<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 65.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -2 -1 -3 -35 559 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -92 991
Jacobine Y. 1 Plass 370 550
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 14/7 - 01 / 7 1609 18,2ag 34
e. Keptsecret Diamant (DE) v. Extreme Dream* (FR) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 2 2140 17,7ag 38
Svein Ystehede /Halden P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 02/5 - 06 / 1 2100 20,1ag 40
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 13/4 - 09 / 1 2100 15,6a 116
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/4 - 07 / 9 1640 17,1ag 134
2 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -4 738 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -54 152
Hangre* (S) 2 Plass 175 379
8 år BRUN V v.Super Photo Kosmos* (US) P. Strømberg Årjäng 4 16/7 - 04 / 5 2140 15,7a 496
e. Livi Bisa (S) v. Yankee Mustang* (US) P. Strømberg Momarken Travbane 6 14/6 - 02 / 1 2140 16,6a 181
Sverige P. Strømberg Färjestad 4 30/5 - 11 / 3 2140 15,8a 391
Peter Strømberg (T) Søren E.P. Persson P. Strømberg Färjestad 0 05/5 - 06 / 7 2140 15,5a 704
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring P. Strømberg Årjäng 6 24/4 - 07 / 5 2140 17,7a 120
3 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Sheistheonly One 3 Plass 45 000
10 år BRUN HP v.Donerail* (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 0 05/7 - 04 / 6 2140 18,8a 724
e. Hey U. Guys (CA) v. Royal Troubador* (US) R. Kruse Momarken Travbane 0 07/6 - 04 / 2 2140 18,4 526
Tove Berger /Mysen K. Kvasnes Momarken Travbane P 10/5 - 20 / 1 2140 19,5 P
Kristine Kvasnes (S) Tove Berger R. Kruse Momarken Travbane 0 25/2 - 03 / 6 2160 19,8 958
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Tovengen Momarken Travbane 0 16/2 - 03 / 8 2140 20,4 732
4 2016: -22 -0 -0 -2 -11 -32 078 2015: -9 -0 -0 -0 -4 -9 500
Princess Rhythm 4 Plass 69 078
7 år BRUN HP v.Super News (US) K. Ødegaard Arvika 3 19/7 - 02 / 11 1700 16,7a 118
e. Santana Rhythm v. Santana Lobell* (US) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 02 / 10 1609 15,9a 1056
Stall Rolls K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 30/6 - 04 / 9 1609 20,4a 183
Knut Arne Ødegaard (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 09/6 - 04 / 6 2100 17,7a 94
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 26/5 - 04 / 10 2100 16,6a 474
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -2 000 2017: -20 -0 -3 -2 -8 -62 500
Annina Knows Best (S) 5 Plass 160 220
7 år BRUN HP v.From Above* (S) H. Holm Bjerke Travbane 2 21/7 - 01 / 7 2100 16,4a 311
e. Quantas Bint (S) v. Shogun Lobell* (US) K. Brenden Biri Travbane 0 20/5 - 04 / 8 2100 18,6a 685
Lill Tove Somby-Nils Egil Gaup L. Kolle Bjerke Travbane - 28/4 - 01 / 1 2100 dg a 368
Hans Chr. Holm (T) Stig Ingar Fossen (B) L. Kolle Drammen Travbane - 12/4 - 04 / 4 2100 dg a 175
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Brenden Momarken Travbane 6 28/3 - 01 / 12 2140 18,1a 596
6 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 6 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 0 21/7 - 01 / 5 2100 16,8a 403
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 0 14/7 - 01 / 1 1609 17,6a 316
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Årjäng 0 24/6 - 06 / 9 2140 17,3a 787
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 4 03/6 - 08 / 5 2120 17,4 257
