<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-3-5 Plass : 1-3-5

1 2018: -7 -5 -0 -1 -1 -164 560 2017: -15 -0 -1 -2 -5 -58 000
Valle Mattis 1609 1 Plass 690 060
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Biri Travbane 6 02/7 - 09 / 11 2100 27,0a 48
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 2 21/6 - 02 / 1 2140 24,5a 22
Gina-Marie Nybakke /Åmot K. Johansen Bjerke Travbane 1 08/6 - 07 / 2 1609 24,1a 18
G. Austevoll Brynjulf Bjørge K. Johansen Bjerke Travbane 1 25/5 - 02 / 7 2160 25,7 67
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 13/5 - 04 / 9 2100 26,5a 159
2 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -1 -0 -0 -5 -71 000
Jørnstu Vilja 2 Plass 436 500
9 år BRUN HP v.Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 0 21/6 - 02 / 5 2140 26,4ag 390
e. Jørnstu Trolli v. Mjølner Troll L. Kolle Bjerke Travbane 4 08/6 - 07 / 1 1609 24,6a 511
Ragnar Børresen /Brumunddal A. Stensen Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 11 2160 28,4 g 571
E. Høitomt Ragnar Børresen E. Høitomt Biri Travbane - 08/4 - 04 / 1 1609 dg a 69
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 18/3 - 01 / 3 1609 26,8a 31
3 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 3 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin K. Malmin Biri Travbane 5 24/7 - 06 / 11 2100 27,0a 247
e. Svart Perla v. Alm Svarten K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 01 / 1 1609 23,9a 137
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen K. Malmin Bjerke Travbane 0 22/6 - 04 / 3 2140 27,7 349
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/6 - 07 / 11 1609 25,5a 569
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 01/6 - 05 / 6 1609 24,5a 498
4 2017: -10 -2 -0 -2 -1 -69 000 2016: -10 -0 -1 -0 -3 -21 000
Elegant 4 Plass 524 000
10 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 4 27/7 - 06 / 7 2100 26,0a 211
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 02 / 1 1609 24,3a 118
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 13/4 - 02 / 9 2100 30,0ag 233
E. Gravdal Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 07/11 - 08 / 5 1609 dg a 24
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 0 31/10 - 06 / 5 2100 32,0 g 23
5 2016: -21 -0 -1 -4 -7 -81 500 2015: -22 -0 -3 -1 -7 -48 500
Skjegge Vilje 5 Plass 426 490
13 år MØRKBR HP v.Rigel Jo A. Christensen Sørlandets Travpark 0 23/7 - 03 / 2 2140 27,5a 197
e. Skjegge Lill v. Elding A. Christensen Bjerke Travbane 0 13/7 - 08 / 9 2100 28,0a 1089
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Sørlandets Travpark 7 19/6 - 05 / 1 2140 26,4 745
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 5 29/4 - 05 / 10 2100 27,0a 450
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 4 2100 26,8a 442
6 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 6 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 01 / 1 2100 27,4a 182
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Momarken Travbane 5 05/7 - 01 / 5 1640 26,5a 157
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Drammen Travbane 3 28/6 - 01 / 5 1700 27,5a 113
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 02/6 - 01 / 4 2100 26,0a 443
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl M. Finsand Sørlandets Travpark 0 15/5 - 09 / 8 2200 29,4 128
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -4 -2 -4 -8 -156 500
Eigelands Jokeren 7 Plass 641 032
8 år MØRKBR H v.Lome Kongen L. Kolle Sørlandets Travpark 3 23/7 - 03 / 9 2140 26,4a 40
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 4 03/7 - 04 / 8 2180 26,9 147
Jorunn Svensson-Tom Svensson L. Kolle Sørlandets Travpark 4 19/6 - 05 / 2 2140 26,2 g 141
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Momarken Travbane 3 31/5 - 03 / 4 2160 27,9 75
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 02 / 8 1609 25,5a 354
8 2018: -9 -0 -1 -2 -3 -26 000 2017: -14 -0 -1 -0 -2 -18 500
Bottem Viktor 8 Plass 505 970
11 år SVART H v.Alm Viktor A. Sjoner Oviken 1 26/7 - 02 / 4 2100 29,2a 41
e. Bottem Støva v. Elding A. Stensen Leangen Travbane 2 25/6 - 06 / 13 2160 25,0 321
Martin Kjøren-Asbjørn Murvold A. Sjoner Leangen Travbane 2 13/6 - 07 / 10 1660 24,8 106
A. Stensen Arve Sjoner (T) A. Sjoner Bjerke Travbane 2 08/6 - 07 / 4 1609 24,4a 126
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 01/6 - 05 / 5 1609 24,9ag 75
9 2018: -5 -1 -1 -1 -1 -62 384 2017: -14 -1 -3 -1 -7 -78 500
M.H. Fantomet 9 Plass 443 475
7 år BRUN V v.Sterk Odd C. Hande Biri Travbane 0 24/7 - 06 / 2 2100 27,5ag 127
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 01 / 4 1609 23,9ag 145
Stall M.H. Fantomet E. Høitomt Leangen Travbane 0 25/6 - 06 / 5 2140 29,3 114
M. Sørvik E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/6 - 07 / 12 1609 25,7a 62
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 01/6 - 05 / 3 1609 24,3a 22
10 2017: -19 -0 -1 -2 -5 -55 000 2016: -17 -0 -2 -1 -10 -62 264
Viking Faks 10 Plass 469 705
8 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 24/7 - 06 / 3 2100 26,9a 221
e. Spik Løva* v. Spikeld S. Gulbrandsen Arvika 5 08/7 - 05 / 6 2500 29,1 153
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg D. Dalen Arvika 2 26/6 - 08 / 8 2120 27,6 105
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 27/5 - 07 / 6 2100 26,0ag 415
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame S. Gulbrandsen Biri Travbane 4 20/5 - 02 / 6 2140 29,3 g 154
11 2017: -14 -1 -1 -2 -6 -91 106 2016: -15 -2 -2 -0 -3 -91 843
Loke Faks* 11 Plass 606 949
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/7 - 03 / 6 2140 27,3a 602
e. Uni Pia v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/4 - 04 / 9 1609 27,1a 1229
Sverige S. Løvvold Klosterskogen Travbane P 17/4 - 20 / 1 2100 39,8 P
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 01 / 7 2120 br g 45
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Biri Travbane 0 20/11 - 02 / 4 1609 26,3a 122