<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 1 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 11 2160 31,9 g 728
e. Sigdalspila v. Drillo T. Solberg Momarken Travbane 4 12/7 - 03 / 8 1660 29,9 g 295
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane - 05/7 - 03 / 9 2160 g7 g 337
Per Arvesen (A) P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 04 / 2 2140 30,2 973
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bergen Travpark 0 04/6 - 01 / 3 2100 31,4 g 631
2 2016: -7 -1 -2 -2 -0 -46 408 2015: -4 -0 -1 -0 -2 -7 200
Stjernemodin 2 Plass 53 608
6 år SVART V v.Moe Odin O. Mikkelborg Åmål 3 30/6 - 01 / 6 2080 31,1 19
e. Hovsrosa v. Spang Best O. Mikkelborg Arvika 3 17/6 - 03 / 9 2120 31,2 g 18
Synne Thomte /Brandbu O. Mikkelborg Färjestad - 03/4 - 03 / 3 2160 dg 13
Olav Mikkelborg (T) Elin Brobakken O. Mikkelborg Årjäng 2 30/3 - 02 / 7 2160 31,5 26
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Romme 2 04/3 - 10 / 6 2140 30,9 47
3 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 3 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/8 - 01 / 2 2140 30,7a 416
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 3 2140 32,9 rg 954
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 6 1660 34,2 1062
Odd Arne Sagholen (T) Per Arvesen (A) C. Antonsen Momarken Travbane 0 05/7 - 03 / 12 2160 34,2 g 564
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl P. Arvesen Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 13 2120 33,7 1636
4 2018: -8 -0 -0 -2 -1 -14 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 1 Plass 257 500
9 år BORKET H v.Tangen Scott V. Hop Jarlsberg Travbane 6 01/7 - 01 / 10 1609 28,4a 326
e. Lumine v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 6 22/6 - 05 / 15 2160 30,0 349
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland V. Hop Bjerke Travbane 4 02/6 - 04 / 10 1609 29,2ag 68
Karianne Hasselgård (A) V. Hop Jarlsberg Travbane P 08/5 - 20 / 10 2120 33,1 g P
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm G. Austevoll Momarken Travbane - 19/1 - 07 / 3 2140 dg ar 85
5 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 2 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten D. Dalen Biri Travbane - 13/12 - 01 / 10 2100 dg a 464
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Drammen Travbane 8 28/11 - 02 / 14 2160 35,0 178
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Drammen Travbane 4 15/11 - 03 / 8 2120 32,0 29
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 5 2100 31,4ag 196
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 03/6 - 08 / 4 2140 29,6 261
6 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -37 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 3 Plass 234 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder A. Tønnesen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 5 1609 32,4ag 93
e. Aas Besta v. Spang Best A. Tønnesen Bjerke Travbane 4 22/12 - 03 / 6 2100 33,9ag 28
Jan-Arne Raab /Greåker A. Akselsen Drammen Travbane 6 07/12 - 02 / 4 1700 30,5ag 99
Ole Johan Østre (T) Jan-Arne Raab (T) A. Tønnesen Bjerke Travbane 3 26/11 - 01 / 3 1609 29,6a 109
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 2 12/11 - 08 / 5 2100 30,4a 131
7 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 4 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven M. Andersson Arvika 0 08/7 - 01 / 8 2100 32,1 g 25
e. Maurstad Mi v. Spang Best K. Kvasnes Arvika 1 26/6 - 05 / 7 2100 29,2 67
Kristin Wattum Haugen /Slitu K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 09/6 - 01 / 2 2100 30,2a 38
Kristine Kvasnes (S) Kristin Wattum Haugen (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 12/5 - 02 / 2 2100 32,4a 87
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 4 02/5 - 03 / 3 2100 32,8 g 70
8 2017: -9 -1 -2 -1 -4 -52 000 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -16 951
Troll Kaksen 5 Plass 145 513
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 29/6 - 02 / 7 2640 32,1 73
e. Nordlands Gyda v. Rappfot J. Mjølnerød Romme 0 03/6 - 08 / 2 2140 29,2 g 145
