<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
FORMLØP
FORMLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 850.000 kr. Også for 3-15-årige, som har tjent maks 30.000 kr i de 10 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 1 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 0 22/7 - 07 / 9 2140 26,4a 103
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Forus Travbane - 05/7 - 05 / 2 1600 dg 76
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Bjerke Travbane 5 22/6 - 04 / 6 2160 26,6 46
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 5 3140 br g 621
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Bjerke Travbane 5 25/5 - 07 / 5 2100 25,0a 186
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tomdin Ø.K. 2 Plass 826 500
11 år SVART H v.Moe Odin B. Lea Sørlandets Travpark 5 22/7 - 04 / 8 1660 24,9 82
e. Tripså v. Storelan B. Øksnevad Forus Travbane 7 18/6 - 10 / 5 2040 25,6 351
Susanne Stensrud-Solveig R. Sandven B. Lea Bergen Travpark 5 04/6 - 04 / 12 1640 23,9 323
Bernt Øksnevad (A) B. Lea Forus Travbane 1 06/5 - 08 / 7 2100 25,9 13
hvit m/rød ø & ermstriper B. Lea Forus Travbane 1 26/4 - 09 / 4 2080 26,6 64
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 3 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) M. Sødal Sørlandets Travpark 0 22/7 - 04 / 14 1740 brg g 625
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter M. Finsand Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 12 / 8 1609 29,1a 271
John Arne Degnes /Grimstad S. Wassberg Forus Travbane 0 07/6 - 02 / 10 2080 25,0 115
Eirik Høitomt (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/5 - 05 / 8 2100 22,9a 932
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Forus Travbane 4 07/5 - 09 / 6 1600 21,4a 649
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 4 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 13/7 - 08 / 6 2100 28,4a 300
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 9 2140 29,1 g 471
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Biri Travbane 0 10/6 - 03 / 4 1609 26,2ag 162
Ole Johan Østre (T) Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 2 2100 25,1a 371
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Kruse Jarlsberg Travbane 2 08/5 - 02 / 9 1609 23,9a 197
5 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 5 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin P. Buer Forus Travbane 5 05/7 - 05 / 7 1620 24,8 215
e. Ritabest v. Friggbest L. Kolle Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 12 2060 24,8 1109
John Arne Degnes-Åsmund Degnes Å. Tengsareid Forus Travbane 6 07/6 - 02 / 9 2060 24,8 158
Åsbjørn Tengsareid (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 22/5 - 01 / 5 2180 25,9 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 24/4 - 01 / 11 2120 26,1 442
6 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 6 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 5 10/6 - 03 / 8 1609 26,2a 105
e. Nume Frøkna v. Pajaprins L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 6 2100 25,9a 210
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Knutsen Forus Travbane 4 31/10 - 10 / 5 1600 23,9a 159
Ernst-Petter Knutsen (A) L. Kolle Drammen Travbane 7 05/10 - 05 / 7 2100 28,3 17
Rød m/svart reklame L. Kolle Bjerke Travbane - 09/9 - 07 / 9 2100 dg a 81
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -15 -0 -0 -2 -4 -40 500
Tøffe Toft 7 Plass 1 101 950
14 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Leangen Travbane 0 25/6 - 09 / 4 2140 26,9a 797
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Biri Travbane 4 10/6 - 03 / 3 1609 25,8a 153
Arild Berås /Tveit A. Berås Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 8 2100 25,5a 464
Arild Berås (T) A. Berås Drammen Travbane 3 02/5 - 02 / 2 1700 24,5a 66
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Bjerke Travbane 5 16/4 - 01 / 6 2100 26,4a 313
8 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 8 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 2 22/7 - 07 / 4 2140 25,8a 109
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 08 / 9 2120 25,4 29
Marianne Undem /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 2 19/6 - 05 / 12 2160 25,1 92
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Sørlandets Travpark 4 05/6 - 01 / 3 2160 25,4 189
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 7 21/5 - 04 / 11 2120 26,1 273
9 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Argr G. 9 Plass 640 116
11 år BRUN H v.Moe Odin G. Gundersen Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 3 2140 26,5 P
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane N 09/6 - 21 / 6 2120 30,1 r N
Kari Anne Knutsen /Birkeland J. Eriksen Sørlandets Travpark N 22/5 - 20 / 4 2160 28,4 rg N
Øystein Tjomsland (T) Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Drammen Travbane - 02/5 - 02 / 7 1700 dg a 87
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 25/8 - 02 / 5 2040 br a 65
10 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 10 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden T. Erga Forus Travbane 4 05/7 - 05 / 1 1600 24,9 507
e. Heliblessa v. Braute T. Erga Forus Travbane 4 07/6 - 02 / 6 2040 25,3 856
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes A. Erga Forus Travbane 5 24/5 - 02 / 6 2060 26,4 769
Tom Erga (T) Gunnleif Reinertsen H. Rogstad Forus Travbane 0 26/4 - 09 / 7 2080 28,6 297
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl S. Wassberg Forus Travbane 0 12/4 - 05 / 6 2040 27,2 r 201
11 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 11 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 22/7 - 08 / 2 2160 27,3 213
e. Slogum Bra v. Braute Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 01 / 6 2100 28,2a 74
Marianne Klepaker /Lillesand Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 05 / 12 2140 27,4 58
Geir Mikkelsen (T) Marianne Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/5 - 08 / 13 2180 dg 127
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Forus Travbane 0 07/5 - 05 / 4 2060 27,2 396