<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 65.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -17 491 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eos Turbo 1 Plass 77 691
6 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 5 28/7 - 04 / 11 2100 30,2a 166
e. Eos Harmoni v. Alm Viktor O. Mikkelborg Årjäng 0 07/7 - 03 / 14 2180 32,2 295
Lars Garberg Kvåle /Fannrem A. Frønes Biri Travbane 5 16/6 - 02 / 1 2100 30,4a 169
Vidar Hop (T) Martine O. Sørvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 09/6 - 01 / 10 2100 30,4a 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 5 25/5 - 09 / 9 2160 32,1 111
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 2 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 05 / 1 2100 30,3 555
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 11 2140 33,8 350
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Bjerke Travbane 0 02/6 - 04 / 2 1609 32,5a 23
Jan Rune Gaustad (T) Halvor Smeland J. Gaustad Bjerke Travbane 5 28/4 - 02 / 7 1609 31,2ag 31
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 23/4 - 02 / 8 2160 30,3 105
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 3 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 5 2100 31,9 367
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 24/7 - 04 / 8 2620 31,9 415
Anne Kari Løvli /Skien T. Borg Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 2 2100 29,7a 1242
Eivind Gravdal (T) Anne Kari Løvli M. Berås Sørlandets Travpark 0 03/7 - 02 / 2 2140 32,9 790
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/6 - 05 / 2 1609 31,1ag 230
4 2018: -7 -3 -0 -1 -0 -286 040 2017: -14 -5 -2 -2 -4 -295 000
Kaksen* 4 Plass 672 540
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 9 2100 30,2 g 75
e. Viljefryd v. Dublan A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/5 - 04 / 9 2100 29,2 28
Sverige A. Heisholt Sørlandets Travpark 1 23/4 - 02 / 1 2140 29,9 31
Alexander Heisholt (T) A. Heisholt Sørlandets Travpark 1 03/4 - 07 / 6 2160 32,2 g 69
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane - 13/5 - 11 / 3 2160 dg 21
5 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 1 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/7 - 05 / 14 2120 30,4 448
e. Haaga Borga v. Bork Rigel H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 04 / 3 1700 27,5a 610
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov H. Holm Drammen Travbane - 12/7 - 05 / 6 2100 dg 138
Dag-Sveinung Dalen (T) Thorbjørn Ask H. Holm Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 01 / 6 2120 29,5 g 485
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Klosterskogen Travbane 6 09/6 - 04 / 12 2540 30,2 g 828
6 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -44 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 2 Plass 238 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 19/6 - 04 / 7 2160 28,5 461
e. Rust Mari v. Elding T. Borg Klosterskogen Travbane 7 09/6 - 04 / 13 2540 30,2 g 750
Stall Langaard T. Borg Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 05 / 4 2100 30,0 1062
Lars Anvar Kolle (T) Halvor Bø Langaard L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 13 2120 30,6 256
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Bjerke Travbane 5 16/12 - 04 / 3 2140 30,7 g 218
7 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -17 -0 -0 -3 -8 -41 500
Lille Senumsprinsen 3 Plass 146 000
8 år BRUN V v.Ridder Prinsen J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 31/7 - 04 / 14 2160 30,7 674
e. Granli Lill v. Braute F. Hamre Jarlsberg Travbane 7 20/6 - 04 / 11 2120 31,5 331
Thore Smith-Marit Hellekjær Smith S. Jessen Sørlandets Travpark 3 15/5 - 05 / 13 2160 29,8 1138
Johan Kringeland Eriksen (T) Thore Smith J. Undem Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 05 / 10 2120 31,2 512
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 03/4 - 04 / 12 2140 32,2a 108
8 2018: -18 -7 -1 -2 -3 -168 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 4 Plass 557 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Sørlandets Travpark 1 22/7 - 05 / 5 2660 27,6 g 31
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Biri Travbane 5 02/7 - 04 / 7 2120 28,6 g 112
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 04 / 7 2520 29,4 21
Gunnar Austevoll (T) Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Sørlandets Travpark 4 22/5 - 05 / 9 2160 27,9 g 147
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 29/4 - 01 / 2 2600 29,5 28
9 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 5 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Sørlandets Travpark 5 22/7 - 05 / 3 2660 28,6 313
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Bjerke Travbane 4 20/7 - 03 / 7 2160 28,9 101
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Drammen Travbane 1 12/7 - 05 / 2 2100 29,5 g 106
Johan Herbjørn Undem (T) Gunnar Hagebø J. Undem Sørlandets Travpark 5 03/7 - 02 / 10 2160 31,2 g 163
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane - 29/6 - 02 / 3 2640 dg 343
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -10 -3 -2 -0 -3 -73 000
Sjarmørviktor 6 Plass 165 500
6 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 05 / 9 2100 30,0 40
e. Lo U. v. Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 2 13/7 - 02 / 8 2140 31,4 63
Stall Superoptimist E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 03/7 - 02 / 3 2140 29,7 67
Eirik Høitomt (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 20/6 - 04 / 3 2100 31,5 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 04 / 4 2100 30,6 29
11 2018: -8 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 7 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 2 20/7 - 06 / 7 2160 28,6 128
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 01 / 5 1609 26,1a 65
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 3 20/6 - 04 / 8 2120 30,5 209
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Bjerke Travbane 6 25/5 - 04 / 12 2100 29,1a 155
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Momarken Travbane 4 03/5 - 01 / 6 2140 28,7a 359
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Magnums Caspian 8 Plass 94 677
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 23/4 - 08 / 1 2140 dg 146
e. Trø Vesla v. Spikeld U. Ohlsson Gävle - 11/2 - 03 / 1 2640 dg 45
Andre Arnøy Olsen /Stokke U. Ohlsson Romme 0 27/11 - 02 / 2 2160 33,4 g 37
Åsbjørn Tengsareid (T) V. Tjomsland Umeå 3 13/11 - 03 / 3 2160 35,9 g 37
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Tjomsland Östersund - 07/11 - 01 / 8 2160 dg 15
13 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 9 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 05 / 2 2100 30,1 142
e. Risla v. Slogum Jørn T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 10 2120 30,7 191
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn T. Solberg Sørlandets Travpark 7 03/4 - 04 / 7 2140 31,9a 61
Tom Erik Solberg (T) Toni Alexander Aasen T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 03 / 11 2100 33,6a 61
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 17/10 - 06 / 11 2140 30,0a 986
14 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 1 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 7 28/7 - 05 / 15 2140 29,5 900
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Momarken Travbane 6 12/7 - 04 / 8 2140 31,4 g 392
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Drammen Travbane - 29/5 - 04 / 15 2540 dg 1084
Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Sørlandets Travpark 9 22/5 - 02 / 10 2680 31,6 g 104
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 4 2120 30,6 g 212