Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 90.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-8 Plass : 9-10-8

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Chip 2100 1 Plass 90 500
8 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 14/7 - 01 / 5 1609 17,5a 151
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US) V. Hop Drammen Travbane 6 21/6 - 01 / 10 2100 19,7ag 203
Tore Nyhuus-Inger Nyhuus V. Hop Bjerke Travbane 5 03/5 - 01 / 12 1609 18,2a 100
V. Hop Robert S. Fossen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/4 - 01 / 11 1609 17,0a 206
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 05/4 - 07 / 6 1640 17,1ag 255
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 519
C.C. Lucky 2 Plass 161 220
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) K. Brenden Drammen Travbane 4 19/7 - 05 / 7 2100 17,4a 68
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) K. Brenden Drammen Travbane 3 07/7 - 01 / 3 1700 15,2a 146
Odd Brenden /Magnor K. Brenden Arvika 0 17/6 - 06 / 8 2100 17,1a 262
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 3 02/6 - 02 / 3 1609 14,8a 205
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Lindesberg 0 22/5 - 08 / 10 2140 16,2ag 1147
3 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -7 382
No Limitation* (S) 3 Plass 85 725
8 år BRUN V v.Smasher* (US) P. Thuresson Arvika 7 19/7 - 05 / 11 2100 17,4a 711
e. Porta Cath* (S) v. On Guard* (S) P. Thuresson Momarken Travbane 0 03/1 - 03 / 4 2140 19,0a 635
Sverige P. Thuresson Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 1 2100 18,0a 702
P. Thuresson P. Thuresson Bjerke Travbane 6 10/12 - 01 / 9 2100 18,5a 270
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 0 30/11 - 01 / 4 2140 18,6a 1608
4 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -4 606 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -7 000
Stein Bonanza 4 Plass 89 606
9 år RØD V v.Steinlager (S) C. Tuverud Bjerke Travbane 0 21/4 - 01 / 1 1609 17,6a 450
e. Loulou Bonanza v. Ideal Du Gazeau (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/12 - 04 / 1 1609 16,9a 182
Gro Bråten /Årnes M. Gundersen Momarken Travbane 4 15/12 - 03 / 5 1640 nc a 117
R. Kruse Gro Bråten C. Tuverud Bjerke Travbane 0 10/12 - 01 / 6 2100 19,6a 250
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl C. Tuverud Bjerke Travbane 4 24/11 - 01 / 6 1609 18,6a 265
5 2016: -12 -1 -1 -2 -2 -31 000 2015: -15 -1 -2 -4 -6 -59 000
Airstrike One 5 Plass 90 000
5 år BRUN V v.Pine Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/7 - 02 / 3 2140 18,1 g 26
e. Ms. Striking (US) v. Striking Sahbra* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 14/7 - 01 / 9 1609 17,2a 129
Team Airstrike One K. Malmin Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 8 2100 br ag 63
K. Malmin Trond Anderssen (T) V. Hop Biri Travbane 0 03/6 - 02 / 5 2100 16,3a 358
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Biri Travbane 0 27/5 - 03 / 11 1609 17,6ag 81
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -0 -0 -1 -5 -19 500
Piero 6 Plass 93 500
9 år BRUN H v.Giant Chill* (US) N. Holm Momarken Travbane 4 07/6 - 04 / 6 2140 17,4 74
e. Lady Lux v. Armbro Kissed* (CA) N. Holm Momarken Travbane 0 10/5 - 04 / 6 2140 17,3a 128
Kristin Moen /Halden N. Holm Bjerke Travbane - 03/5 - 01 / 10 1609 dg a 171
N. Holm Marianne Holm N. Holm Drammen Travbane 4 26/4 - 04 / 1 2100 17,9a 285
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 06 / 7 2100 18,4a 731
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -0 -1 -1 -39 000
Robben 7 Plass 130 500
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 5 27/7 - 02 / 10 2140 19,0 253
e. Sugar Elegance v. Sugarcane Hanover* (US) T. Lindbak Drammen Travbane 0 07/7 - 01 / 8 1700 16,5a 423
Arne Lindbak-Trond Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane - 23/6 - 04 / 9 1609 dg a 428
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 03/6 - 02 / 9 2100 16,9a 344
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 6 27/5 - 03 / 1 1609 15,8a 81
8 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 000 2018: -15 -0 -3 -1 -6 -50 000
Exit River (S) 8 Plass 202 308
7 år FUKS V v.Gift Kronos* (IT) M. Gundersen Biri Travbane 6 30/7 - 03 / 11 2100 16,9a 220
e. Frantic Face (S) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 10/7 - 02 / 1 1609 13,2a 312
Fredrik Vaaler /Mysen M. Gundersen Årjäng 4 07/7 - 01 / 9 2140 15,8a 302
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Biri Travbane 0 16/6 - 04 / 9 1609 19,2ag 152
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 01/6 - 04 / 1 2600 16,9a 315
9 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 606 2016: -14 -3 -0 -1 -4 -41 924
Mias Komet* (S) 9 Plass 114 700
10 år BRUN V v.Good As Gold* (S) B. Albinsson Momarken Travbane 0 12/7 - 05 / 10 1640 15,7a 113
e. Mia Conti Girl (S) v. Continental Spirit* (US) B. Albinsson Arvika 0 26/6 - 03 / 9 2100 18,3a 68
Sverige B. Albinsson Axevalla 3 17/5 - 04 / 2 2140 15,5a 72
B. Albinsson Folke Pettersson B. Albinsson Axevalla 6 10/5 - 08 / 7 2140 15,5 566
grå med blå vinkel B. Albinsson Åby 6 14/4 - 04 / 10 2140 16,1 521
10 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -4 -2 -0 -1 -95 000
Blue Secret 10 Plass 167 000
7 år BRUN HP v.Celebrity Secret (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 28/6 - 04 / 4 2100 br ag 26
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 03 / 7 2100 16,6ag 875
Anne Grete Engen /Gressvik K. Kvasnes Drammen Travbane 0 02/5 - 06 / 5 2100 18,2a 252
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane P 14/7 - 20 / 1 2140 20,1 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 03 / 5 1700 br 59
11 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -7 000 2017: -21 -0 -2 -4 -8 -60 000
Solid Neo (S) 11 Plass 172 500
8 år BRUN V v.Diamond Way (DE) K. Malmin Bjerke Travbane 0 30/6 - 05 / 10 2100 20,8a 292
e. Marita Neo (S) v. Supergill* (US) V. Drolsum Momarken Travbane - 03/5 - 03 / 6 2140 dg a 331
Aasmund Drolsum-Vemund Madsen Drolsum V. Drolsum Bjerke Travbane 2 21/4 - 01 / 5 1609 16,2a 562
V. Drolsum V. Drolsum Drammen Travbane 0 28/11 - 01 / 7 2100 21,7a 411
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter H. Tvedt Momarken Travbane 6 27/10 - 03 / 8 2140 17,0a 684