<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:32 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -2 -0 -4 -3 -100 500 2017: -12 -2 -2 -0 -5 -129 000
Mr. Picasso 2140 1 Plass 276 500
5 år BRUN V v.Revenue* (S)
e. Goldie Match v. Armbro Plush (CA)
Bjørn Andresen /Brumunddal
M. Gundersen Bjørn Andresen
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
2 2018: -13 -3 -0 -1 -4 -67 000 2017: -6 -3 -1 -0 -0 -50 000
Titanio (IT) 2 Plass 156 236
6 år RØD V v.Daguet Rapide* (IT) H. Tvedt Biri Travbane - 16/6 - 08 / 9 2100 g0 ag 130
e. Leopardia (IT) v. Muscles Yankee* (US) J. Leeuw Wolvega 1 29/1 - 07 / 1 2100 17,4a 11
Stall Titanio J. Leeuw Wolvega - 22/1 - 01 / 1 2100 dv a 32
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) T. Panschow Bahrenfeld - 10/1 - 01 / 1 2200 dg a 20
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek A. Bakker Gelsenkirchen - 20/12 - 08 / 1 2000 dg a 23
3 2018: -9 -0 -0 -3 -2 -18 000 2017: -12 -1 -0 -1 -3 -23 000
Nearmiss 3 Plass 79 862
5 år BRUN V v.Mythical Lindy (US) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 25/11 - 20 / 8 1660 31,9 B
e. Sunday Silence v. Stanley Kosmos (US) K. Bjørnerød Momarken Travbane 17/11 - 22 / 1 2140 33,8 N
Viking Racing K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 15/9 - 25 / 3 1700 34,5 g B
K. Bjørnerød
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
4 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -194 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 2160 1 Plass 604 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 30/5 - 22 / 2 2100 51,2 g B
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Biri Travbane 23/5 - 22 / 2 2100 54,3 B
Team Øst/Vest
Å. Tengsareid Heidi Moen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -11 000
Lier Lykka 2 Plass 13 000
6 år MØRKBR HP v.Wiking Blesen B. Refsdal Klosterskogen Travbane 30/9 - 22 / 6 1720 57,8 B
e. Lier Dokka v. Elding B. Refsdal Jarlsberg Travbane 13/9 - 24 / 13 2140 53,4 B
Kristine Sørensen-Enok Antonsen
D. Dalen Ingveig T. Faraasengen
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
6 2017: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2016: -3 -0 -0 -2 -1 -10 500
Tekno Lykka 3 Plass 22 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 08 / 1 2100 dist 609
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) F. Hansen Jarlsberg Travbane - 13/3 - 08 / 10 2100 dg 532
Kristian Hembre /Lier F. Hansen Jarlsberg Travbane 6 06/2 - 09 / 4 2100 38,8 431
E. Høitomt Heidi Moen (T) F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 08 / 4 2100 dist g 649
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Hansen Drammen Travbane P 19/1 - 20 / 1 2100 39,7 P
7 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -7 500
Solli Jervina 4 Plass 13 500
6 år BRUN HP v.Åsajerven T. Hagmann Jarlsberg Travbane 09/8 - 21 / 8 2120 57,9 B
e. Solli Vinna v. Lauvin T. Hagmann Bjerke Travbane 24/7 - 21 / 3 1640 03,2 g B
Inger Therese Nicolaysen-Tom-Erik Arnesen
A. Valstad Inger Therese Nicolaysen
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek
8 2017: -18 -3 -2 -2 -4 -109 396 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -45 000
Eos Marinka 5 Plass 302 529
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) E. Nedrelid Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 7 2100 dg a 1172
e. Atom Lilja v. Åsrapp E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/4 - 01 / 11 2100 32,1ag 204
Martine O. Sørvik /Skotselv D. Aarum Färjestad 6 23/3 - 07 / 1 2640 30,3 g 467
M. Sørvik T. Solberg Drammen Travbane - 17/3 - 04 / 7 1700 dg a 197
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek H. Bye Bjerke Travbane 5 28/2 - 02 / 7 2140 30,9 669