<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Refs Elita 1 Plass 28 000
9 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) A. Frønes Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 10 2160 34,3 P
e. Refs Stjerna v. Lykkebron* J. Undem Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 3 1720 53,0 g B
Jon Kristian Refsalen /Sannidal P. Rønningen Jarlsberg Travbane 05/10 - 22 / 7 2120 brp g N
Anette Frønes (A) Jon Kristian Refsalen K. Andersen Jarlsberg Travbane 29/6 - 22 / 14 2120 52,8 g B
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
2 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eiklands Mai 2 Plass 2 500
4 år SVART HP v.Frigg Mollyn J. Undem Jarlsberg Travbane 4 27/6 - 07 / 11 2100 36,6 325
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Klosterskogen Travbane P 28/4 - 20 / 5 2120 37,9 P
Jørn Strøm /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 24/11 - 21 / 6 1720 54,0 g B
Johan Herbjørn Undem (T)
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
3 2017: -4 -0 -0 -1 -3 -9 500 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000
Spang Oda 3 Plass 18 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 07 / 4 2100 37,7 g 49
e. Espe Blesa v. Slogum Tor A. Berås Sørlandets Travpark 6 19/6 - 08 / 2 2140 38,7 rg 225
Cay Normann Hovstad /Grendi A. Berås Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 5 2160 36,9 P
Arild Berås (T) Cay Normann Hovstad L. Kolle Sørlandets Travpark N 16/8 - 20 / 4 2160 40,8 rg N
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark N 06/4 - 20 / 3 2160 dgpp N
4 2018: -14 -4 -2 -0 -5 -113 000 2017: -14 -3 -7 -1 -3 -106 000
Loke 4 Plass 240 500
6 år SVART V v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 8 2160 36,9 P
e. Grøtte Perla v. Pål Even L. Kolle Sørlandets Travpark 30/11 - 22 / 6 1660 54,9 B
Team For Fulle Mugger L. Kolle Sørlandets Travpark 14/9 - 25 / 10 1660 01,0 B
Eirik Høitomt (T) Grethe Cecilie Skaar
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2018: -8 -0 -0 -2 -6 -31 000 2017: -11 -1 -2 -3 -2 -55 500
Bufjells Magi 5 Plass 97 500
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 0 20/7 - 09 / 7 2140 36,5 g 198
e. Megarama v. Elding K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 7 07/7 - 08 / 7 2100 37,5 g 984
Monica Farsjø-Per Farsjø K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 17/4 - 21 / 4 2120 39,8 P
Lars Fredrik Kolle (A) Monica Farsjø O. Østre Sørlandets Travpark 06/9 - 20 / 6 1640 49,4 B
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm T. Solberg Sørlandets Travpark 16/8 - 24 / 4 2160 55,6 B
6 2016: -10 -0 -4 -0 -2 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Værdalsjokern 1 Plass 29 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Momarken Travbane 2 12/7 - 08 / 10 2160 35,0 136
e. Steinskosa v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 2 03/7 - 08 / 3 2140 35,0 g 73
Morten Knutsen-Ine Elisabeth Dahl V. Hop Klosterskogen Travbane - 05/5 - 07 / 8 2100 dg 173
Åsbjørn Tengsareid (T) Ine Elisabeth Dahl (P) L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 17/4 - 09 / 10 2100 36,0 g 240
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Undem Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 9 2120 40,3 g P
7 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Spydå Ø.K. 2 Plass 22 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin B. Øksnevad Forus Travbane P 22/3 - 20 / 3 2060 34,5 P
e. Spydi v. Grans Trygg S. Øksnevad Forus Travbane - 15/3 - 04 / 2 2040 g5 385
Mariann Erga Tjøtta /Bryne B. Øksnevad Forus Travbane - 23/2 - 07 / 1 2040 dg 113
Tom Erga (T) S. Øksnevad Forus Travbane - 01/12 - 07 / 4 2040 dg 69
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl B. Øksnevad Forus Travbane 4 03/11 - 01 / 5 2040 36,0 g 190
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 3 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks M. Berås Drammen Travbane 0 12/7 - 03 / 3 2100 42,2 g 621
e. Helene v. Lauvås Pipo M. Berås Sørlandets Travpark 5 03/7 - 08 / 6 2140 35,7 121
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 08 / 6 2160 38,1 g 135
Madelen Berås (A) Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 8 22/5 - 07 / 3 2140 36,7 r 777
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 28/2 - 07 / 3 2140 40,9 g 140
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -2 -0 -43 000
Jærvsø Troll 4 Plass 109 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 08 / 3 2100 35,4 99
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 19/6 - 08 / 4 2140 35,1 g 262
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane P 04/2 - 20 / 2 2100 41,4 P
Jan Rune Gaustad (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 14/9 - 21 / 6 2120 53,1 g B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 10 2120 55,9 B
10 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 1 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) S. Wassberg Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 4 2140 31,7 g P
e. Perla Mi v. Moe Odin Ø. Austevoll Bergen Travpark - 14/4 - 01 / 7 2120 dg 85
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss O. Storetvedt Bergen Travpark - 18/2 - 03 / 5 2120 dg 41
Øystein Tjomsland (T) O. Storetvedt Bergen Travpark - 09/2 - 02 / 1 2100 dg 19
mørkblå m/sølv reklame O. Storetvedt Bergen Travpark 1 21/1 - 07 / 5 2100 34,0 21
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Elias 2 Plass 60 000
7 år SVART V v.Lome Kongen J. Eriksen Forus Travbane 0 26/7 - 04 / 2 2040 35,4 670
e. Sjefslill v. Sjefen O. Østre Momarken Travbane 8 12/7 - 08 / 8 2160 37,0 g 133
Erik Korsvolla-Torstein Johnsrud J. Eriksen Forus Travbane 0 05/7 - 07 / 8 2060 br g 165
Johan Kringeland Eriksen (T) Gustav Larsen O. Østre Momarken Travbane 7 14/6 - 03 / 6 2140 36,1 g 245
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Forus Travbane 5 07/6 - 01 / 1 2040 34,2 g 394
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 3 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen M. Høitomt Momarken Travbane 0 21/6 - 07 / 13 2180 34,4 g 217
e. Beth Mollyn v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 24/4 - 03 / 15 2120 33,7 752
Arne Daniel Halvorsen /Rykene R. Wiig Sørlandets Travpark 6 10/4 - 07 / 12 2160 34,8 326
Ove Sigmund Gjeruldsen (A) Arne Daniel Halvorsen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 10/3 - 03 / 11 2120 37,4 g 544
Marineblå m/hvite ermer,røde kanter S. Heimdal Sørlandets Travpark 5 14/2 - 02 / 1 2140 34,4 381
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -1 -4 -37 000
Miefaks 4 Plass 77 000
6 år MØRKBR V v.Voje Faks K. Løvdal Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 2 2140 32,1 P
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 18/10 - 01 / 10 2160 br 273
Julie Marie Hamnes-Uno Gjerstad K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 07/6 - 08 / 4 2140 33,2 g 102
Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Klosterskogen Travbane 4 28/5 - 01 / 3 2100 35,0 g 23
blå m/grå ermer & l. K. Løvdal Sørlandets Travpark P 10/5 - 20 / 4 2160 35,3 g P