<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:31 V5-5
DD-2
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 125.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -2 -4 -4 -36 646
Livi Invest* (S) 1 Plass 83 633
7 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) K. Lindberg Arvika 4 19/7 - 05 / 6 2100 17,1a 51
e. Global Java (S) v. Supergill* (US) G. Austevoll Kongsvinger Travbane 6 06/7 - 03 / 7 1600 15,6a 730
Sverige K. Lindberg Årjäng 0 24/6 - 06 / 8 2140 16,3a 438
Gunnar Austevoll (T) Christoffer Gustavsson K. Lindberg Åmål 2 07/6 - 09 / 9 1680 16,0a 95
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 26/5 - 01 / 4 1609 14,6a 163
2 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -13 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 491
Sally Doc (S) 2 Plass 143 292
9 år BRUN HP v.Zerberus* (DE) M. Davidsen Arvika 2 19/7 - 03 / 4 2100 16,8a 492
e. Scarlets Crown (S) v. Lindy's Crown (US) M. Davidsen Arvika 6 08/7 - 10 / 9 2100 17,0a 760
Mikkel Davidsen /Eidsberg M. Davidsen Drammen Travbane 3 28/6 - 04 / 2 2100 17,7a 392
Mikkel Davidsen (A) M. Davidsen Bjerke Travbane 0 26/5 - 01 / 2 1609 17,1a 519
Turkis m/limegrønne hestesko&mansj,rek M. Davidsen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 02 / 8 1609 17,5a 425
3 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -24 -2 -2 -3 -9 -90 718
Beaks Tamara 3 Plass 222 375
8 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) T. Solberg Biri Travbane 0 24/7 - 02 / 7 1609 15,5a 574
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) G. Austevoll Momarken Travbane 4 12/7 - 05 / 11 1640 15,1a 280
Kjell Ingjer /Blaker K. Ødegaard Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 03 / 4 1600 15,7a 767
Knut Arne Ødegaard (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 05 / 6 1609 15,1a 274
blå m/rød bunn. E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/5 - 01 / 5 1609 17,3ag 73
4 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000 2018: -16 -1 -1 -0 -6 -42 564
Escaped (NL) 4 Plass 190 546
8 år MØRKBR HP v.Varenne* (IT) Å. Tengsareid Biri Travbane - 24/7 - 02 / 9 1609 dg a 477
e. Zecile Boko* (NL) v. Goetmals Wood* (FR) K. Johansen Momarken Travbane 0 28/6 - 02 / 6 2140 18,0a 52
Tom Forkerud /Skotterud K. Johansen Leangen Travbane 4 13/6 - 03 / 3 2140 17,3a 84
Eirik Høitomt (T) Tom Forkerud (T) K. Malmin Momarken Travbane 6 31/5 - 05 / 3 2140 17,1a 85
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Malmin Bjerke Travbane 6 13/4 - 08 / 9 2100 16,0a 339
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 843 2018: -15 -1 -1 -2 -6 -63 036
Walker Jade* (S) 5 Plass 271 059
8 år BRUN V v.Couch Doctor (US) P. Nilsen Årjäng - 16/7 - 03 / 3 2640 dg g 1014
e. Nimble Fax* (DK) v. Malabar Circle Ås* (S) P. Nilsen Kongsvinger Travbane 3 06/7 - 03 / 5 1600 15,3a 145
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 5 14/6 - 06 / 2 1640 14,8a 64
Per Ludvig Nilsen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 2 03/6 - 02 / 2 2100 15,4a 97
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Färjestad - 05/5 - 08 / 7 2140 br ag 356
6 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 6 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) O. Brenden Biri Travbane 0 24/7 - 02 / 10 1609 15,5a 794
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) O. Brenden Arvika 5 17/6 - 06 / 3 2100 15,8a 161
Leif Brenden-Odd Brenden O. Brenden Åmål 5 07/6 - 09 / 6 1680 16,3a 803
Kenneth Brenden (A) Leif Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 12/5 - 05 / 9 2100 17,1a 309
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Färjestad 6 25/4 - 11 / 14 2140 16,5a 1043
7 2016: -19 -1 -0 -2 -6 -43 000 2015: -24 -1 -2 -1 -10 -58 000
Lady Maltin 7 Plass 126 000
7 år MØRKBR HP v.Stand Strong* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 08/6 - 06 / 10 2100 17,5a 307
e. L'anza v. Thackeray* (S) H. Horpestad Drammen Travbane 0 29/5 - 05 / 11 2100 19,8a 335
Jarle Jørgensen /Ørje B. Duestad Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 03 / 9 2100 17,9a 76
Kristine Kvasnes (S) Jarle Jørgensen H. Horpestad Momarken Travbane 1 03/5 - 03 / 2 2140 16,1a 354
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 7 12/4 - 04 / 7 2100 18,5a 172
8 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 567 2016: -16 -0 -0 -0 -9 -21 376
Strong Summer* (S) 8 Plass 82 198
9 år BRUN V v.Tibbe Lavec* (S) R. Arnerløf Arvika 6 19/7 - 05 / 9 2100 17,4a 502
e. Kramer Nice (US) v. Super Bowl (US) P. Nilsen Årjäng 5 07/7 - 09 / 6 2160 18,3 g 343
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 6 21/6 - 01 / 9 2640 18,7a 358
Cato Antonsen (T) Linda Henriksson (A) P. Nilsen Momarken Travbane - 07/6 - 04 / 3 2140 dg 196
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 10/5 - 04 / 10 2140 17,5a 114
9 2016: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2015: -10 -0 -0 -1 -3 -13 926
Zippo (S) 9 Plass 108 797
7 år BRUN V v.Zerberus* (DE) G. Antonsen Momarken Travbane 5 12/7 - 05 / 6 1640 15,4a 151
e. Absolute Frost* v. Myles Hanover (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/6 - 01 / 8 2100 17,6a 641
Per Kristian Ranum-Natascha Ranum C. Antonsen Drammen Travbane 0 04/4 - 06 / 8 2500 19,7a 234
Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 3 23/3 - 09 / 11 2660 18,3 510
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Drammen Travbane 0 15/3 - 04 / 6 1700 20,0ag 252
10 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -23 -0 -2 -0 -7 -30 544
After Burner* (US) 10 Plass 125 331
8 år BRUN HP v.Kadabra* (US) G. Thonander Biri Travbane P 15/7 - 21 / 2 2100 23,0 P
e. Afterglow Hall (US) v. Conway Hall* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 0 12/7 - 05 / 3 1640 16,0a 110
Sverige O. Østre Årjäng 0 24/6 - 06 / 7 2140 17,5a 617
Ole Johan Østre (T) Dag Terje Kisen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 10/6 - 06 / 7 1609 15,4a 214
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 5 20/5 - 03 / 3 1609 16,4a 416