<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1700 m. Voltestart.
2-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Linsybella 1 Plass 4 000
4 år BRUN HP v.From Above* (S) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 1 1700 32,4 g B
e. Linsybell v. Dell Ridge Image* (CA)
Gyri Kaasin /Skien
Alexander Heisholt (T) Gyri Kaasin
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame
2 2018: -10 -0 -1 -1 -7 -29 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ultimate Love 2 Plass 29 000
4 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S)
e. Lass Joy (S) v. Defi D'aunou* (FR)
Trond Hansen /Skien
Eirik Høitomt (T) Trond Hansen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2018: -10 -1 -1 -5 -2 -48 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
S.J.'s All In All 3 Plass 48 000
4 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 2 1700 28,9 B
e. Polca (S) v. Gigant Neo* (S)
Stall Blue Racing
Dag-Sveinung Dalen (T) Jan-Erik Kristensen
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
4 2018: -8 -2 -1 -0 -2 -57 000 2017: -9 -3 -1 -1 -2 -85 500
Prapai R. 4 Plass 142 500
4 år RØD HP v.Orlando Vici (FR)
e. Komplimang (S) v. Buvetier D'aunou* (FR)
Morten Alvarez-Eva Elisabeth Flatin
Tom Erik Solberg (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2018: -7 -0 -4 -2 -1 -208 082 2017: -12 -5 -3 -2 -2 -950 816
Valle Ask 1 Plass 1 158 898
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 6 1720 52,4 B
e. Eldvinni v. Lome Elden
Oddbjørn Johansen /Skien
Lars Anvar Kolle (T) Tom Erik Solberg (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2018: -16 -4 -2 -3 -2 -114 000 2017: -12 -3 -1 -0 -3 -106 000
Førlands Odin 2 Plass 220 000
4 år SVART H v.Bork Odin P. Tjordal Bergen Travpark 28/5 - 24 / 3 2120 59,8 B
e. Førlands Faksa v. Järvsöfaks (S)
Per-Eivind Tjordal /Sand
Per-Eivind Tjordal (A)
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd
7 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -28 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 3 Plass 46 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden
e. Kos Edda v. Kos Knekten
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes
Kjetil Roe (T) Odd Arne Aaland
Rød m/svart stolpe & krage
8 2018: -13 -0 -1 -1 -6 -25 000 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -21 000
A.H. Svarten 4 Plass 46 000
4 år SVART V v.Skibber K. Roe Jarlsberg Travbane 01/7 - 21 / 6 2120 dgpp N
e. Bø Katinka v. Vital Pil Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 20/6 - 20 / 9 2120 59,1 g B
Andres Hegna-Grethe Hegna
Åsbjørn Tengsareid (T) Andres Hegna
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2018: -8 -4 -0 -0 -3 -120 386 2017: -4 -4 -0 -0 -0 -66 000
Lykkje Birk 5 Plass 186 386
4 år SVARTBRUN V v.Bork Odin S. Jessen Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 3 1720 55,2 g B
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten
Jorunn Svensson-Tom Svensson
Simen Bjørbæk Jessen (T)
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek