<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
AGRIA DYREFORSIKRINGS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 48.001 kr.
For 3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-14-6 Plass : 1-14-6

1 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 2100 1 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 17/7 - 04 / 2 2100 32,1a 19
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Drammen Travbane 6 28/6 - 03 / 9 2120 31,8 45
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 4 10/6 - 05 / 1 2100 30,1 24
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 08 / 9 2120 31,4 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 18/5 - 03 / 2 2140 32,5 89
2 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 2 Plass 121 000
7 år BRUN V v.Feseth Lynet L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/7 - 02 / 7 2140 32,4 36
e. Nordby Katla v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane - 02/7 - 02 / 4 2100 dg 82
Eli-Mina Antonsen /Tangen L. Kolle Biri Travbane 2 16/6 - 02 / 4 2100 29,1a 37
L. Kolle Eli-Mina Antonsen K. Kvasnes Biri Travbane 2 03/6 - 04 / 3 2100 30,0 180
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 0 14/5 - 01 / 2 2100 31,5 g 118
3 2018: -10 -1 -1 -1 -5 -60 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 3 Plass 254 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Momarken Travbane 1 12/7 - 03 / 2 1640 27,9 37
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 4 2100 30,2 389
Maria Johansen /Mogreina O. Østre Biri Travbane 5 16/6 - 07 / 13 2120 32,2 184
O. Østre Ole Synstelien K. Johansen Biri Travbane 6 27/5 - 08 / 10 2120 33,3 61
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Midtfjeld Biri Travbane 5 26/2 - 01 / 9 2120 34,4 g 34
4 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -22 000 2016: -8 -2 -0 -1 -3 -41 000
Virvel Tarzan 4 Plass 73 000
6 år BRUN V v.Spikeld K. Malmin Bjerke Travbane 4 22/6 - 05 / 1 2140 30,1 g 54
e. Gregers Frigge v. Friggbest K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 03 / 8 2120 31,4 19
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 09 / 11 2120 30,4 20
K. Malmin Morten Louis Johnsen K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 03 / 10 2100 32,2 28
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Bugge Biri Travbane 0 13/12 - 08 / 9 2100 br g 134
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Brit 2120 1 Plass 50 000
9 år SVART HP v.Alm Viktor M. Gundersen Biri Travbane - 24/7 - 04 / 7 2620 dg 407
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Nilsen Leangen Travbane 7 11/7 - 02 / 5 2140 31,1 g 154
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck E. Høitomt Leangen Travbane - 24/6 - 04 / 9 1660 dg 61
Ø. Ruttenborg Johan Roger Fenstad (A) J. Fenstad Leangen Travbane - 06/6 - 08 / 10 2160 dg 58
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Nilsen Leangen Travbane 5 23/5 - 09 / 5 2140 33,0 g 26
6 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 2 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 3 2140 30,2 g 207
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane - 02/7 - 02 / 3 2100 g0 g 624
Erik Løkken /Raufoss K. Malmin Biri Travbane 0 10/6 - 05 / 4 2100 33,1 g 135
G. Gundersen Erik Løkken K. Malmin Biri Travbane 6 20/5 - 06 / 2 2100 31,3 147
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Biri Travbane 3 14/5 - 01 / 8 2120 29,2 281
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 3 Plass 164 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 6 2140 31,2 g 26
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel D. Dalen Momarken Travbane 5 12/7 - 03 / 11 1660 30,4 g 112
Stall Frønes Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 01 / 4 2100 29,0 222
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 04 / 4 2140 29,9 50
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 3 10/6 - 05 / 9 2100 30,1 63
8 2018: -15 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 4 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane - 20/7 - 06 / 2 2140 g1 g 151
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Arvika 0 08/7 - 01 / 6 2100 31,4 g 70
