<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
.
V76
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 34.001 kr.
For 3-15-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-15 Plass : 7-5-15

1 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 2140 1 Plass 144 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 11 2100 31,7a 254
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 14/7 - 02 / 12 2100 31,9a 330
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Kongsvinger Travbane 7 06/7 - 09 / 8 1620 31,8 g 93
Ø. Ruttenborg Ola Rusten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 16/6 - 07 / 9 2120 32,2 1309
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 03/6 - 07 / 15 2120 33,4 773
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -0 -5 000
Bravissimo 2 Plass 30 000
6 år MØRKBR V v.Spikeld J. Undem Sørlandets Travpark - 31/7 - 04 / 1 2140 dg 72
e. Brassella v. Brago J. Undem Momarken Travbane 2 05/7 - 03 / 4 2140 31,3 g 67
Jorunn K. Realfsen /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane - 26/5 - 04 / 7 2120 dg 160
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane - 25/1 - 08 / 12 2160 dg 50
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 1 22/11 - 08 / 8 2160 33,3 64
3 2018: -8 -1 -1 -3 -2 -46 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 3 Plass 180 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 03 / 11 2120 33,0 64
e. Bakkmo Fuksa v. Braute Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 01/7 - 03 / 6 2120 32,6 114
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 26/6 - 04 / 7 2160 31,9 g 111
Å. Tengsareid Per Gottling (T) T. Solberg Momarken Travbane 4 14/6 - 03 / 11 2160 32,5 86
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 03 / 13 2120 34,2 g 92
4 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 4 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Skibber C. Hande Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 03 / 4 2100 33,1 68
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Biri Travbane 2 24/7 - 08 / 10 2120 32,4 136
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 3 19/7 - 02 / 8 2120 33,2 265
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane P 07/7 - 20 / 4 2120 39,6 P
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane N 28/6 - 21 / 2 2100 43,5 N
5 2018: -11 -2 -1 -0 -4 -71 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 2160 1 Plass 297 500
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Akselsen Bjerke Travbane - 03/8 - 05 / 14 2160 dg 37
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten V. Hop Sørlandets Travpark 5 23/7 - 06 / 4 2140 27,4 137
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland G. Austevoll Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 3 1660 dg 19
V. Hop Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 8 2160 dg 44
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/6 - 08 / 6 2120 28,0 g 95
6 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -1 -3 -0 -8 -56 000
Mørtvedt Ragna 2 Plass 62 000
8 år BRUN HP v.Bokli Eld S. Borstad Biri Travbane 1 29/7 - 12 / 13 2120 33,7 388
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten S. Borstad Biri Travbane 6 15/7 - 08 / 8 2120 33,2 42
Stein Isak Borstad-Inger Anne O. Borstad S. Borstad Kongsvinger Travbane 2 06/7 - 09 / 3 1600 31,8 63
S. Borstad S. Borstad Bjerke Travbane 2 23/6 - 02 / 2 2100 31,9a 557
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Biri Travbane 7 03/6 - 07 / 4 2100 34,7 g 419
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trons Vilje 3 Plass 130 000
7 år SVART V v.Lome Elden Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 31/7 - 04 / 5 2140 27,4 19
e. Trons Britta v. Spang Best Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 02 / 1 2100 31,9 g 15
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 29/12 - 01 / 11 2060 30,7 25
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 8 06/12 - 07 / 9 2180 38,5 g 15
mørkblå m/sølv reklame O. Østre Biri Travbane 2 20/9 - 04 / 4 2100 31,5 g 31
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 4 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy O. Olsen Bjerke Travbane 4 28/7 - 04 / 2 2100 29,8a 37