Stall Kaksen J. Mjølnerød Färjestad 4 16/5 - 05 / 8 2180 28,4 52
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Färjestad 5 26/10 - 03 / 5 2140 33,5 g 13
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Gävle 1 20/10 - 10 / 3 2140 31,3 16
9 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -1 -2 -3 -133 400
Kolnes Siv 6 Plass 157 342
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Weberg Romme 5 03/6 - 05 / 3 2140 30,1 52
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten S. Weberg Färjestad 3 16/5 - 05 / 9 2180 28,3 139
Sven Olav Weberg /Skiptvet S. Weberg Momarken Travbane 3 03/5 - 02 / 3 2160 30,0 g 56
Sven Olav Weberg (T) S. Weberg Bjerke Travbane 1 06/4 - 05 / 7 2140 32,5 40
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Bjerke Travbane 7 23/3 - 05 / 6 2140 31,6 g 153
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -12 000
Høiby Kåre 7 Plass 96 000
8 år SVART V v.Høiby Lyn D. Dalen Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 15 2120 34,8 g 584
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten G. Austevoll Momarken Travbane 7 12/7 - 04 / 4 2140 31,5 189
Kjetil Wassberg-Tiril Myksvoll D. Dalen Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 7 2100 33,4 434
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 12 2120 32,8 g 190
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/4 - 09 / 8 2160 30,2 573
11 2018: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 8 Plass 190 926
8 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/7 - 08 / 1 2140 28,9 153
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Momarken Travbane 2 12/7 - 03 / 13 1660 29,1 615
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Årjäng 2 07/7 - 03 / 8 2140 30,6 854
Ingolf Herbjørnrød (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 04 / 3 2100 34,5 g 104
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 04 / 7 2100 33,8ag 223
12 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 9 Plass 146 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 27/7 - 03 / 5 2100 31,0a 21
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 06 / 2 2100 31,1 35
Synøve Tvedt Andersen /Skien E. Bergløf Årjäng 2 24/6 - 07 / 3 2140 31,2 20
Åsbjørn Tengsareid (T) Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/6 - 02 / 3 2100 dg a 19
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 04 / 5 2100 30,6 59
13 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 10 Plass 131 384
8 år BRUN V v.Tangen Scott T. Wassberg Bergen Travpark 7 26/7 - 02 / 3 1600 30,1a 320
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen K. Bjørnerød Årjäng 5 17/7 - 03 / 1 2640 31,6a 851
Carina Simonsen-Ronny Simonsen K. Bjørnerød Åmål 0 30/6 - 01 / 1 2080 33,2 g 90
Kristian Bjørnerød (T) Carina Simonsen K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 07/6 - 03 / 7 2160 32,8 g 273
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 0 14/5 - 01 / 5 2120 30,8 373
14 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -2 -3 -43 000
Tingel Spretten 11 Plass 136 000
11 år SVART H v.Bokli Eld N. Holm Momarken Travbane 3 14/6 - 04 / 14 2160 28,4 63
e. Tingel Blesa v. Kos Knekten N. Holm Bjerke Travbane 1 25/5 - 04 / 9 2100 28,5a 59
Nils Olav Holm-Geir Back N. Holm Bjerke Travbane 1 12/5 - 02 / 8 2100 31,8a 30
Nils Olav Holm (A) Geir Back N. Holm Momarken Travbane 3 10/5 - 05 / 7 2660 31,9 95
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Klosterskogen Travbane 7 17/4 - 04 / 8 1700 32,4ag 82
15 2016: -12 -0 -0 -0 -4 -13 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Beritson 12 Plass 80 000
9 år BRUN V v.Bokli Eld E. Jensen Biri Travbane 0 24/7 - 03 / 1 2100 33,6 g 289
e. Møya v. Pajaprins S. Gulbrandsen Leangen Travbane - 11/7 - 07 / 3 1640 dg 116
Cristian Pacheco /Skarnes S. Gulbrandsen Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 08 / 3 2100 32,3 g 314
Øyvind Ruttenborg (T) S. Gulbrandsen Bjerke Travbane 4 01/6 - 03 / 2 2140 30,7 669
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 8 2100 31,6 961