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko G. Kylen Årjäng - 15/5 - 05 / 11 2140 dg a 334
7 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -4 089 2015: -12 -1 -0 -1 -4 -27 344
Linda Lovely* (S) 7 Plass 39 508
5 år SVARTBRUN HP v.Spotlite Lobell* (US) R. Arnerløf Arvika 8 19/7 - 02 / 2 1700 19,2a 189
e. Arnica (S) v. Super Arnie* (US) E. Wulcan Axevalla 6 11/6 - 04 / 9 2140 18,9a 258
Sverige P. Nilsson Axevalla 0 08/3 - 05 / 4 2140 22,0a 696
Cato Antonsen (T) Linda Henriksson (A) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 25/2 - 04 / 9 2100 21,1ag 289
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 22/12 - 02 / 5 2140 20,8a 156
8 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -24 -0 -2 -4 -12 -83 000
Beatrice Palema (S) 8 Plass 234 564
6 år BRUN HP v.Symphonic Hanover (US) E. Killingmo Arvika 2 19/7 - 02 / 9 1700 16,4a 34
e. Birgitta Palema* (S) v. Speedy Somolli (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 30/6 - 04 / 2 1609 19,4a 37
Stall Werktal E. Eriksen Bergen Travpark 0 12/5 - 05 / 6 2100 22,8 g 446
Erik Killingmo (T) E. Eriksen Forus Travbane 0 26/4 - 06 / 6 2040 18,4a 144
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. E. Eriksen Bergen Travpark 0 09/4 - 03 / 6 2100 17,8a 255
9 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -16 -1 -0 -0 -10 -45 000
Chardonnay W. 9 Plass 160 500
7 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 0 30/5 - 05 / 1 2140 17,7a 347
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) T. Steinshaug Leangen Travbane 6 16/5 - 10 / 9 2140 18,6a 371
Aino Matheson /Spydeberg T. Steinshaug Leangen Travbane 8 18/4 - 09 / 12 2160 20,1 383
Kai Johansen (T) Bjørn Rolf Torgersen E. Rennesvik Leangen Travbane 0 11/4 - 03 / 11 1640 17,8a 127
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. Å. Tengsareid Leangen Travbane 0 21/3 - 05 / 4 2140 22,9 g 138
10 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Speedy Amoure 10 Plass 59 000
8 år RØD HP v.Face Of Speed (S) D. Dalen Drammen Travbane 6 26/4 - 04 / 2 2100 18,1a 426
e. Thai Amour v. Alf Palema* (US) J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 06 / 3 2100 18,0a 596
Anita Steinsland /Haukeland D. Dalen Biri Travbane 0 11/3 - 02 / 1 1609 21,4ag 626
Dag-Sveinung Dalen (T) F. Hansen Drammen Travbane - 01/3 - 04 / 4 1700 dg a 349
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 0 30/6 - 05 / 3 2140 br ag 546
11 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -25 000 2016: -13 -0 -1 -3 -2 -26 500
Quite Oliver 11 Plass 79 500
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 6 28/7 - 01 / 7 1609 15,7a 94
e. Ousse (S) v. Gobernador* (FR) G. Austevoll Drammen Travbane 4 12/7 - 04 / 4 2100 18,6ag 27
Steinar Grøstad /Lierskogen G. Austevoll Momarken Travbane 2 05/7 - 04 / 10 2140 17,7a 23
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/6 - 01 / 9 2100 18,4ag 24
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/6 - 04 / 4 2100 16,1a 215
12 2016: -7 -0 -0 -1 -3 -12 544 2015: -8 -0 -0 -2 -4 -28 111
Fermicalva* (S) 12 Plass 71 015
5 år BRUN HP v.Conny Nobell (S) K. Lindberg Arvika 6 19/7 - 02 / 8 1700 17,9a 67
e. Ooh La La (US) v. Balanced Image (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/6 - 04 / 3 1609 20,7a 35
Sverige B. Goop Solvalla 8 26/8 - 13 / 3 2140 15,2a 233
Magnus Teien Gundersen (S) Therese Sinding S. Sele Åmål 5 16/8 - 09 / 11 2080 17,1a 58
marineblå m/hvit og rød søm + reklame B. Goop Årjäng 0 11/7 - 03 / 12 2140 15,8a 386