<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
DNTs 5-ÅRINGSLØP
DNTS 5-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr.
For alle 5-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-3-1 Plass : 7-3-1

1 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 2900 1 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 09 / 14 2120 27,1 64
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 20/6 - 04 / 14 2120 28,9 28
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 8 2100 29,6 154
G. Flåten Pål Kristiansen (A) P. Kristiansen Jarlsberg Travbane P 15/4 - 20 / 9 2120 35,2 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 24/3 - 06 / 4 1600 27,7ag 31
2 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 2920 1 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 4 21/7 - 03 / 3 2100 26,2 628
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 9 1609 25,6a 267
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 3 23/6 - 04 / 11 1600 26,1a 75
H. Steine H. Steine Forus Travbane 0 18/6 - 05 / 8 2060 27,4 406
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 0 04/6 - 08 / 7 2120 27,0 224
3 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 491 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -49 000
Spik 2 Plass 665 491
7 år BRUN H v.Spikeld K. Djøseland Bergen Travpark 1 21/7 - 03 / 2 2100 25,9 59
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 12 2120 26,9 g 104
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Sørlandets Travpark 3 26/6 - 07 / 10 2160 26,3 21
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 5 18/6 - 05 / 5 2060 27,3 rg 38
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 19/4 - 03 / 4 2060 26,3 r 18
4 2016: -2 -0 -1 -0 -0 -15 333 2015: -15 -4 -4 -1 -2 -403 238
Järvsö Tore* (S) 2940 1 Plass 561 679
5 år M.BRUN H v.Horgen Tore U. Ohlsson Solänget 2 31/7 - 06 / 4 2670 26,8 20
e. Tumlan* (S) v. Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs P 09/7 - 16 / 8 2160 25,5 P
Sverige J. Persson Rättvik - 01/4 - 01 / 8 2660 dg g 13
J. Persson J. Persson Bergsåker - 25/9 - 08 / 9 2720 dg g 102
blå med gult kryss. J. Persson Bjerke Travbane - 13/9 - 10 / 4 2600 dg a 153
5 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2960 1 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld G. Gundersen Rättvik 4 25/7 - 08 / 6 2200 23,7 g 35
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Årjäng 1 16/7 - 07 / 15 2180 23,9 17
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Hagmyren 3 05/7 - 07 / 2 2140 23,8 55
G. Gundersen Ronnie Hansen G. Gundersen Åmål 1 22/6 - 05 / 10 2520 25,0 17
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Romme - 03/6 - 10 / 5 2140 dg 81
6 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 2 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Hagmyren 0 05/7 - 07 / 4 2140 24,1 313
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Forus Travbane 1 18/6 - 10 / 4 2040 24,9 100
Tor Birger Krageboen /Tveit O. Østre Romme 4 03/6 - 10 / 2 2140 27,7 g 272
V. Hop Monica Sønstegård (B) V. Hop Bjerke Travbane 2 25/5 - 07 / 9 2100 24,6a 239
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 11/5 - 06 / 1 2140 25,0 99
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -15 162 2018: -18 -1 -5 -3 -7 -444 698
Smedheim Solan 3 Plass 3 336 494
8 år BORKET H v.Bork Odin U. Ohlsson Rättvik 3 25/7 - 08 / 7 2200 23,0 19
e. Lila v. Bokli Balder J. Mjølnerød Hagmyren 1 05/7 - 07 / 5 2140 23,7 g 31
Eirik Djuve /Sola J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 28/6 - 04 / 5 2140 24,0 14
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 11 1609 21,6ag 1085
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme - 03/6 - 10 / 6 2140 dg 17
8 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 4 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Momarken Travbane 0 06/8 - 09 / 11 2140 25,5a 592
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Biri Travbane 3 30/7 - 10 / 13 1620 23,8 71
Stall Prosecco O. Sagholen Kongsvinger Travbane 4 06/7 - 08 / 14 1620 23,7 66
O. Sagholen J. Mjølnerød Hagmyren 4 24/6 - 07 / 5 2200 24,5 43
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 1 15/6 - 08 / 15 2120 26,0 114