<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Kaldblods 1900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr.
For 3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -1 -1 -0 -0 -32 000 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -57 501
Solkongen 1 Plass 205 612
5 år SVART V v.Alm Viktor J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 15/6 - 01 / 6 2100 34,8 g 18
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane P 31/5 - 20 / 2 2160 35,1 P
Terje Haglund /Mysen J. Mjølnerød Momarken Travbane 08/9 - 24 / 6 2160 48,3 B
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 15/8 - 20 / 7 2160 50,6 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
2 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -19 000
Nesfaksen 2 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen G. Gudmestad Forus Travbane 0 24/5 - 08 / 11 2080 35,7 g 350
e. Neslykka v. Krembest Å. Tengsareid Forus Travbane 0 06/5 - 05 / 2 2040 36,4 g 112
Frode Mjølnerød /Halden G. Gudmestad Forus Travbane - 26/4 - 08 / 6 2060 dg 594
Knut Arne Ødegaard (T) G. Gudmestad Forus Travbane 0 19/4 - 08 / 6 2060 36,2 g 60
blå m/rød bunn. E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 10/4 - 07 / 11 2160 br g 43
3 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 3 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Momarken Travbane 7 12/7 - 03 / 1 1640 32,4 g 577
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Momarken Travbane 8 08/12 - 08 / 4 2140 37,0 g 226
Trond Solskau /Rolvsøy O. Kjenner Momarken Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2160 36,5 241
Ole Johan Østre (T) Trond Solskau O. Kjenner Bjerke Travbane 6 11/11 - 09 / 1 2140 36,5 g 620
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Momarken Travbane 4 27/10 - 08 / 2 2140 36,2 g 24
4 2016: -11 -0 -0 -1 -7 -19 044 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Guldfaksa 4 Plass 19 044
7 år RØD HP v.Frisli To Jo K. Frick Romme 0 29/7 - 12 / 11 1660 37,1 g 36
e. Erle v. Perle Troll O. Sagholen Drammen Travbane 5 12/7 - 03 / 5 2100 34,2 391
Helge Ludvigsen-Rolf M. Ludvigsen O. Sagholen Kongsvinger Travbane 8 06/7 - 09 / 6 1600 33,2 g 227
Hans Chr. Holm (T) Helge J. Ludvigsen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/6 - 03 / 13 2160 35,7 g 340
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 08 / 5 2100 33,1 172
5 2016: -7 -0 -3 -1 -2 -35 889 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -5 450
Finnskog Prada 5 Plass 41 339
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 6 2100 34,5a 182
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Kongsvinger Travbane 4 06/7 - 09 / 9 1620 31,2 g 197
Stall Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 3 21/6 - 07 / 4 2140 34,6 224
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Magnor Travbane 4 01/5 - 01 / 9 2020 37,2 g 206
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 0 30/11 - 11 / 4 2140 36,7 g 269
6 2018: -9 -1 -3 -3 -2 -81 736 2017: -7 -0 -1 -2 -2 -42 121
Battimo 1 Plass 221 855
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 21/6 - 07 / 10 2160 34,2 23
e. Modena v. Moe Odin O. Kjenner Åmål 1 27/5 - 01 / 1 2080 35,3 131
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane P 15/4 - 20 / 14 2120 40,1 g P
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Momarken Travbane 25/8 - 23 / 7 2160 54,1 B
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Momarken Travbane 21/7 - 22 / 8 2160 50,9 g B
7 2016: -11 -1 -1 -1 -1 -26 111 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vertigo Stjernen 2 Plass 34 611
7 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Mathisen Biri Travbane P 24/7 - 20 / 3 2120 35,8 P
e. Bottem Støva v. Elding K. Mathisen Kongsvinger Travbane - 06/7 - 09 / 10 1620 dg 93
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Biri Travbane - 16/6 - 07 / 14 2120 dg 218
Kim Mathisen (T) Siv Beate Pedersen K. Mathisen Biri Travbane - 03/6 - 07 / 11 2120 dg 32
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 13 2160 32,3 251
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Skogli Polly 3 Plass 33 923
5 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane - 02/5 - 05 / 10 2120 dg 137
e. Skogli Jenta v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 24/4 - 03 / 7 2100 34,4 183
Team Fort I Svingene O. Kjenner Drammen Travbane 7 22/3 - 02 / 6 2100 35,4 361
Cato Antonsen (T) Diana L. Olsson (B) O. Østre Momarken Travbane 8 17/11 - 07 / 3 2140 43,2 g 292
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Østre Drammen Travbane 3 31/10 - 09 / 1 2100 34,8 266
9 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 4 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 03 / 11 2120 br g 474
e. Engset Pila v. Pilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 9 2100 33,9a 96
Stall 76-2 G. Austevoll Biri Travbane 3 16/6 - 07 / 2 2100 33,0 123
Gunnar Austevoll (T) Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 12 2120 br g 98
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 28/4 - 08 / 2 2100 33,8 119
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lilje Sylfiden 5 Plass 34 000
7 år MØRKBR H v.Trø Faks N. Holm Momarken Travbane 3 14/6 - 03 / 14 2160 32,4 g 121
e. Lilje Mina v. Ilmin N. Holm Drammen Travbane 2 26/4 - 02 / 12 2100 32,8 707
Nils Olav Holm-Ivar Bekkevold N. Holm Momarken Travbane - 05/4 - 01 / 2 2140 dg 78
Nils Olav Holm (A) N. Holm Klosterskogen Travbane 5 03/3 - 08 / 8 2120 39,6 227
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Momarken Travbane - 22/12 - 07 / 8 2140 dg 163