<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.35,5 og dårligere.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-4-3 Plass : 12-4-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -18 000
Ingemann 2100 1 Plass 28 000
6 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Drammen Travbane 0 07/12 - 07 / 10 2100 dist g 1028
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Sørlandets Travpark P 16/8 - 20 / 5 2160 39,7 g P
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Drammen Travbane 16/11 - 20 / 7 1720 56,0 B
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 30/6 - 22 / 10 2120 58,6 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 25/6 - 20 / 5 1660 06,0 N
2 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Schudiva 2 Plass 24 500
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy A. Wright Drammen Travbane 8 19/7 - 02 / 3 2100 37,8 g 163
e. Schumina v. Schuvar A. Wright Momarken Travbane 5 12/7 - 08 / 3 2140 37,4 356
Audun Tandberg-Reidun Bøhn A. Wright Drammen Travbane P 28/6 - 21 / 1 2100 40,8 P
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) A. Tandberg Drammen Travbane 16/11 - 20 / 3 1720 55,9 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Tandberg Drammen Travbane 09/9 - 22 / 6 1720 05,2 g N
3 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 3 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane P 04/5 - 21 / 5 2160 37,5 P
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 27/10 - 22 / 3 2160 52,3 B
Nina Dahl-Aasmund Drolsum
O. Østre Nina Dahl
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 4 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane P 08/9 - 20 / 6 2160 33,4 P
e. Lille Pernille v. Spang Best Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 25/8 - 22 / 3 1640 57,9 g B
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 19/7 - 24 / 4 1660 54,5 B
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
5 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 5 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 5 2160 41,6 P
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Ødegaard Momarken Travbane 10/9 - 21 / 9 2160 55,0 B
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Ødegaard Momarken Travbane 02/9 - 23 / 7 2160 55,4 B
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 18/8 - 21 / 11 2120 dgpp N
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
6 2018: -27 -0 -1 -1 -10 -98 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 6 Plass 264 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 07 / 9 2100 46,0 g 136
e. Jilly v. Spikeld C. Engebråthen Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 4 2160 38,4 P
Trine Wilberg-Rune Wilberg K. Kvasnes Bjerke Travbane - 25/11 - 20 / 11 1680 dgpp N
Å. Tengsareid Rune Wilberg
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
7 2018: -10 -0 -3 -2 -2 -32 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nubgards Stina 7 Plass 34 500
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy O. Wassberg Bergen Travpark 0 30/6 - 02 / 5 2100 37,3 g 182
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 5 2100 40,9 212
Inge Brusletto /Geilo P. Sem Drammen Travbane P 29/5 - 20 / 8 2120 38,0 P
P. Sem Håkon Sato S. Wassberg Bergen Travpark P 17/9 - 20 / 1 2100 47,0 P
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
8 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -194 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 8 Plass 604 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 4 2160 34,9 P
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Biri Travbane 30/5 - 22 / 2 2100 51,2 g B
Team Øst/Vest G. Gundersen Biri Travbane 23/5 - 22 / 2 2100 54,3 B
G. Gundersen Heidi Moen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
9 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -9 500 2017: -14 -2 -0 -1 -5 -79 000
Søstra Støen 9 Plass 94 000
5 år SVART HP v.Neslands Loke T. Solberg Klosterskogen Travbane - 28/7 - 07 / 1 2100 g4 g 46
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 6 2100 br g 316
Stall Åshild Myking og Birktrav.no T. Solberg Jarlsberg Travbane P 27/6 - 20 / 7 2120 40,4 g P
T. Solberg Kristine Støen Kivle T. Solberg Klosterskogen Travbane 26/11 - 20 / 5 1720 52,8 g B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 15/9 - 25 / 10 1720 56,6 g B
10 2018: -14 -0 -0 -2 -7 -32 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 2120 1 Plass 141 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 07 / 8 2100 35,9 144
e. Høgda Vesla v. Elding B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 07 / 4 2100 37,2 331
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Jarlsberg Travbane P 20/6 - 22 / 4 2120 38,1 P
B. Gustavsen B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 11/6 - 23 / 7 2120 57,8 B
rød m/svart kile. B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 31/5 - 20 / 9 2120 56,7 g B
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Karolita 2 Plass 11 000
8 år BRUN HP v.Prins Vinter V. Hop Drammen Travbane 8 10/5 - 02 / 4 2100 35,7 g 118
e. Ålsfrøkna v. Mentor Mollyn V. Hop Jarlsberg Travbane P 29/4 - 20 / 7 2120 37,9 P
Inger Lise Solheim Engen /Reistad C. Engebråthen Drammen Travbane 0 16/11 - 01 / 12 2100 41,3 535
V. Hop Veronica Karo M. Helland Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 10 2100 40,4 534
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Helland Jarlsberg Travbane P 13/9 - 20 / 14 2120 41,7 g P
12 2018: -11 -3 -2 -1 -3 -89 733 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -49 500
Valle Storm 3 Plass 307 233
5 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Biri Travbane 5 17/7 - 10 / 5 2100 36,3 g 51
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane P 01/6 - 21 / 5 2160 39,2 P
Stall 4 rette K. Johansen Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 9 1660 48,3 B
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 8 1660 50,4 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek