Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 140.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 1 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Drammen Travbane 7 07/7 - 04 / 9 2100 30,1a 154
e. Nesstjerna v. Elding C. Kjenner Bjerke Travbane 4 22/6 - 06 / 11 1609 28,1a 388
Arne Petter Kynningrød /Halden O. Østre Årjäng 0 02/5 - 01 / 7 1660 30,2 305
Ole Johan Østre (T) Arne Petter Kynningrød C. Kjenner Bjerke Travbane 6 24/2 - 04 / 1 2140 32,7 855
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 11/2 - 02 / 4 1609 34,6ag 42
2 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -14 000 2018: -10 -1 -5 -1 -2 -68 500
Troll T. 2 Plass 419 500
9 år BRUN V v.Troll Tarzan G. Tollefsen Forus Travbane 2 02/8 - 04 / 2 2040 27,1 517
e. Metsjenta T. v. Metsgar G. Tollefsen Forus Travbane 3 26/7 - 05 / 8 2060 28,5 199
Svein Kåre Tollefsen-Helge Årsvoll G. Tollefsen Forus Travbane 3 05/7 - 03 / 1 2040 28,6 56
Gunleif Tollefsen (T) G. Tollefsen Sørlandets Travpark 5 19/6 - 01 / 2 2140 28,9 136
rød m/hvitt kryss G. Tollefsen Forus Travbane 5 19/4 - 03 / 1 2040 28,9 81
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 3 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 5 31/7 - 04 / 7 2160 30,4 509
e. Brødsjø Terna v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane - 20/7 - 06 / 3 2140 dg 536
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 09 / 10 2120 29,9 835
Lars Anvar Kolle (T) Bjørn Mæhre M. Finsand Jarlsberg Travbane 2 27/6 - 08 / 2 2100 30,5 g 231
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 20/6 - 04 / 10 2120 31,0 434
4 2017: -9 -0 -1 -0 -4 -20 080 2016: -15 -0 -3 -1 -4 -48 500
Miådi Ø.K. 4 Plass 122 080
6 år SVART HP v.Alm Viktor M. Stokke Forus Travbane N 02/8 - 21 / 2 2060 32,7 rg N
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 19/6 - 04 / 10 2160 29,6 244
Anne Kvikne-Moe-Lene Petersen B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 05/6 - 03 / 3 2140 30,3 g 49
Bernt Øksnevad (A) B. Øksnevad Bergen Travpark 2 01/5 - 05 / 1 2100 29,8 130
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 0 05/4 - 05 / 6 1600 30,3 g 190
5 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 5 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 2 11/8 - 05 / 9 2120 30,0 g 205
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Sørlandets Travpark 5 22/7 - 05 / 3 2660 28,6 313
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Bjerke Travbane 4 20/7 - 03 / 7 2160 28,9 101
Johan Herbjørn Undem (T) Gunnar Hagebø J. Undem Drammen Travbane 1 12/7 - 05 / 2 2100 29,5 g 106
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 5 03/7 - 02 / 10 2160 31,2 g 163
6 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 1 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 11 1609 27,6ag 481
e. Slogum Bra v. Braute Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 22/7 - 08 / 2 2160 27,3 213
Marianne Klepaker /Lillesand Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 01 / 6 2100 28,2a 74
Åsbjørn Tengsareid (T) Marianne Klepaker Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 05 / 12 2140 27,4 58
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/5 - 08 / 13 2180 dg 127
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 2 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld H. Tvedt Bjerke Travbane 3 27/7 - 04 / 6 2100 28,1a 134
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven H. Tvedt Drammen Travbane 5 19/7 - 04 / 12 1700 27,1a 95
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Drammen Travbane 4 28/6 - 01 / 11 1700 27,5ag 186
Ernst-Petter Knutsen (A) Randi Hotvedt E. Knutsen Drammen Travbane 1 21/6 - 04 / 11 1700 26,8a 365
Rød m/svart reklame A. Rasmussen Klosterskogen Travbane - 09/6 - 08 / 5 2120 dg 1146
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 3 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 02 / 2 2100 29,9ag 30
e. Findal Janka v. Lappe Troll* K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 09/7 - 04 / 13 2120 dg 320
Sverige K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 20/6 - 01 / 8 1609 dg a 54
Kristine Kvasnes (S) Ole Oskar Hoksrud K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 2 09/6 - 01 / 3 2100 26,9a 76
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 13/5 - 02 / 1 1609 26,9a 63
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 4 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen C. Fidje Sørlandets Travpark 0 27/3 - 03 / 3 2160 29,7 115
e. Åspe Kari v. Spikeld C. Fidje Sørlandets Travpark 0 28/2 - 06 / 10 1660 28,0 150
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen C. Fidje Jarlsberg Travbane 3 11/12 - 02 / 10 2100 28,4a 43
Camilla G. Fidje (A) C. Fidje Sørlandets Travpark 1 06/12 - 02 / 2 1609 30,6a 25
Tredelt turkis/hvit/svart, reklame C. Fidje Forus Travbane 0 14/11 - 07 / 8 2060 30,7 30
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gompen Elden* 5 Plass 147 648
7 år MØRKBR H v.Lome Elden Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 23/7 - 06 / 10 2160 25,8 29
e. Rise Bruna v. Troll Kos Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 04 / 1 2100 26,2 25
Sverige Ø. Tjomsland Biri Travbane 4 02/7 - 04 / 10 2120 27,9 62
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 19/6 - 01 / 3 2140 28,0 12
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 05 / 6 2160 27,4 13
11 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 1 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Bjerke Travbane 4 03/8 - 07 / 6 1609 25,3a 584
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 01 / 1 2100 27,4a 182
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Momarken Travbane 5 05/7 - 01 / 5 1640 26,5a 157
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Drammen Travbane 3 28/6 - 01 / 5 1700 27,5a 113
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 02/6 - 01 / 4 2100 26,0a 443