<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES HOPPELØP
BJERKE TRAVBANE DAMEGRUPPES HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 38.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-10 Plass : 5-4-10

1 2018: -18 -0 -3 -0 -8 -74 500 2017: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000
Lygna Lotte 2140 1 Plass 189 054
5 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/7 - 02 / 8 2100 31,8a 16
e. Lygna Larsi v. Elding G. Gundersen Kongsvinger Travbane 3 06/7 - 09 / 7 1620 31,1 g 28
Stall Lygnasæter G. Gundersen Årjäng 1 05/6 - 02 / 6 2140 33,5 21
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Biri Travbane P 22/4 - 20 / 7 2100 35,5 P
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Holtung Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 9 1680 47,3 g B
2 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 2 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 4 2600 33,4 465
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 12 2100 33,6a 238
Kari Wedum Olsen /Åsvang E. Høitomt Biri Travbane 0 18/3 - 04 / 2 2100 36,2 g 201
B. Steinseth J. Øveraasen Biri Travbane P 26/2 - 21 / 3 2120 38,6 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj O. Østre Biri Travbane - 15/1 - 06 / 12 2120 dg 306
3 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 3 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 4 2100 35,5arg 132
e. Mille v. Spang Best V. Hop Jarlsberg Travbane 8 01/7 - 04 / 10 2120 33,8 143
Rune Wilberg-Trine Wilberg V. Hop Jarlsberg Travbane 7 08/5 - 09 / 15 2120 32,1 201
V. Hop Monica Sønstegård (B) O. Mikkelborg Årjäng 6 24/4 - 08 / 4 2160 34,3 g 151
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 12 2100 37,8 g 50
4 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 4 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 03 / 3 2100 31,3 47
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 2 05/6 - 07 / 3 2140 31,7 20
Team Tekno Lotta G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 08 / 8 2100 32,1 25
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 01 / 8 2120 31,8 51
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 2 04/4 - 01 / 7 2100 36,3 82
5 2018: -19 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 5 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Biri Travbane 4 17/7 - 04 / 1 2100 32,5a 93
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Momarken Travbane - 05/7 - 03 / 6 2160 dg 55
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 9 2160 31,3 62
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 24/5 - 02 / 2 2100 32,0a 48
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 19/4 - 03 / 7 2140 31,2a 742
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Otta 2160 1 Plass 62 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Solberg Bjerke Travbane - 13/7 - 02 / 1 2140 dg 80
e. Torpa Hege v. Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/5 - 09 / 1 2140 31,0 33
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark P. Holtung Drammen Travbane 2 02/5 - 05 / 4 2100 31,8 34
H. Holm Martine O. Sørvik (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 11/11 - 09 / 6 2140 dg 40
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Biri Travbane - 06/11 - 09 / 2 2100 dg 30
7 2018: -10 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 2 Plass 173 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 7 30/7 - 02 / 7 2120 30,5 g 197
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 6 2140 31,2 g 26
Stall Frønes D. Dalen Momarken Travbane 5 12/7 - 03 / 11 1660 30,4 g 112
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 01 / 4 2100 29,0 222
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 04 / 4 2140 29,9 50
8 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -13 000 2016: -16 -1 -0 -4 -3 -62 500
Skeie Borka 3 Plass 116 548
5 år SVART HP v.Bork Odin R. Fremstad Leangen Travbane 0 18/7 - 07 / 5 2140 31,1a 175
e. Gam Garbo v. Elding R. Fremstad Leangen Travbane 0 06/6 - 08 / 6 2160 34,4 g 179
Alf-Einar Jørgensen /Harstad M. Fremstad Leangen Travbane 0 09/5 - 04 / 3 2140 31,7 1183
M. Fremstad Ragnar Fremstad (A) R. Fremstad Leangen Travbane 6 18/4 - 08 / 5 1640 31,5a 577
grå m/rød/svart ermstr., reklame R. Fremstad Leangen Travbane 0 29/2 - 09 / 9 2140 34,6a 606
9 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -1 -1 -5 -43 552
Mollystjerna 4 Plass 68 552
7 år MELL.BR. HP v.Tangen Scott O. Østre Årjäng 1 25/7 - 03 / 4 2160 29,8 52
e. Vikan Brauta v. Braute O. Østre Momarken Travbane 3 05/7 - 03 / 3 2140 31,5 38
Trygve Raa /Rådal O. Østre Arvika 4 17/6 - 03 / 4 2100 32,5 g 64
O. Østre J. Landaas Bergen Travpark 7 28/5 - 03 / 9 2120 31,8 g 667
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Storetvedt Bergen Travpark 0 19/5 - 05 / 11 2140 32,6 79
10 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -114 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 5 Plass 492 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Drammen Travbane 3 07/12 - 04 / 10 2120 32,0 28
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 2 17/11 - 07 / 7 2160 33,0 47
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen O. Kjenner Drammen Travbane 1 31/10 - 09 / 2 2100 32,3 19
E. Høitomt Ida-Therese Skaane A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 03/10 - 08 / 1 2100 33,5 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 18/9 - 01 / 8 2100 32,3 23
11 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 6 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Momarken Travbane 6 05/7 - 03 / 10 2160 32,4 118
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 26/6 - 04 / 9 2160 31,3 320
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 08 / 15 2160 31,8 664
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 4 2100 32,7ag 629
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 15 2140 32,5 960
12 2018: -18 -0 -1 -4 -7 -47 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 7 Plass 158 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten K. Johansen Bjerke Travbane 4 27/7 - 03 / 4 2100 31,2a 301
e. Sør Svarta v. Pål Even K. Johansen Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 3 2600 34,2 618
Thomas Antonsen-Siri Kvebæk O. Mikkelborg Biri Travbane 6 17/7 - 04 / 10 2100 33,0a 406
K. Malmin Grim Amrud K. Malmin Momarken Travbane - 07/6 - 03 / 1 2140 dg 102
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl V. Hop Biri Travbane 0 08/4 - 08 / 14 2120 33,8 724
13 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Tina 8 Plass 80 767
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/7 - 03 / 2 2100 31,1a 205
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) K. Malmin Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 6 2100 34,0ag 292
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 26/6 - 04 / 6 2160 31,5 305
M. Høitomt Willy Salvesen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 2 2100 32,4 g 208
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Momarken Travbane 0 03/5 - 02 / 6 2160 31,5 870
14 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 9 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Sørlandets Travpark 5 23/7 - 06 / 4 2140 27,4 137
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten G. Austevoll Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 3 1660 dg 19
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland G. Austevoll Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 8 2160 dg 44
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/6 - 08 / 6 2120 28,0 g 95
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Bjerke Travbane 1 01/6 - 09 / 11 2160 30,6 55
15 2018: -15 -3 -2 -2 -6 -105 000 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 10 Plass 187 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 4 2140 36,8 131
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Drammen Travbane 2 28/6 - 03 / 14 2120 30,2 160
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 3 15/6 - 03 / 7 2100 30,7 169
A. Røren A. Røren Biri Travbane 2 03/6 - 07 / 14 2120 31,8 529
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Klosterskogen Travbane 7 26/5 - 04 / 10 2120 32,1 616