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Biri Travbane 1 17/7 - 04 / 8 2100 32,0a 36
Tarald Straume-Åse Høivik O. Olsen Bjerke Travbane 5 29/6 - 09 / 8 2100 31,6a 28
O. Olsen Tarald Straume O. Olsen Bjerke Travbane 2 08/6 - 02 / 11 2100 29,5a 144
Lilla m/hvite ermer,V-form.sk.stk, rek O. Olsen Bjerke Travbane 4 01/6 - 09 / 4 2140 31,9 115
9 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 5 Plass 147 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Klosterskogen Travbane 7 28/7 - 03 / 14 2120 32,6 1084
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Klosterskogen Travbane P 09/6 - 21 / 7 2120 39,1 P
Anne Christensen /Morgedal T. Solberg Bergen Travpark 0 05/7 - 01 / 13 2120 br 491
A. Christensen J. Undem Bjerke Travbane 0 18/6 - 08 / 13 2160 dist 1032
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem S. Wassberg Bergen Travpark 5 05/6 - 08 / 9 2100 31,8a 157
10 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 6 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden T. Borg Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 04 / 5 2120 32,2 30
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Borg Bjerke Travbane 1 23/6 - 02 / 12 2100 31,9a 39
Arne Jørgensen /Barkåker T. Borg Biri Travbane 3 03/6 - 07 / 7 2120 32,3 135
T. Borg Geir Halvor Jørgensen T. Borg Klosterskogen Travbane 5 26/5 - 04 / 13 2120 31,7 193
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 6 08/5 - 09 / 7 2100 32,7 540
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 7 Plass 112 500
7 år BRUN V v.Feseth Lynet L. Kolle Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 2 2100 39,9 g 122
e. Nordby Katla v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/7 - 02 / 7 2140 32,4 36
Eli-Mina Antonsen /Tangen L. Kolle Biri Travbane - 02/7 - 02 / 4 2100 dg 82
L. Kolle Eli-Mina Antonsen L. Kolle Biri Travbane 2 16/6 - 02 / 4 2100 29,1a 37
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm K. Kvasnes Biri Travbane 2 03/6 - 04 / 3 2100 30,0 180
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -1 -3 -36 500
Mjølner Allvinn 8 Plass 179 578
7 år MØRKBR H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 13/7 - 02 / 3 2140 32,0 137
e. Mjølner Eldina v. Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane P 29/6 - 22 / 7 2160 33,8 P
Harald Mjølnerød-Lene H. Mjølnerød E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 06 / 15 2120 32,6 153
J. Mjølnerød Harald Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane - 02/6 - 04 / 2 2140 dg a 36
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/5 - 03 / 8 2100 31,8ag 23
13 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -22 000 2016: -8 -2 -0 -1 -3 -41 000
Virvel Tarzan 9 Plass 73 000
6 år BRUN V v.Spikeld K. Malmin Biri Travbane 4 30/7 - 02 / 4 2100 30,8 91
e. Gregers Frigge v. Friggbest K. Malmin Bjerke Travbane 4 22/6 - 05 / 1 2140 30,1 g 54
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 03 / 8 2120 31,4 19
K. Malmin Morten Louis Johnsen K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 09 / 11 2120 30,4 20
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 03 / 10 2100 32,2 28
14 2016: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2015: -13 -0 -1 -0 -7 -18 200
Myr Tveiten 10 Plass 35 200
4 år SVART H v.Tin Tveiten M. Finsand Bjerke Travbane 6 27/7 - 03 / 1 2100 31,3ag 197
e. Findal Stjerna v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 05 / 1 2100 35,7 g 1385
Vidar Finsand-Martine Finsand M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 03/3 - 04 / 4 2100 35,9 121
M. Finsand M. Finsand Bjerke Travbane 3 25/2 - 05 / 9 2100 33,1a 221
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Bjerke Travbane 6 17/2 - 09 / 8 2160 33,7 g 487
15 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -36 368 2017: -19 -7 -3 -0 -5 -369 399
Villas Cato 11 Plass 645 967
6 år SVART H v.Moe Odin A. Solhus Leangen Travbane 0 11/7 - 02 / 1 2140 br g 20
e. Vintervilla v. Prins Vinter A. Solhus Biri Travbane 0 02/7 - 04 / 2 2100 30,5 g 528
Jon B. Gjønnes /Fannrem A. Solhus Leangen Travbane 3 13/6 - 04 / 3 2140 29,9 107
H. Holm Anders Lundstrøm Wolden (T) A. Solhus Leangen Travbane 2 14/12 - 08 / 1 2140 33,9 57
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Solhus Leangen Travbane 2 29/11 - 08 / 9 2180 32,4 41