<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
MONTÉLØP
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 275.001 kr., 60 m. ved 500.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -37 965 2017: -14 -2 -3 -1 -6 -90 333
Marve Tinn 1 Plass 209 798
8 år LYSBRUN V v.Tangen Tinn M. Kleveland Bjerke Travbane 0 14/7 - 02 / 1 2100 32,3a 1788
e. Trampoline v. Saje (S) M. Kleveland Drammen Travbane 3 12/7 - 03 / 9 2100 33,9 1464
Mona Kleveland-Marion Kleveland M. Helland Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 04 / 3 2100 34,8 g 379
Anne Lene Aursand (A) Mona Kleveland (A) M. Kleveland Leangen Travbane 6 16/6 - 02 / 3 2160 33,7 g 136
Blå m/hv ermer, ALA+stjerner i hv M. Kleveland Leangen Travbane 0 06/6 - 09 / 4 2140 35,3 g 681
2 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -4 -0 -1 -1 -2 -19 000
Englevakt 1 Plass 201 000
13 år MØRKBR V v.Eng Svarten A. Stensen Leangen Travbane 0 25/7 - 05 / 4 2140 30,1 g 479
e. Sjur Milla v. Bayi (S) A. Stensen Leangen Travbane 3 11/7 - 04 / 6 2660 30,5 143
Katrine Nilsen /Steinkjer A. Stensen Leangen Travbane 7 24/6 - 10 / 11 2160 28,7 409
Anita Valstad (S) Rolf Flytør A. Stensen Leangen Travbane 0 23/5 - 05 / 5 2160 33,3 g 206
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek V. Bugge Leangen Travbane - 16/5 - 08 / 2 1660 dg 196
3 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 2 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 3 06/8 - 06 / 7 2160 29,4 98
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Åmål 2 31/7 - 06 / 5 2480 29,7a 38
Stall Helt Krise J. Øveraasen Biri Travbane 1 24/7 - 03 / 3 2120 29,6 29
Johanne Ulrica Øveraasen (A) Bjørn Steinseth (T) A. Langerud Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 3 2100 br g 529
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek A. Langerud Biri Travbane 2 02/7 - 08 / 9 2100 28,7a 288
4 2018: -7 -2 -2 -1 -0 -65 000 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 3 Plass 373 570
10 år RØD HP v.Prins Juventus H. Holm Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 4 2160 30,7 g 234
e. Spike Lill v. Spikeld E. Sørmo Leangen Travbane 1 11/7 - 07 / 4 1660 28,5 20
Anna Landrø /Trondheim P. Sørmo Leangen Travbane 6 04/7 - 01 / 5 2140 27,3 189
Eirin Sørmo (A) Anna Landrø H. Holm Bjerke Travbane 3 08/6 - 05 / 3 2140 27,6 462
Rød m/gul stjerne & og mansjetter E. Sørmo Bjerke Travbane 3 01/6 - 03 / 14 2180 28,6 700
5 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -21 600 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -27 000
Omer Blessa 4 Plass 226 586
10 år SVART HP v.Nordli Svarten N. Stene Leangen Travbane 3 11/7 - 07 / 6 1660 29,9 61
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) G. Austevoll Leangen Travbane 6 24/6 - 10 / 1 2140 29,3 182
Roar Langsæter-Tonje Langsæter R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 23/5 - 05 / 8 2160 33,0 869
Guro Berg (A) Tonje Langsæter (A) V. Amundsen Leangen Travbane - 16/5 - 08 / 3 1660 dg 442
Svart m/oransje ermfelt/vinkel T. Mjøen Leangen Travbane 0 30/4 - 05 / 14 2180 29,2 435
6 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -17 491 2017: -11 -2 -1 -0 -2 -129 000
Bleke Huldra 1 Plass 631 934
