Lovise Mohaugen K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 27/6 - 01 / 1 2100 28,6 270
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 15 2140 31,5 g 215
12 2018: -15 -3 -3 -1 -7 -96 750 2017: -22 -3 -4 -1 -6 -126 000
Skjetnejerva 5 Plass 310 305
7 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 01/8 - 03 / 6 1640 30,1ag 44
e. Viggdine v. Elding R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 25/7 - 04 / 5 2140 29,5 g 277
Alf-Einar Jørgensen /Harstad E. Høitomt Leangen Travbane 0 25/6 - 08 / 3 2140 29,6a 172
A. Stensen Anne Dahlshaug (T) U. Eriksson Östersund 1 11/6 - 02 / 5 1640 28,4a 55
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Leangen Travbane 4 23/5 - 04 / 1 2140 32,9 g 91
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Mørtvedt Karma 6 Plass 73 000
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Forus Travbane - 18/6 - 08 / 1 2040 dg 123
e. Martha Mollyn* v. Spikeld L. Kolle Forus Travbane 6 24/5 - 01 / 3 2040 29,2 g 33
Hanne Thygesen /Homborsund J. Thygesen Sørlandets Travpark P 27/3 - 20 / 9 2160 32,8 P
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/11 - 08 / 3 2140 dg 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Forus Travbane 1 04/11 - 04 / 1 2040 29,7 37
14 2018: -19 -2 -2 -3 -6 -98 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 7 Plass 323 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy J. Blekkan Östersund 0 27/7 - 04 / 11 2140 29,8ag 990
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Solberg Östersund 5 17/7 - 03 / 2 2140 29,3a 83
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Gundersen Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 02 / 12 1600 28,5ag 273
V. Hop Ola Engevold (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 7 11/6 - 08 / 7 2120 28,4 226
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Romme 0 03/6 - 05 / 6 2140 31,4 g 25
15 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -3 -1 -6 -48 000
Rokne Ann 8 Plass 92 000
10 år SVART HP v.Slått Eld J. Gaustad Bjerke Travbane 0 29/6 - 02 / 6 2640 32,1 g 463
e. Rokne Pia v. Alm Silver J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 19/6 - 04 / 9 2160 29,5 g 689
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 15/6 - 03 / 11 2140 30,1 248
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 26/5 - 05 / 2 2100 30,4 234
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 15/5 - 05 / 14 2180 29,4 466