<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr., 40 m. ved 42.001 kr.
For 3-15-årige høyest 69.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -1 -2 -1 -2 -47 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Odin Faks 1 Plass 104 500
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 31/7 - 07 / 10 2180 31,9 28
e. Perla Mi v. Moe Odin S. Wassberg Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 4 2140 31,7 g P
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss Ø. Austevoll Bergen Travpark - 14/4 - 01 / 7 2120 dg 85
Øystein Tjomsland (T) O. Storetvedt Bergen Travpark - 18/2 - 03 / 5 2120 dg 41
mørkblå m/sølv reklame O. Storetvedt Bergen Travpark - 09/2 - 02 / 1 2100 dg 19
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -0 -1 -3 -39 000
Linni M. 1 Plass 105 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 01 / 11 2140 31,8a 270
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 26/6 - 04 / 5 2160 32,5 58
Kristen Fatland-Hege Fatland J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 02 / 2 2100 31,9 61
Johan Kringeland Eriksen (T) Kristen Fatland O. Østre Sørlandets Travpark 4 22/5 - 07 / 8 2180 32,9 g 397
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 7 15/5 - 01 / 3 2140 33,0 920
3 2016: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2015: -13 -0 -1 -0 -7 -18 200
Myr Tveiten 2 Plass 35 200
4 år SVART H v.Tin Tveiten M. Finsand Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 14 2160 32,3 g 407
e. Findal Stjerna v. Elding M. Finsand Bjerke Travbane 6 27/7 - 03 / 1 2100 31,3ag 197
Vidar Finsand-Martine Finsand M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 05 / 1 2100 35,7 g 1385
Martine Finsand (A) M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 03/3 - 04 / 4 2100 35,9 121
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Bjerke Travbane 3 25/2 - 05 / 9 2100 33,1a 221
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -2 -0 -4 -4 -69 500
Baugeid 3 Plass 74 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 09/8 - 03 / 5 2100 30,7a 22
e. Gyldne Tider v. Elding B. Refsdal Drammen Travbane 0 12/7 - 03 / 10 2120 br g 61
Lise Hansen /Skien B. Refsdal Sørlandets Travpark 1 26/6 - 04 / 2 2140 30,9 284
Eirik Høitomt (T) Torfinn Rummelhof B. Refsdal Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 02 / 13 2120 34,7 g 83
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Refsdal Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 03 / 1 2100 33,3 g 303
5 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 4 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 11 2160 31,7 g 765
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Momarken Travbane 6 05/7 - 03 / 10 2160 32,4 118
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 26/6 - 04 / 9 2160 31,3 320
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 08 / 15 2160 31,8 664
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 4 2100 32,7ag 629
6 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Nygårds Viking 1 Plass 81 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor T. Sør-Reime Forus Travbane 6 26/7 - 04 / 13 2080 32,3 g 577
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven J. Eriksen Sørlandets Travpark - 03/7 - 02 / 4 2140 dg 181
Dag Nilsen-Nina Sondresen T. Solberg Sørlandets Travpark 0 26/6 - 05 / 8 1609 br ag 199
Madelen Berås (A) Dag Nilsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 5 2160 30,8 162
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 23/4 - 02 / 6 2160 30,3 112
7 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -10 -1 -0 -2 -2 -36 000
Holene Faks 2 Plass 111 500
7 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Erga Bergen Travpark 5 14/6 - 02 / 4 2100 31,2ag 44
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Erga Klosterskogen Travbane 4 25/3 - 05 / 4 2100 31,1 49
Mariann Erga Tjøtta /Bryne T. Erga Bergen Travpark 1 05/3 - 01 / 3 2120 33,6 23
Tom Erga (T) T. Erga Bergen Travpark 3 18/2 - 03 / 6 2140 33,6 g 15
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Sørlandets Travpark 2 14/2 - 07 / 11 2180 31,7 31
8 2018: -7 -1 -2 -0 -1 -35 500 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -26 500
Hage Loma 3 Plass 141 500
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 31/7 - 04 / 13 2160 31,0 226
e. Torpa Fia v. Krembest M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 02 / 5 2100 29,6 232
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 26/6 - 05 / 4 1609 28,6a 29
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Heggland M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 19/6 - 04 / 3 2140 29,3 258
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Klosterskogen Travbane 9 09/6 - 04 / 2 2500 31,9 397
9 2018: -16 -2 -2 -2 -5 -74 000 2017: -17 -0 -0 -1 -10 -38 000
Eldvina 4 Plass 195 000
8 år SVART HP v.Åsajerven J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 7 2100 31,3 308
e. Eldsi v. Spikeld S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 2 2660 30,3 g 671
Kristian Versto /Vinje K. Johansen Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 12 1660 31,6 g 341
Lars Anvar Kolle (T) Rune Røyrås K. Hauge Sørlandets Travpark 4 03/7 - 02 / 1 2140 31,0 385
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl N. Helledal Sørlandets Travpark - 19/6 - 04 / 1 2140 dg 132