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) R. Bjørnbeth Biri Travbane 6 29/7 - 10 / 1 1600 30,9 g 174
e. Bleke Stjerna v. Saje (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 11/7 - 07 / 10 1700 27,8 57
Erik Brækken /Melhus N. Brækken Leangen Travbane - 06/6 - 02 / 4 2160 dg 122
Inga Lamvik Kristin Brækken R. Bjørnbeth Leangen Travbane P 30/5 - 22 / 2 2160 28,6 P
Svart m/gule seler&ermring,hv søm,rek N. Brækken Leangen Travbane 0 09/5 - 07 / 14 1680 br g 229
7 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -10 260 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000
Engas Odin 2 Plass 326 760
11 år BRUN V v.Moe Odin R. Walsøe Leangen Travbane 0 13/6 - 07 / 2 1640 27,7 321
e. Gilma v. Bork Rigel R. Walsøe Bodø Travbane 4 04/6 - 01 / 3 2100 31,4 150
Roar Walsøe /Bjugn O. Furre Leangen Travbane 0 16/5 - 08 / 11 1680 28,9 361
Lisa Ranita Johansen (B) Roar Walsøe (T) R. Walsøe Leangen Travbane 0 25/4 - 05 / 5 2160 27,9 255
Blå, hv skstk&harl ruter,sølv sele,rek R. Walsøe Östersund 6 08/3 - 09 / 2 1640 27,6a 194
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 1 Plass 1 491 986
11 år SVART HP v.Lome Elden U. Eriksson Bollnäs 0 09/6 - 08 / 13 2160 br 165
e. Pave Vilja v. Viljesterk K. Johansen Leangen Travbane 2 23/11 - 02 / 10 2220 27,5 19
Stall Pave U. Eriksson Umeå 5 13/11 - 08 / 14 2200 28,6 20
Victoria Amundsen John Mogset U. Eriksson Umeå 1 22/10 - 05 / 6 2180 26,4 19
M.brun m/gull erm&sidef/v.s. Rekl A. Robertsen Leangen Travbane 1 17/10 - 07 / 8 2180 25,0 37
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 491 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -12 500
Tangen Tinn 2 Plass 728 477
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Kleveland Biri Travbane 0 15/7 - 05 / 2 1609 25,0a 697
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk N. Bergstrøm Hagmyren 6 04/7 - 01 / 5 2140 28,5a 248
Randi Kleveland /Trondheim M. Kleveland Leangen Travbane 0 13/6 - 07 / 9 1660 26,3 1023
Trude Kleveland (A) Mona Kleveland (A) M. Kleveland Leangen Travbane P 16/5 - 21 / 6 2160 28,8 P
Kongeblå,sv/hv.sirkel,sv.mansj,hv.ermr M. Kleveland Momarken Travbane 0 14/7 - 02 / 4 2140 dist a 1059
10 2016: -10 -0 -0 -0 -6 -22 384 2015: -22 -1 -3 -1 -8 -135 607
Jærvsørappa 3 Plass 605 114
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 6 15/7 - 05 / 7 1609 24,8a 163
e. Tuvrappa v. Elding N. Stene Leangen Travbane 5 16/5 - 08 / 13 1700 26,2 105
Stall Skulmoen I. Asphaug Leangen Travbane - 18/4 - 02 / 5 2160 dg 145
Tina Nypen Jomar Blekkan (T) G. Berg Leangen Travbane 5 14/3 - 01 / 8 1700 29,1 163
Burgunder m/hvit ruter&mansj,sølv søm I. Asphaug Leangen Travbane 0 29/2 - 08 / 9 1660 28,1 301
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gjerv Prinsen 4 Plass 540 612
12 år MØRKBR H v.Lome Elden M. Valstad Östersund 0 09/8 - 07 / 14 2180 27,6 403
e. Guri Pålla v. Pål Best M. Valstad Östersund 7 11/6 - 06 / 1 2140 25,0 828
Stall M.O.M. M. Valstad Östersund 4 20/5 - 07 / 6 2640 28,0 252
Marit Valstad (A) Morten Valstad (A) M. Valstad Östersund 0 01/5 - 01 / 2 2140 27,7 g 571
Grønn/hvit skrådelt,gult lyn og mv i s M. Valstad Leangen Travbane 0 09/11 - 02 / 12 2200 br 729