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Jarlsberg Travbane 6 27/6 - 01 / 2 2100 29,2 296
B. Steinseth R. Sveen Biri Travbane 6 16/6 - 02 / 12 2100 30,4a 215
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 07/4 - 02 / 3 2100 31,2ag 36
9 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 5 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin D. Aarum Årjäng - 17/7 - 03 / 9 2640 dg a 92
e. Bestfrøkna v. Spang Best D. Aarum Årjäng 3 07/7 - 03 / 10 2140 30,6 60
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Bjerke Travbane 3 22/6 - 05 / 4 2140 30,1 g 127
T. Borg Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane 0 10/6 - 05 / 7 2100 32,8 g 175
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl A. Stensen Bjerke Travbane 2 29/12 - 01 / 6 1609 31,0ag 29
10 2018: -5 -0 -1 -1 -0 -15 000 2017: -23 -3 -1 -6 -9 -123 000
Mos Lomen 6 Plass 211 000
7 år MØRKBR H v.Lome Elden H. Håvardstun Bergen Travpark 7 21/7 - 04 / 3 2100 29,7 388
e. Mo Jerva v. Minpil H. Håvardstun Bergen Travpark 5 14/7 - 03 / 13 2160 31,1 76
Atle Bjørn Høgholm-Magnus Mostrøm O. Wassberg Forus Travbane 2 17/6 - 01 / 4 2060 28,3 467
O. Wassberg Atle Bjørn Høgholm H. Håvardstun Bergen Travpark 3 04/6 - 01 / 1 2100 30,4 352
Rød m/blå ermer, reklame H. Håvardstun Bergen Travpark 6 28/5 - 03 / 10 2140 30,7 817
11 2018: -4 -0 -0 -2 -1 -13 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sundby Storm 7 Plass 74 500
7 år BRUN H v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 1 14/5 - 01 / 6 2120 28,5 19
e. Selena v. Kos Knekten A. Stensen Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 6 2020 g2 g 15
Annikken Aagaard /Braskereidfoss A. Stensen Bjerke Travbane 1 20/4 - 09 / 2 2140 29,0 25
A. Stensen Annikken Aagaard A. Stensen Bjerke Travbane 2 03/9 - 03 / 11 2100 30,9ag 41
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 1 28/8 - 08 / 7 2120 31,7 14
12 2018: -17 -2 -1 -1 -8 -96 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 8 Plass 353 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 5 20/7 - 03 / 5 2140 29,9 110
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 3 02/7 - 02 / 2 2100 30,5 105
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 2 22/6 - 05 / 2 2140 29,6 164
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane 5 14/6 - 04 / 7 2140 29,7 197
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 2 14/5 - 01 / 3 2100 29,9 104
13 2018: -10 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 9 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder G. Gundersen Biri Travbane 5 24/7 - 04 / 6 2620 32,3 g 82
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 3 2160 32,8 g 176
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane - 14/5 - 04 / 3 2100 dg 125
K. Johansen Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 03/5 - 02 / 5 2160 31,4 g 33
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 03/2 - 05 / 4 2160 dg 36
14 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -18 -0 -3 -4 -7 -71 000
Spang Kongen 10 Plass 174 500
7 år LYSBRUN V v.Lome Kongen A. Stensen Bjerke Travbane 5 20/7 - 06 / 6 2140 30,0 192
e. Frisli Eldi v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane P 13/7 - 23 / 1 2100 35,4a P
Marlen Øvergaard /Brøstadbotn O. Mikkelborg Biri Travbane 4 03/6 - 04 / 11 2120 29,7 92
T. Solberg Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 7 27/5 - 05 / 7 2100 30,6 126
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 30/3 - 02 / 11 2160 30,4 g 101
15 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -12 000
Høiby Kåre 11 Plass 96 000
8 år SVART V v.Høiby Lyn G. Austevoll Momarken Travbane 7 12/7 - 04 / 4 2140 31,5 189
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten D. Dalen Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 7 2100 33,4 434
Kjetil Wassberg-Tiril Myksvoll D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 12 2120 32,8 g 190
D. Dalen Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/4 - 09 / 8 2160 30,2 573
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 07/4 - 02 / 5 2100 31,4ag 53